به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

logo cooler
5/5 - (1 امتیاز)
نمایندگی کولرگازی تراست

نمایندگی کولرگازی تراست

کولرگازی تراست، یکی از کولرگازی‌های پرطرفدار میان افراد جامعه است و برای هر مناطقی با هر آب و هوایی، جوابگو می‌باشد. این کولرگازی، ویژگی‌های بسیاری دارد که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی کولرگازی تراست، موظف به ارائه‌ی خدماتی از قبیل نصب کولرگازی تراست، تعمیر کولرگازی تراست، سرویس کولرگازی تراست، خدمات پس از فروش کولرگازی تراست و… را می‌باشد. جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات کولرگازی تراست از جمله نصب و تعمیر، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کولرگازی تراست نیز از فناوری به روز دنیا مختص کولرگازی پیروی می‌کند و تا به حال توانسته اند کولرگازی‌های مختلفی با ویژگی‌های منحصر بفردی عم از خاصیت اینورتر، خاصیت سرمای سریع، خاصیت تایمر و… ارائه کنند که این ویژگی‌ها در کنار قیمت مناسب این کولرگازی، یکی دیگر از دلایلی‌ست که سبب افزایش طرفدارهای این کولرگازی در ایران و بقیه‌ی کشورها شود.

فناوری اینورتر، یک تکنولوژِی نسبتا جدید برای محصولاتی مانند کولرگازی اسپیلت و.. است که طبق این فناوری، فشار کمتری به کمپرسور کولرگازی تراست شما وارد می‌شود و در نیتجه مصرف برق شما 30 درصد الی 70 درصد کاهش میابد همچنین این فناوری کمک می‌کند تا موتور کولرگازی شما در بهترین حالت خود قرار گیرد و طول عمر کولرگازی شما، افزایش یابد و از نوسانات برقی نیز جلوگیری می‌کند.

 

ویژگی کولرگازی تراست

 • مجهز به فن دو سرعته
 • دارای فیلتر یونی و فیلتربیولوژیک
 • عملکرد مطلوب و کم صدا با استفاده از برترین متود تکنولوژی در طراحی
 • مجهز به کندانسور طلایی و کمپرسور روتاری
 • دارای دستگاه تولید کننده اکسیژن جهت افزایش اکسیژن اتاق و بهبود شرایط محیط
 • بهره گیری از گاز مبرد R140a
 • قابلیت نظافت خودکار دستگاه و از بین بردن باکتری ها
 • قابلیت کنترل پنل داخلی توسط وای فای تلفن همراه
 • مجهز به چشم هوشمند که می تواند حضور انسان در فضا را تشخیص دهد و دستگاه را متناسب با آن خاموش یا روشن نماید.
 • کم مصرف در انرژی و برق مصرفی
 • متناسب برای مناطق معتدل، گرم و حاره ای
 • مقاومت بالا در برابر خوردگی و شرایط آب و هوایی نامناسب
 • متناسب با برق تک فاز و ولتاژ 220 ولت
 • بر چسب انرژی سری A
 • قابلیت شستشو و تعویض فیلترهای یونیت داخلی در تمامی مدل ها
 • دامنه دمایی کارکرد بین 7- الی 52 درجه سانتی گراد

شارژ گاز کولرگازی تراست

کولرگازی تراست با انواع شارژهای مختلفی به بازار ارائه می‌گردد که معمولا این گازها R410A یا R22 می‌باشد. این گازها، نقطه‌ی ذوب و جوش بسیار پایینی دارد در نتیجه به راحتی سبب سرمایش خانه‌ی شما می‌شود و مانند گازهایی همچون کربن دی اکسید، کربن مونو اکسید و… خطرناک نیستند و از لحاظ زیست محیطی بسیار مناسب هستند زیرا که سبب آلودگی هوا نمی‌شود و به لایه‌ی اوزون آسیبی نمی‌رساند.

کم شدن سطح این گاز در کولرگازی سبب اتفاقاتی مانند سرد نکردن کولرگازی تراست یا ممکن است کولرگازی به جای باد سرد، باد گرم تولید کند همچنین ممکن است دستگاه با تاخیر روشن شود یا رطوبت هوا زیاد شد به علاوه حتی ممکن است توان مصرفی کولرگازی بالا برود و هزینه‌ی برق شمارا بیشتر کند.

برای جلوگیری از کم شدن سطح گازد مبرد در کولرگازی، باید سرویس کولرگازی تراست را به صورت دوره‌ای حتما انجام گیرد و اگر سطح مبرد در کولرگازی‌تان کم شده است، باید برای شارژ گاز کولرگازی تراست اقدام نمایید تا از خراب شدن کولرگازی خود، جلوگیری نمایید.

سرویس دوره‌ای کولرگازی تراست

به طورکلی، سرویس کولرگازی چندین خدماتی است که طی آن، کولرگازی شما در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد و درصورت مشاهده‌ی خرابی، قبل از آنکه آن مشکل، گریبان گیر شما شود، سرویس کار کولرگازی تراست، آن را پیدا و رفع می‌کند که این حتی ممکن است باعث افزایش طول عمر کولرگازی شما شود.

خدماتی که معمولا در سرویس کولرگازی ارائه می‌شود، خدماتی از جمله نصب کولرگازی تراست، تعمیر کولرگازی تراست، شستشوی پنل داخلی کولرگازی، شستشوی پنل داخلی کولرگازی، چک کردن فیلتر کولرگازی، تعویض فیلتر کولرگازی، تست کردن بخش‌های مختلف کولرگازی جهت اطمینان از سالم بودن دستگاه، تمیز کردن کویل‌های کولرگازی و… می‌باشد.

سرویس کولرگازی معمولا باید به صورت دوره‌ای انجام شود. به عبارتی دیگر، پس از هر دوره‌ی گرما که از کولرگازی استفاده می‌کنید، برای سرویس آن اقدام نمایید زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر کولرگازی  و رفع بوی بد از کولرگازی شما می‌شود. حتما در این دوره، فیلتر را مورد بررسی قرار دهید و آن را یا تعویض نمایید و یا بشویید.

نکاتی برای افزایش طول عمر کولرگازی

 • سعی کنید همیشه کولر گازی را تمیز نگه دارید.برای انجام این کار می توانید از یک فرچه کمک بگیرید و باله های کولر را با استفاده از آن تمیز کنید. فقط به این موضوع توجه داشته باشید که باله ها بسیار شکننده هستند و به راحتی خم  می شوند و در نهایت منجر به شکستگی آن ها می شود. بنابراین سعی کنید که با نهایت دقت این کار را انجام دهید و حتی می توانید برای انجام آن از دفترچه راهنما که همراه با کولر است کمک بگیرید.
 • به طور مداوم فیلتر های گرد غبار و کویل های را تمیز و بررسی کنید.
 • محل نصب یونیت‌ها، اتصالات، لوله‌کشی‌ها و تمامی موارد مربوط به نصب کولر گازی و … را هر چند وقت یک بار بررسی کنید و با انجام این کار متوجه خواهید شد که استانداردهای نصب کولرگازی رعایت شده است یا خیر که در غیر این صورت باید از یک تکنسین برای رفع مشکل کمک بگیرید.

تعمیر کولرگازی تراست

تعمیر کولرگازی تراست، مهم ترین خدماتی است که قاصدک تعمیر ارائه می‌دهد. کادر خدماتی تعمیر کولرگازی تراست قاصدک، متشکل از افرادی آموزش دیده و با تجربه در زمینه‌ی تعمیر کولرگازی تراست می‌باشد که می‌توانند تعمیرات کولرگازی شمارا در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام دهند. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود.

 1. کولرگازی تراست روشن نمی‌شود
 2. باد کولرگازی تراست گرم است
 3. شارژگاز کولرگازی تراست
 4. آب کولرگازی تراست تخلیه نمی‌شود
 5. کولرگازی تراست، سر و صدای زیادی تولید می‌کند.
 6. کولرگازی تراست، نشتی آب دارد
 7. کولرگازی تراست، بوی بدی می‌دهد.
 8. کولرگازی تراست، اوردلود می‌کند.
 9. فن کولرگازی کار نمی‌کند.
 10. و….

کولرگازی تراست با وجود شروع به کار قادر به سرد کردن محیط نمی باشد، علت چیست؟

 1. تنظیمات ترموستات دستگاه دچار مشکل شده است. جهت بررسی ترموستات دمای دستگاه را تغییر دهید و نحوه کارکرد سیستم را بررسی نمایید.
 2. موتور یا کمپرسور دستگاه دچار مشکل شده است. سیستم های کولر گازی از قسمت های متحرک زیادی تشکیل شده است. در برخی از موارد مشکل از دو قسمت می باشد. لذا بررسی و رفع این عیب نیاز به حضور تکنسین دارد.
 3. مبرد دستگاه دچار نشتی شده است. مبرد دستگاه که گرمای هوا را جذب می کند و بین تبخیرکننده و کندانسور جریان دارد، دچار نشتی شده است. در صورت عدم وجود مقدار کافی مبرد، سیستم تهویه هوا نمی تواند منزل شما را به درستی خنک کند. برای توضیحات بیشتر و کاملتر مقاله چرا کولر گازی به اندازه کافی خنک نمی کند را مطالعه کنید.

چرا کولرگازی تراست باد گرم می زند؟

دیگر سوالات متداول تعمیر کولرگازی تراست، نداشتن گاز کافی و لازم در اغلب موارد علت این اختلال است، اما با این حال ممکن است کولر با وجود داشتن گاز کافی باز هم خنک نکند و باد گرم بزند. به همین دلیل است که باید بخش هایی نظیر کندانسور، کمپرسور، برد، خازن، ایراد الکترونیکی در فرمان کولرگازی، فن کندانسور را بررسی کنیم. حتما باید کندانسور و لوله ها و فین های کندانسور را تمیز نگه داریم. از نشتی ندادن گاز کولر و اورلود نکردن کمپرسور مطمئن باشیم. هر یک از این مواردی را که نام بردیم باید به صورت دقیق بررسی شوند.

علت روشن و خاموش شدن پیوسته اسپیلت چیست؟

 1. فیلتر هوا بیش از حد آلوده و یا مسدود شده است. این قطعه وظیفه حذف گرد و خاک، باکتری ها و حتی ذرات فلزی از هوای قرار گرفته در سیکل سرمایشی را بر عهده دارد. کثیفی فیلتر هوا باعث محدود شدن جریان هوا و یخ زدگی کویل ها و در نتیجه خاموش و روشن شدن متوالی دستگاه می شود.
 2. سطح مبرد کمتر از حد مجاز است. به طور کلی هوای قرار گرفته در کویل های مسی حاوی مبرد می باشد. حال اگر سطح مبرد بیش از حد پایین باشد، دستگاه به صورت متوالی خاموش و روشن می شود.
 3. ریموت کنترل دستگاه معیوب شده است.

ظرفیت اسپیلت مورد استفاده در محیط بیش از حد مورد نیاز بوده و مناسب آن محیط نمی‌باشد. یک اسپیلت بزرگ به راحتی منزل شما را خنک می کند؛ اما به طور موثر قادر به کاهش رطوبت محیط نمی باشد. این امر باعث خاموش و روشن شدن متوالی دستگاه و در نتیجه بروز مشکلات بیشتر در سیستم سرمایشی می شود.

چرا کولرگازی تراست ناگهان خاموش می شود؟

 1. یکی دیگر از سوالات متداول تعمیر کولرگازی تراست این است که وقتی کولرگازی تراست به طور ناگهانی خاموش می شود به این معنی است که مشکلی در سیستم وجود دارد. مشکل در برد کولرگازی تراست، ایرادی در کمپرسور کولرگازی یا گیرپاژ کمپرسور، مشکلی در ترموستات کولرگازی تراست و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید.
 2. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود. در این شرایط باید به قدرت برقی که کولر برای روشن بودن نیاز دارد، توجه کنید. برای اطلاع از این موضوع به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید.

اسپیلت سروصدای زیادی ایجاد می کند، راه حل چیست؟

سروصدای یک کولرگازی می تواند علل مختلفی داشته باشد. این مشکل به دلیل احتمال بروز آسیب های جدی تر به دستگاه، به هیچ وجه نباید نادیده گرفته شود. پس حتما آن را جدی بگیرید و موارد زیر را بررسی کنید.

 1. اگر فن سروصدای نابه هنجاری ایجاد می کند، ابتدا اقدام به تمیز کردن آن نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل، تیغه فن را بررسی کنید و از نحوه قرارگیری مناسب آن مطمئن شوید.
 2. موتور دستگاه نیاز به روغن کاری دارد. به طور کلی هر سال در ابتدای زمان استفاده از اسپیلت، نیاز به روغن کاری دستگاه می باشد.
 3. پیچ های سیستم سرمایشی در اثر کارکرد مداوم سست شده است و نیاز به سرویس دستگاه می باشد. شما می توانید با مطالعه مقاله عوامل مهم تولید صدای بلند در کولر گازی مطالب بیشتری در این مورد بدانید.

علائم نشان دهنده کارکرد نامناسب کولرگازی تراست چیست؟

علائم کلی که نشان دهنده کارکرد نامناسب سیستم هستند در لیست زیر آمده است:

 1. سوپرهیت: سوپرهیت در واقع اختلاف دمای بین دمای تبخیر مبرد در اپراتور و دمای بخار تولید شده در خروجی اپراتور می باشد که برای جلوگیری از ورود احتمالی مایع به کمپرسور و اطمینان از تغذیه کمپرسور توسط بخار خالص باید در نظر گرفته شود. توجه داشته باشیدکه مقدار سوپرهیت بیان گر میزان مایع در اوپراتور است و مقدار زیاد آن بیانگر کمبود مایع و مقدار کم آن بیان گر زیاد بودن مایع نسبت به ظرفیت تبخیر اپراتور است.
 2. ساب کولینگ: ساب کولینگ نشان دهنده اختلاف دمای اشباع مایع مبرد در کندانسور و دمای مایع در خروجی کندانسور است. در شرایط عادی ساب کولینگ بین 4C تا 7C می باشد. ساب کولینگ زیاد نشان دهنده مقدار زیاد مایع مبرد در کندانسور است که معادل 12C می باشد. اگر ساب کولینگ 0 باشد نشانگر کمبود مایع در کندانسور است.
 3. فشار کم: مقدارLP پایین نشاندهنده ناتوانی اواپراتور در تامین بخار لازم برای قسمت مکش کمپرسور می باشد و lP بالا نشان دهنده عدم توانایی کمپرسور در تامین ظرفیت لازم برای مکش بخار تولید توسط اواپراتور است.
 4. مشکلات موتور الکتریکی کمپرسور: یکی دیگر از مشکلاتی پیش می آید و نیاز به یک متخصص برای تعمیر کولر گازی هست، این است که کمپرسورهایی که برای سیستم های های تبرید کوچک به کار می روند معمولا تک فاز هستند. این ها ممکن است به یکسری مشکلات الکتریکی دچار شوند که شایع ترین آنها مشکلات مقاومت آنهاست.

چرا کولرگازی تراست آب می دهد؟

این سوال یکی از سوالات متداول تعمیر کولرگازی تراست است. آب دادن کولرگازی تراست می تواند در بخش های مختلف کولرگازی ریشه داشته باشد. ابتدا باید عیب یابی شود و بعد به کمک ابزار و تجهیزات مناسب رفع ایراد صورت گیرد. مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولرگازی، عایق نبودن لوله کولرگازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.

علت نشتی آب در کولرگازی تراست چیست؟

 • فیلترهای هوا کثیف شده است. این امر از عبور هوا ممانعت کرده و در نتیجه کویل های تبخیرکننده دچار یخ زدگی می شوند. از آنجایی که مبرد از طریق سیم پیچ های تبخیرکننده جریان می یابد و برای جذب گرما نیاز به جریان مناسب هوا می باشد، در صورت محدود بودن جریان هوا یخ زدگی و در نتیجه نشتی آب رخ می دهد.
 • پنل تخلیه دستگاه سرریز شده است. این قطعه در قسمت پایین سیستم داخلی (که کویل های تبخیرکننده در آن است) قرار دارد و وظیفه آن جمع کردن بخارات چگالش یافته است. جهت بررسی این مشکل، پس از خاموش شدن دستگاه، پنل و لوله تخلیه را بازدید کرده و از عدم وجود نشتی در آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین در صورت مسدود بودن، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

چرا کولرگازی تراست یخ می زند؟

این سوال نیز نمونه ای دیگر از سوالات متداول تعمیر کولرگازی تراست است. برای این اختلال دلایلی نظیر عدم وجود گاز کافی در کولرگازی، گرفتگی در لوله های ارتباطی اسپلیت، یکسره کار کردن کمپرسور اسپلیت، خرابی اواپراتور، استفاده از کولرگازی تراست در هوای نسبتا سرد و خرابی برد الکترونیک مطرح است. تنها یک تعمیرکار ماهر و با تجربه می تواند علت را ریشه یابی و برطرف کند.

نصب کولرگازی تراست

قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی کولرگازی تراست، وظیفه‌ی ارائه‌ی خدماتی از قبیل نصب کولرگازی تراست در سراسر تهران را برعهده دارد. خدمات نصب، شامل ارائه‌ی گارانتی نیز می‌شود به عبارت دیگر، قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی تراست، موظف است در صورت تمایل شما به گارانتی شدن دستگاهتان، آن را مطابق ضوابط شرکت به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی نمایند پس در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی تراست در هر کجایی از تهران دارید، با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.

لوازم مورد نیاز جهت نصب کولرگازی تراست

 1. لوله‌بر مسی – جهت تنظیم کردن لوله های مسی رابط بین یونیت داخلی و خارجی کولرگازی
 2. پرچ کن یا لاله کن – پس از بردن لوله‌ها، این دستگاه کمک می‌کند تا لوله‌های بریده شده به راحتی پیچ و مهره شود.
 3. منیفولد سرویس – این ابزار برای اندازه‌گیری مقدار و سطح گاز است.
 4. مولتی متر – جهت بررسی خازن دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. پمپ وکیوم – جهت زدودن لوله‌های تبرید از رطوبت هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 6. ترمومتر – این قطعه وظیفه‌ی اندازه گیری دما را دارد که معولا با آن، دمای هوای خروجی کولر، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 7. مانومتر – این قطعه برای اندازه گیری فشار هوای کولرگازی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 8. و….

مراحل نصب کولرگازی تراست

1. انتخاب محل نصب: محل نصب کولر گازی باید به گونه‌ای باشد که دستگاه به درستی کار کند و هوای خنک را به تمام اتاق‌ها تامین کند. همچنین، باید از محلی که به آسانی به محیط خارجی دسترسی دارد، برای اتصال لوله‌های گازی و آب استفاده شود.

 1. نصب واحد داخلی: واحد داخلی کولر گازی تراست باید در محل انتخاب شده نصب شود. برای نصب دستگاه داخلی به دیوار، از پیچ و مهره استفاده می‌شود و باید اطمینان حاصل شود که دستگاه به درستی و محکمی به دیوار متصل شده است.
 2. نصب واحد خارجی: واحد خارجی کولر گازی تراست باید در محل مناسبی که به محیط خارجی دسترسی دارد، نصب شود. برای نصب واحد خارجی، لوله‌های گازی و آب باید به دستگاه متصل شوند و باید به دیوار یا روی سطحی محکم نصب شود.
 3. اتصالات: پس از نصب دستگاه داخلی و خارجی، لوله‌های گازی و آب باید به صورت مناسب به دستگاه متصل شوند. برای اتصال لوله‌ها به دستگاه، از ابزارهای خاصی استفاده می‌شود که باید به دقت و با مراعات دستورالعمل‌های تولیدکننده استفاده شوند.
 4. آزمایش و راه‌اندازی: پس از نصب کامل، باید دستگاه را روشن کرده و عملکرد آن را بررسی کرد. در صورتی که دستگاه به درستی کار نمی‌کند، باید به فنی مراجعه کرده و مشکل را برطرف کنید.

به طور کلی، نصب کولر گازی تراست نیاز به تخصص فنی دارد و بهتر است این کار را به یک فنی حرفه‌ای بسپارید تا مشکلاتی همچون نصب نادرست، افت کارایی دستگاه و… را جلوگیری کنید.

نکات نصب کولرگازی تراست

 1. زاویه نصب: باید به دقت زاویه نصب کولر گازی را تعیین کنید. زاویه نصب باید به گونه‌ای تنظیم شود که دستگاه خنک کننده بتواند هوای خنک را به تمام اتاق‌ها بفرستد.
 2. فضای داخلی: فضای داخلی باید مناسب و منظم باشد تا دستگاه خنک کننده به درستی عمل کند. باید به دقت محل نصب دستگاه داخلی را تعیین کنید و مطمئن شوید که جریان هوای دستگاه به تمام اتاق‌ها برسد.
 3. پیکربندی کولر گازی: قبل از نصب کولر گازی تراست، باید به دقت دستورالعمل‌های تولیدکننده را مطالعه کنید و دستگاه را به طور صحیح پیکربندی کنید. باید از ابزارهای مناسب برای اتصال لوله‌ها و قطعات استفاده کرده و دستگاه را با دقت نصب کنید.
 4. توجه به ایمنی: نصب کولر گازی تراست باید به طور ایمن و با رعایت قوانین ایمنی انجام شود. باید از کابل‌های برق، لوله‌های گازی و آب به درستی استفاده شود و به دقت بررسی شود که دستگاه به درستی نصب شده است.
 5. تست و عیب‌یابی: پس از نصب دستگاه، باید آن را تست و عیب‌یابی کنید. باید مطمئن شوید که دستگاه به درستی کار می‌کند و هوای خنک را به تمام اتاق‌ها می‌فرستد. در صورتی که هرگونه عیب در دستگاه وجود داشته باشد، باید به فنی مراجعه کرده و مشکل را برطرف کنید.

سوالات متداول

هزینه‌ها، به عوامل مختلفی بستگی دارند برای مثال، هزینه‌ی نصب به عواملی مانند قطعات یدکی، پایه و… بستگی دارد و هزینه‌ی تعمیر نیز به عواملی مانند مشکل کولرگازی شما بستگی دارد اما کارشناسان قاصدک تعمیر قبل از مراجعه برای ارائه‌ی خدمات به شما، هزینه‌هارا به شما اعلام خواهد کرد.

جهت ثبت سفارش برای خدماتی مانند نصب کولرگازی تراست، سرویس کولرگازی تراست، تعمیر کولرگازی تراست و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

گارانتی‌ی کولرگازی تراست بستگی به مدل دستگاه شما، متفاوت است و از 18 ماه الی 36 ماه، می‌باشد که درصورت تمایل شما، این گارانتی برای شما فعال می‌گردد.

قاصدک تعمیر به عنون نمایندگی کولرگازی تراست، برخلاف باقی موسسات دروغین، موظف به ارائه‌ی خدمات تعمیر به شما در منزل می‌باشد یعنی خدمات تعمیر کولرگازی برای شما به صورت در منزل خواهد بود.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی کولرگازی تراست در فرمانیه، نمایندگی کولرگازی تراست در زعفرانیه، نمایندگی کولرگازی تراست در شریعتی، نمایندگی کولرگازی تراست در قلهک، نمایندگی کولرگازی تراست در فرشته، نمایندگی کولرگازی تراست در قیطریه، نمایندگی کولرگازی تراست در میرداماد، نمایندگی کولرگازی تراست در الهیه، نمایندگی کولرگازی تراست در سعادت آباد، نمایندگی کولرگازی تراست در اکباتان، نمایندگی کولرگازی تراست در پاسداران، نمایندگی کولرگازی تراست در تهرانپارس، نمایندگی کولرگازی تراست در شهرک غرب، نمایندگی کولرگازی تراست در صادقیه، نمایندگی کولرگازی تراست در شهر زیبا، نمایندگی کولرگازی تراست در گیشا، نمایندگی کولرگازی تراست در مرزداران، نمایندگی کولرگازی تراست در ولنجک، نمایندگی کولرگازی تراست در تجریش، نمایندگی کولرگازی تراست در جردن، نمایندگی کولرگازی تراست در نیاوران، نمایندگی کولرگازی تراست در رباط کریم، نمایندگی کولرگازی تراست در پرند، نمایندگی کولرگازی تراست در اسلامشهر، نمایندگی کولرگازی تراست در شهریار، نمایندگی کولرگازی تراست در اندیشه، نمایندگی کولرگازی تراست در شهر قدس، نمایندگی کولرگازی تراست در پردیس، نمایندگی کولرگازی تراست در رودهن، نمایندگی کولرگازی تراست در بومهن، نمایندگی کولرگازی تراست در کرج، نمایندگی کولرگازی تراست در البرز

09358101607

error: Content is protected !!
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟