به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

logo cooler

نمایندگی کولر گازی بکو

5/5 - (9 امتیاز)

قاصدک تعمیر نمایندگی کولر گازی بکو | بطور 24 ساعت در 7 روز هفته حتی ایام تعطیل | بازدید و کارشناسی رایگان

نمایندگی کولر گازی بکو

قاصدک تعمیر نمایندگی نصب گولر گازی بکو 

 

نصب یک کولر گازی بکو  می تواند یک کار دشوار باشد، به خصوص اگر در این زمینه متخصص نباشید. شما به دانش گسترده ای در مورد کولر گازی و نحوه نصب آنها نیاز دارید.

از آنجایی که این کار دشواری است، به احتمال زیاد به یک متخصص نیاز خواهید داشت تا سیستم شما را نصب کند و مطمئن شود که بدون هیچ مشکلی کارآمدی کار می کند. در C & C Heating & Air Conditioning، ما شما را با تکنسین های واجد شرایط قاصدک تعمیر  خود وصل می کنیم، که می توانند بهترین تهویه مطبوع را برای شما راهنمایی کنند.

ما همچنین خدمات نصب را در صورت نیاز ارائه می دهیم. مراحل مختلفی برای نصب کولر گازی جدید وجود دارد.

مراحل نصب کولر گازی بکو در قاصدک تعمیر 

مراحل نصب کولر گازی بکو در قاصدک تعمیر شمال موارد زیر است :

خوشبختانه، شما به مکان مناسب برای پیدا کردن آمده اید.

وقتی صحبت از نصب کولر گازی به میان می آید، سیستم های اسپلیت محبوب ترین گزینه هستند، به لطف موارد زیر:

 • هزینه اولیه پایین تر
 • سهولت در نصب – نصب سیستم اسپلیت را می توان در یک روز کامل کرد
 • راحتی و انعطاف پذیری البته، در حالی که آنها ساده تر از تهویه مطبوع کانالی هستند، نصب سیستم اسپلیت هنوز کار زیادی دارد.

نصب کولر گازی معمولاً نیاز به بازدید از خانه دارد!

نصاب شما ابتدا خانه شما را با تمرکز بر موارد زیر ارزیابی می کند:

 • مکان های تخلیه
 • نور خورشید
 • دیوارهای باربر
 • مجاری هوا
 • جایی که پشتیبانی شما قرار دارد
 • فضای سقف

هر یک از این موارد به نصاب شما کمک می کند تا مناسب ترین نقطه را برای سیستم تهویه مطبوع شما تعیین کند.

مشکلات رایج کولر گازی بکو

آیا کولر گازی بکو شما صدای بلند و ناجوری دارد؟ آیا باد کولر گازی بکو خنک نیست؟ احتمالاً کولر گازی بکو شما دچار یکی از مشکلات معمول کولر گازی شده است.

کولر گازی بکو کار نمی‌کند:‌

اگر کولر گازی بکو کار نمی‌کند، ابتدا باتری‌های داخل ترموستات را بررسی کنید

اگر باتری‌ها در وضعیت خوبی هستند، قطع‌کننده‌ی مدار را بررسی کنید. اگر آن هم درست کار می‌کند، مطمئن شوید که روی «خنک» تنظیم شده باشد.

کولر گازی بکو خنک‌کنندگی ندارد:

آیا فیلتر هوا را تعویض شده است؟ اول آن کار را انجام دهید. اگر همچنان خنک نمی‌کند، ممکن است ایراد از ترموستات باشد.

اگر ترموستات هم درست کار می‌کند، به سراغ قسمت‌های بیرونی بروید. اوضاع خود دستگاه تهویه چطور است؟ آیا پوشیده از گیاه شده؟ آیا نشتی یا درز دارد؟

کولر گازی بکو نشتی آب دارد:

چکه کردن آب ممکن است در اثر مسدود شدن فیلتر، ترک برداشتن لوله تخلیه آب یا خراب شدن عایق‌بندی بوجود آمده باشند. این موارد را با دید چشم بررسی کنید.

کویل‌های کولر گازی بکو یخ زده‌اند:

یخ زدن کویل‌های کنداسور معمولاً در اثر تبرید کم یا محدود بودن جریان هوا اتفاق می‌افتد.

گاهی اوقات مشکلات معمول کولر گازی راه‌حل‌های ساده‌ای دارند. آیا می‌خواهید این تابستان خنک بمانید؟

از کولر گازی‌تان مراقبت کنید و از تمیز بودن فیلتر و مناسب بودن جریان هوا اطمینان حاصل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشکلات کولر گازی بکو، یا برای مشورت، همین امروز با پرسنل ما تماس بگیرید.

نمایندگی کولر گازی بکو

مراحل انجام تعمیرات کولر گازی بکو

۱ درخواست تعمیرات 📞

شما سفارش خود را از طریق تلفن یا سفارش آنلاین مطرح می‌کنید و زمان مراجعه با شما هماهنگ می‌شود.

۲ بررسی اولیه 🔎

مشکل کولر گازی شما بررسی شده و مشاوره اولیه ارائه و بعد از تایید زمان مراجعه تعمیرکار تعیین می‌شود.

۳ مراجعه تعمیرکار  🛠

تعمیرکار در زمان مقرر به محل شما مراجعه کرده و مشکل را از نزدیک بررسی نموده و موارد لازم را شرح می‌دهد.

۴ انجام تعمیرات ✔️

کولر گازی شما تعمیر شده و دوباره راه‌اندازی می‌شود. فیش تعمیرات و برگه‌ی ضمانت به شما تحویل می‌شود

تعمیر کولر گازی بکو 

آیا کولر گازی بکو شما دارای برگ گارانتی معتبر می‌باشد، پس با شماره تلفن خدمات پس از فروش کولر گازی بکو تماس بگیرید تا از خدمات خدمات پس از فروش فروش بهره‌مند شوید.

در غیر این صورت، اینجا در مرکز تعمیرات تکنسین‌های حرفه‌ای ما کولر گازی بکو شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر می‌نمایند.

ما می‌توانیم کولر گازی بکو شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که کولر گازی بکو دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

کولر گازی بکو شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود.

و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح کولر گازی بکو، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم.

یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.همین الان فرم درخواست تعمیر کولر گازی بکو را پر کنید یا از طریق شماره تلفن 09358101607 تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

سرویس کولر گازی بکو

اینجا در مرکز تعمیرات  قاصدک تعمیر تکنسین‌های حرفه‌ای ما کولر گازی شما را بدون نیاز حمل آن به تعمیرگاه و در محل شما تعمیر و سرویس می‌نمایند.

ما می‌توانیم کولر گازی شما را در کمترین زمان تعمیر کرده که کولر گازی دوباره عین روز اول کار کند – در همان روز ثبت سفارش.

کولر گازی شما با حداقل هزینه تعمیر خواهد شد. ما سعی می‌کنیم به جای تعویض قطعه معیوب آن را تعمیر کنیم تا هزینه‌ی کلی تعمیر کمتر شود.

و بعد از تعمیر و کار کردن صحیح کولر گازی، ما کارکرد قسمت تعمیر شده را تا ۶ ماه ضمانت می‌کنیم. یعنی اگر در مدت همان مشکل پیش آید ما آن را بدون دریافت هزینه دوباره تعمیر می‌کنیم.

همین الان فرم درخواست تعمیر را پر کنید یا از طریق شماره تلفن 02128427994 تماس بگیرید و وقت بازدید و تعمیر را مشخص کنید.

سرویس کولرگازی شامل چه کارهایی میشود؟

 • سرویس و شستشوی کندانسور ( یونیت بیرونی)
 • شستشو فیلتر و نظافت کویل های اواپراتور (یونیت داخلی)
 • تست گاز کولرگازی
 • آمپرگیری کمپرسور
 • بازید کامل لوازم الکتریکی و الکترونیکی کولرگازی

 

نمایندگی کولر گازی بکو

نصب کولر گازی بکو 

محل نصب کولر گازی یکی از مواردی می باشد که باید در انتخاب آن دقت کافی داشت،زیرا محل نصب کولر گازی رابطه مستقیم با راندمان و عملکرد آن دارد.

نصب کولر گازی به دو قسمت پنل داخلی و یونیت خارجی تقسیم می شود،با این مقاله درستش می کنیم همراه باشید تا در ادامه به بهترین محل نصب هر دو یونیت بپردازیم.

نصب کولر گازی در بالکن،پشت بام و در پشت پنجره روی دیوار صورت می گیرد اما در این بین نصب کولر گازی در بالکن بهترین مکان تلقی می باشد.

همچنین بهتر است شما برای بهترین مکان برای نصب کولر گازی خود با نصاب کولر گازی مشورت کنید.

چرا نصب کولر گازی در بالکن بهترین مکان نصب می باشد
اگر شما کولر گازی را در بالکن نصب کنید در مرحله اول متراژ لوله کشی بسیار کاهش می یابد در نتیجه هزینه نصب اولیه شما کاهش پیدا می کند،هزینه خرید لوله مسی شما کم می شود،راندمان دستگاه شما بیشتر می شود.

اما باید در نظر داشته باشید که حداقل مقدار لوله کشی استاندارد کولر گازی ۳ متر می باشد.

اگر کمپرسور کولر گازی دچار مشکل شود به دلیل در دسترس بودن شما سریعا متوجه این موضوع می شوید و از هاد شدن مشکل آن جلوگیری می کنید.

به دلیل کاهش لوله کشی امکان نشتی گاز در دراز مدت به شدت کاهش می یابد.
دلیل بعدی که پیشنهاد می شود نصب کولر گازی در بالکن انجام شود سایه می باشد.

کمپرسور کولر گازی در داخل کندانسور جای دارد و وظیفه چرخش گاز مبرد را بر عهده دارد و برای بالا بردن طول عمر کندانسور و مصرف برق کم تر می بایست در سایه قرار بگیرد،همچنین در سایه قرار دادن کندانسور راندمان کولر گازی را نیز افزایش می دهد.

امروزه محل نصب کولر گازی آنقدر مهم می باشد که حتی سازندگان نیز در زمان ساخت از یک نصاب کولر گازی مشورت گرفته و لوله کشی توکار را پیش از نصب کولر گازی انجام می دهند.

در نظر داشته باشید که اگر محل نصب کولر گازی در بالکن را انتخاب کردید حتما فضای بالکن خود را در نظر بگیرید که در زمان سرویس و تعمیر نصاب کولر گازی به مشکل نخورد.
زمانی که نصب کولر گازی در بالکن صورت می گیرد باید جلوی فن کولر گازی حداقل ۳ متر باز باشد تا تبادل هوا به خوبی صورت بگیرد.
یکی دیگر از مزایایی که نصب کولر گازی در بالکن دارد پایین بودن ارتفاع کندانسور به پنل می باشد،کولر های گازی جدید از فن آوری کمپرسورهای روتاری استفاده می کند

که این امر مزایای زیادی دارد اما کمپرسور روتاری دارای معایبی همچون فرار روغن نیز می باشد و به همین علت برای پیشگیری از این عیب بهتر است کندانسور کولر گازی نسبت به پنل کولر گازی ارتفاع کمتری داشته باشد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو

نمایندگی کولر گازی بکو

نمایندگی کولر گازی بکو در مناطق :

نمایندگی کولر گازی بکو در تهران * نمایندگی کولر گازی بکودر شهرک صنعتی پرند * نمایندگی کولر گازی بکو در شهرک صنعتی شمس آباد * نمایندگی کولر گازی بکو در پرند * نمایندگی کولرگازی بکو در رباط کریم * نمایندگی کولرگازی بکو در اسلام شهر

* نمایندگی کولرگازی بکو در کرج – البرز * نمایندگی کولرگازی بکو در شهریار *  نمایندگی کولرگازی بکو در اندیشه  * نمایندگی کولرگازی بکو در شهر قدس * نمایندگی کولرگازی بکودر پردیس  * نمایندگی کولر گازی بکو در شهرک صنعتی حسن آباد  *نمایندگی کولر گازی بکو در شهرک صنعتی زواره  * نمایندگی  کولر گازی بکو در شهرک صنعتی چهار دانگه

تلفن نمایندگی کولر گازی بکو در غرب تهران

 
نمایندگی کولر گازی بکو آیت الله کاشانی،نمایندگی کولر گازی بکوباغ فیض،نمایندگی کولر گازی بکو بلوار فردوس،نمایندگی کولر گازی بکو آریا شهر، نمایندگی کولر گازی بکو جنت آباد، تعمیر کولر گازی بکو  پونک، نمایندگی کولر گازی بکو صادقیه، 
نمایندگی کولر گازی بکو اکباتان، نمایندگی کولر گازی بکو شهرک آپادانا،نمایندگی کولر گازی بکو شهرزیبا،نمایندگی کولر گازی بکو شهرک آزادی،نمایندگی کولر گازی بکو مرزداران،
نمایندگی کولر گازی بکو شهرک راه آهن، نمایندگی کولر گازی بکو میدان المپیک

021-28427994

09358101607

 تلفن نمایندگی کولر گازی بکو شمال تهران:

نمایندگی کولر گازی بکو لواسانات،نمایندگی کولر گازی بکو شمیرانات، نمایندگی کولر گازی بکو نیاوران،  نمایندگی کولر گازی بکو ولنجک، نمایندگی کولر گازی بکو الهیه،نمایندگی کولر گازی بکو تجریش، نمایندگی کولر گازی بکو شریعتی، 
نمایندگی کولر گازی بکو فرمانیه،نمایندگی کولر گازی بکو کامرانیه،نمایندگی کولر گازی بکو چیتگر، نمایندگی کولر گازی بکو زعفرانیه،نمایندگی کولر گازی بکو منظریه، 
نمایندگی کولر گازی بکو ازگل،  نمایندگی کولر گازی بکو دربند، نمایندگی کولر گازی بکو دزاشیب، نمایندگی کولر گازی بکو محمودیه، نمایندگی کولر گازی بکو پل رومی، نمایندگی کولر گازی بکو پاسداران،نمایندگی کولر گازی بکو  ظفر،نمایندگی کولر گازی بکو میرداماد،نمایندگی کولر گازی بکو جردن،  نمایندگی کولر گازی بکو دروس

02128427994

09358101607

تلفن نمایندگی کولر گازی بکو مرکز تهران:

نمایندگی کولر گازی بکو ستارخان،نمایندگی کولر گازی بکو توحید، نمایندگی کولر گازی بکو جمهوری،

نمایندگی کولر گازی بکو رودکی، نمایندگی کولر گازی بکو مرتضوی،نمایندگی کولر گازی بکوجیحون،
نمایندگی کولر گازی بکو آذربایجان، نمایندگی کولر گازی بکو انقلاب،  نمایندگی کولر گازی بکو مهرآباد، 

نمایندگی کولر گازی بکو استاد معین،  نمایندگی کولر گازی بکو جمالزاده، نمایندگی کولر گازی بکو کارگر

021-28427994

 

نمایندگی کولر گازی بکو

دلایل تعمیر کولر گازی بکو 

شایعترین مشکلاتی که برای کولرهای گازی پیش می آید و اکثر مردم به این دلایل با ما تماس میگیرند و درخواست کمک می کنند عبارتند از :

با وجود عملکرد مناسب خنک کننده درونی و بیرونی، کولر گازی بکو beko از سرمایش کافی برخوردار نمی باشد.

در هنگام استفاده صدای نا مناسبی از درون کولر گازی به گوش می رسد.

بر روی صفحه نمایش کولر گازی بکو beko خطاهای خاصی مشاهده می شود.

اواپراتور به عنوان خنک کننده داخلی یخ زده است و از کارایی مناسبی برخوردار نمی باشد.

با وجود روشن بودن کولر گازی در ساعت متمادی، دمای اتاق هیچ‌گونه تغییری نکرده باشد.

عدم پرتاب باد کافی در کولر گازی

ریزش آب از پنل داخلی کولر گازی

گرم بودن باد خروجی از دستگاه

برق گرفتگی بدنه کولر گازی

اتمام شارژ کولر گازی

دستگاه راه اندازی می شود و پی در پی قطع و وصل می گردد.

قسمتی از اواپراتور برفک زده است و سرمای کولر گازی کم شده است.

دستگاه کولر گازی به هیچ عنوان کار نمی کند و حتی چراغ های روی دستگاه داخلی روشن نمی شود.

دستگاه روشن می شود و کار میکند ولی پس از دقایقی فیوز قطع می شود و یا در صورت ادامه کار باد ملایم میوزد.

نگران این مشکلات نباشید. شما می توانید در صورت بروز هر نوع مشکلی برای دستگاه خود با دفتر خدماتی ما تماس بگیرید و مطمئن باشید تعمیرکاران ما در کمترین زمان ممکن در کنار شما حضور خواهند یافت و مشکل دستگاه شما را رفع می کنند.

 شارژ گاز کولر گازی بکو (BEKO) :

در صورتی که شارژ کولر گازی بکو به اتمام رسیده باشد، ممکن است به جای باد خنک باد گرم از کولر گازی انتشار پیدا کند. اگر سالیانه خدمات شارژ گاز کولر گازی بکو را دریافت کنید، عملکرد دستگاه در طول مدت زمان استفاده با مشکل مواجه نمی ­شود.

شارژ گاز جهت کولر گازی‌های جدید و کولر گازی‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گیرند انجام می‌پذیرد.

جهت شارژ گاز کولر گازی بکو از گازهای مبردی مانند R22 استفاده می‌شود. این نمونه از گازهای مبرد از خنک کنندگی بالایی برخوردار هستند. بنابراین کولر گازی می‌تواند به طور مداوم هوای خنک مورد نیاز محیط را تأمین کند.

هزینه سرویس کولر گازی بکو (BEKO) :

سرویس کولر گازی بکو از این جهت حایز اهمیت است که یک بار قطعات درونی دستگاه مورد بررسی قرار می‌گیرند و فرآیند عیب یابی و تعمیر کولر گازی بکو انجام می‌پذیرد.

این امر سبب می‌شود که در هنگام استفاده دستگاه از کارایی مناسبی برخوردار باشد.

بهترین فصل جهت انجام سرویس کولر گازی فصل‌های پاییز و زمستان است که نسبت به سایر فصل‌ها نیاز کمتری به دریافت این خدمات وجود دارد.

قاصدک تعمیر نمایندگی کولر گازی بکو با برترین ارائه خدمات :

 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • سرعت در خدمات (فقط ۶۰ دقیقه بعد از تماس شما)
 • کادری دوره دیده و تحصیل کرده
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • انجام تعمیرات در محل بدون نیاز به جابجایی دستگاه
 • تجربه بالای ۲۵ سال در زمینه تعمیرات لوازم خانگی
 • نظرسنجی از مشتریان پس از اتمام کار و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده
  ضمانت بازگشت وجه دریافتی به مشتری در صورت عدم رضایت از خدمات ارائه شده
 • ۶ ماه ضمانت بابت قطعات و تعمیرات انجام شده
 • حفظ حریم شخصی مشتریان
 • رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا

نمایندگی نصب کولر گازی بکو

نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش کولر گازی بکو در استان البرز کرج گوهردشت عظیمیه مهرشهر فردیس ملارد مارلیک محمدشهر صفادشت شهریار اندیشه مشکین دشت اسلامشهر رباط کریم پرند ورامین قرچک 

سوالات متداول

قیمت نصب کولر گازی اسپیلت بکو BEKO به ظرفیت کولر گازی و لوازم مصرفی و صد البته به تجربه نصاب کولر گازی بستگی دارد. لطفا جهت استعلام قیمت نصب کولر گازی در تهران با شماره 09358101607 تماس بگیرید.


معمولا اوایل فصل بهار و قبل از راه اندازی سیستم سرمایش کولر گازی بکو BEKO باید دستگاه را با دستگاه کارواش سرویس و تست گاز نمائیم . لطفا جهت سرویس کولر گازی بکو BEKO در تهران با شماره 09358101607 تماس بگیرید.

قاصدک تعمیر نمایندگی کولر گازی بکو | بطور 24 ساعت در 7 روز هفته حتی ایام تعطیل | بازدید و کارشناسی رایگان

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟