به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

logo cooler
4.4/5 - (5 امتیاز)

نمایندگی نصب و تعمیر کولرگازی در ورامین

تعمیر کولر گازی و اسپلیت در ورامین

بدترین اتفاقی که میتواند در فصول و ماه‌های گرم اتفاق بیوفتد خرابی کولر گازی می‌باشد که باعث هراسان شدن و کلافگی فراوان می‌گردد و اگر خواهان آن هستید یک تعمیر کار کولرگازی حرفه‌ای  به سرعت تعمیر کولرگازی شما را تعمیر کند پس با مجموعه قاصدک تعمیر که خدمات تعمیر کولرگازی در ورامین را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، ارائه میدهد تماس حاصل فرمایید. قاصدک تعمیر، همیشه پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

سرویس کولرگازی در ورامین

سرویس کولرگازی، عمدتا به دلیل استفاده نکردن از کولرگازی برای طولانی مدت انجام می‌گیرد. به عبارت دیگر، این خدمات قبل از استفاده‌ی دوباره از کولرگازی ارائه می‌شود و طی آن، اگر دستگاه شما مشکلی داشته باشد، عیب یابی و تعمیر خواهند شد. از این رو ما همیشه تعمیرکارانی را انتخاب می‌کنیم که در سرویس و تعمیر کولرگازی تجربه فراوانی داشته باشند بتوانند از پس نحوه تعمیر کولرگازی به نحو احسنت برآیند.

نصب کولرگازی در کرج تعمیر کولرگازی در کرج
جهت ثبت هرگونه سفارش، با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید یا می‌توانید از دکمه‌ی زیر، جهت تماس اقدام نمایید.

عیب یابی کولرگازی در ورامین:

یکی از مهم ترین مشکلاتی که برای کولرهای گازی رخ می‌دهد، خاموش شدن ناگهانی آن است. دلایل متعددی را می‌توان عنوان کرد که باعث خاموش شدن ناگهانی کولرگازی می‌شود. در ادامه، به بررسی عمده دلایلی که باعث خاموش شدن کولرگازی می‌شود، پرداخته خواهد شد.

 

نوسانات برق، مهمترین احتمالی‌ست که به وسیله‌ی آن، کولرگازی، ممکن است به صورت ناگهانی، خاموش شود. نوسانات برق برای دستگاه‌های الکترونیکی بسیار حساس می‌باشند تا حدی که ممکن است باعث بروز هرگونه مشکل و اختلالی از جمله سوختن قطعات، نیم سوز شدن کولرگازی، آسیب رسیدن به قطعات داخلی مانند ترموستات و… می‌شود در نتیجه، حتما از سلامت برق و سیم کشی ساختمان خود اطمینان حاصل فرمایید و سعی کنید محافظ برق مناسبی را برای کولرگازی خود، تهیه نمایید.

 

خرابی ترمسوتات، یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای کاربران کولرگازی، رخ می‌دهد و آنها تمایل به تغییر تنظیمات و کارکرد ترموستات، دارند. ترموستات‌ها، معمولا به این تغییرات، واکنش مثبتی نشان نمی‌دهند و ممکن است کولرگازی شما پس از چند مدت به صورت متوالی کار کردن، درجه‌ی خود را افزایش دهد و در نهایت خاموش شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید پس از چند ساعت، درجه ترموستات را به حالت قبل برگردانید و اگر مشکلتان برطرف نگردید، ترموستات را باز کرده و در صورت مشاهده‌ی مشکل، برای رفع آن و یا تعویض ترموستات، اقدام نمایید.

 

فشار زیاد به کولرگازی، یکی دیگر از مشکلاتی است که باعث خاموش شدن کولرگازی می‌شود. این فشار زمانی رخ می‌دهد که کولرگازی شما برای مدت طولانی‌ای، روی درجه‌ی بالایی قرار گرفته باشد و یا بنا به هر دلیلی، داغ شده باشد که در چنین شرایطی بهتر است سوئیچ‌های کولرگازی را کنترل نمایید. البته در بسیاری از کولرهای گازی، زمانی که کولرگازی فشار زیادی را متحمل می‌شود، خود دستگاه به صورت خود به خود، خاموش می‌گردد که بهتر است اجازه دهید کولرگازی‌تان، چهل و پنج الی شصت دقیقه، خاموش بماند تا دستگاه به حالت طبیعی و اولیه خود، برگردد.

 

فیلترهای هوا، آخرین احتمالی‌ست که می‌توان به آن در زمینه‌ی خاموش شدن ناگهانی کولرگازی، اشاره نمود. سعی کنید حداقل هر شش ماه یک بار، فیلتر هوای کولرگازی خود را بررسی نمایید بخصوص در شرایطی که آب و هوا مناسب نمی‌باشد. از آنجایی که ورود هرگونه گرد و خاک یا غبار، باعث می‌شود فیلترهای هوا مسدود شوند و دستگاه به سختی کار می‌کند یا خاموش می‌شود.

تعمیر کولر گازی پرند

نصب کولرگازی در ورامین

در سال‌های اخیر، کولر گازی عضو جدید و پرطرفداری برای تامین هوای مطلوب در فضاهای داخلی بوده است. برای غالب آدم‌ها کولرگازی تنها با هدف تامین هوای خنک اهمیت دارد و برای برخی دیگر از جمله افراد سالمند موضوع سلامتی مطرح است. به هر دلیلی که از کولرگازی استفاده می‌کنید، این دستگاه زمانی که در سطح بهینه کار کند، عالی است.

اما زمانی که با مشکل مواجه می‌شود، هم آرامش و هم صورت حساب برق مصرفی‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل وجود یک مرکز تخصصی نصب و تعمیر کولر گازی که از تکنسین‌های ماهر و آموزش دیده در زمینه همین دستگاه برخوردار باشد، اهمیت زیادی دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات قاصدک تعمیر، طی بیش از یک دهه گذشته در زمینه نصب و سرویس اسپلیت و همین طور تعمیر انواع برندهای کولرگازی فعالیت کرده است. در صورتی که به هر یک از این خدمات نیاز دارید، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس با شماره تلفن شرکت ثبت کنید. هدف این مجموعه، در کنار کیفیت، سرعت بالا در ارائه خدمات است.

قاصدک تعمیر، به عنوان نمایندگی کولرگازی در ورامین، موظف به نصب کردن کولرگازی در ورامین با ارائه‌ی گارانتی 6 الی 18 ماهه می‌باشد. این خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل ارائه می‌شود و هزینه نصب کولرگازی در ورامین، به صورت رایگان خواهند بود. خدمات نصب کولرگازی، به همراه راه اندازی آن، از زمان ثبت سفارش شما، طی 24 ساعت انجام می‌شود و تحویل شما می‌گردد.

برای نصب کولرگازی، باید لوازم نصبی از جمله پمپ وکیوم، مولتی متر، آمپر متر، سری ابزار فلر، نوار وینیل، دریل و.. را همراه خود داشته باشید و محل نصب شما، باید یک سری استانداردهارا داشته باشد که از این ساتانداردها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

محل نصب مناسب کولرگازی:

  1. کولرگازی باید به دور از محصولات گرمایشی، نصب شود زیرا لوازم گرمایشی مانند بخاری، سبب کاهش ظرفیت سرمای کولر گازی می‌شود.
  2. دستگاه را در محلی نصب کنید که کمترین صدای ممکن باشد زیرا در صورت صدا دادن کولرگازی، می‌توانید به راحتی متوجه آن شوید و برای تعمیر کولرگازی خود اقدام نمایید.
  3. مطمئن شوید که انعکاس گرمای کندانسور، محصور نشده باشد زیرا در اینصورت عملکرد کولرگازی، تا حد چشمگیری کاهش خواهد یافت.

ارائه‌ی خدمات نصب کولرگازی در ورامین برای برندهای:

نصب کولرگازی سامسونگ در ورامین، نصب کولرگازی الجی در ورامین، نصب کولرگازی یونیوا در ورامین، نصب کولرگازی جنرال گلد در ورامین، نصب کولرگازی اجنرال در ورامین، نصب کولرگازی جنرال در ورامین، نصب کولرگازی ایوولی در ورامین، نصب کولرگازی ایران رادیاتور در ورامین، نصب کولرگازی هایسنس در ورامین، نصب کولرگازی بکو در ورامین و…

تعمیر کولرگازی در ورامین

هزینه تعمیر کولرگازی در ورامین

شرح تعمیراتحداقل قیمت (تومان)حداکثر قیمت (تومان)
هزینه سرویس کامل کولرگازی300000350000
هزینه شارژ کامل گاز کولرگازی بدون هزینه گاز200000210000
هزینه شستشوی کامل مدار کولرگازی با احتساب هزینه گاز350000360000
هزینه تعویض کمپرسور کولرگازی با شارژ20000002100000
هزینه شارژ روغن کمپرسور کولرگازی250000260000
هزینه تعمیر نشتی کولرگازی و وکیوم کامل300000350000
هزینه رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی کولرگازی250000260000
هزینه تعمیر لوله های رفت و برگشت کولرگازی250000260000
هزینه تعویض فیلتر درایر300000310000
هزینه تعویض خازن کولرگازی با تست خازن (با احتساب هزینه تعمیرات و جنس)450000500000
هزینه تعمیرات و تعویض قطعات یونیت داخلی کولرگازی250000300000
هزینه تعویض برد الکترونیکی کولرگازی500000520000
هزینه تعویض بلوور یونیت داخلی کولرگازی350000370000
هزینه تعمیر یا تعویض ترانس برد کولرگازی250000280000
هزینه تعویض سنسور یونیت داخلی کولرگازی90000100000
هزینه تعویض شیر برقی کولرگازی400000420000
هزینه تعویض کنتاکتور کولرگازی200000210000
هزینه تعویض لوله مویی کولرگازی350000360000
هزینه تعویض شیر رفت و برگشت کولرگازی (اجرت تعمیر بدون احتساب هزینه جنس)250000260000
هزینه تعویض مهره لوله رفت و برگشت90000
هزینه دریافت مشاوره (در صورت عدم درخواست تعمیرکار)

تعمیر کولر گازی در محل (تعمیر کولرگازی در ورامین)

تعمیر کولرگازی باید در محل نصب این دستگاه انجام شود. به عبارت بهتر، باز کردن و جابجایی کولر گازی و اسپلیت اصلا کار ساده ای نیست و احتمال آسیب دیدگی دستگاه در این شرایط بسیار بالاست. برای کاستن از هزینه ها و زحمات شما عزیزان و نیز با هدف ارائه با کیفیت ترین سرویس های تعمیراتی، امکان تعمیر کولر گازی در محل توسط نمایندگی قاصدک تعمیر فراهم شده است.

این سرویس موجب راحتی کاربران و حذف دردسرهای جابجایی کولر می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم کولر خود در اسرع وقت باشید.

پس از این که با نمایندگی تعمیرات کولر  گازی قاصدک تعمیر تماس گرفته و مشکل دستگاه را گزارش دادید، همکاران ما در قالب تیم تعمیرات به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده  و کولر شما را به حرفه ای ترین شکل ترمیم می کنند.

 

تعمیر شیر برقی کولرگازی (نصب کولرگازی در ورامین)

شیر برقی در بسیاری از کولر های گازی جدید و قدیمی وجود دارد و نقش بسیار مهمی هم در تولید سرما و خنک کردن و در کل بهینه کردن کارکرد کولر دارد. این شیر ها برای تغییر حالت کولر گازی ها در نظر گرفته شده است که به دلایل زیر ممکن است خراب شوند . نکته مهم و حائز اهمیت این است که در صورتی که از خرابی شیر برقی مطمئن شدید هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و به سرعت باید اقدام به تعویض آن کنید.

در صورتی که شیر دارای نشتی باشد میتوان آن را تعمیر کرد. ضمنا در صورتی که شما از وسایل و امکانات لازم جهت تعویض کولر گازی هم بهره مند هستنید به هیچ وجه اقدام به تعمیر آن نکنید چرا که بسیار کار دشواری است و ممکن است خطرات زیادی داشته باشد و یا حتی هزینه های بیش از حدی را به شما تحمیل کند .

 

تعمیر خازن کولرگازی (تعمیر کولرگازی در ورامین)

سه نوع خازن در کولر گازی استفاده شده است. 1 -خازن کمپرسور 2 -خازن فن کندانسور 3 -خازن فن پنل.

خازنها به دلایل متعددی خراب می شوند که فشار بیش از حد گرما، جریان برق و نوسانات برقی دلایل شایع آن به حساب می‌آیند. برای این که مطمئن شوید خازن خراب است چند راه ساده دارید. اول این که خازن ها در اثر فشار ممکن است منفجر شوند و یا به شکل لکه های سیاهی درآیند که نشان قطعی خرابی خازن است. اما اگر خازن به دلایل دیگری خراب شده باشد با استفاده از اهمتر باید آن را تشخیص داد.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در ورامین​، نمایندگی کولرگازی الجی در ورامین​، نمایندگی کولرگازی یونیوا در ورامین​، نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در ورامین​، نمایندگی کولرگازی اجنرال در ورامین​، نمایندگی کولرگازی جنرال در ورامین​، نمایندگی کولرگازی ایوولی در ورامین​، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در ورامین​، نمایندگی کولرگازی هایسنس در ورامین​، نمایندگی کولرگازی بکو در ورامین​، نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در ورامین​، نمایندگی کولرگازی جنرال مکس در ورامین​، نمایندگی کولرگازی مدیا در ورامین​، نمایندگی کولرگازی گاسونیک در ورامین​، سرویس کولرگازی در ورامین​ و

تعمیر کولرگازی سامسونگ در ورامین​، تعمیر کولرگازی الجی در ورامین​، تعمیر کولرگازی یونیوا در ورامین​، تعمیر کولرگازی جنرال گلد در ورامین​، تعمیر کولرگازی اجنرال در ورامین​، تعمیر کولرگازی جنرال در ورامین​، تعمیر کولرگازی ایوولی در ورامین​، تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در ورامین​، تعمیر کولرگازی هایسنس در ورامین​، تعمیر کولرگازی بکو در ورامین​، تعمیر کولرگازی جنرال گلد در ورامین​، تعمیر کولرگازی جنرال مکس در ورامین​، تعمیر کولرگازی مدیا در ورامین​، تعمیر کولرگازی گاسونیک در ورامین​، تعمیر کولرگازی در ورامین​ و

نصب کولرگازی سامسونگ در ورامین​، نصب کولرگازی الجی در ورامین​، نصب کولرگازی یونیوا در ورامین​، نصب کولرگازی جنرال گلد در ورامین​، نصب کولرگازی اجنرال در ورامین​، نصب کولرگازی جنرال در ورامین​، نصب کولرگازی ایوولی در ورامین​، نصب کولرگازی ایران رادیاتور در ورامین​، نصب کولرگازی هایسنس در ورامین​، نصب کولرگازی بکو در ورامین​، نصب کولرگازی جنرال گلد در ورامین​، نصب کولرگازی جنرال مکس در ورامین​، نصب کولرگازی مدیا در ورامین​، نصب کولرگازی گاسونیک در ورامین​، نصب کولرگازی در ورامین​ و

09358101607

error: Content is protected !!
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟