به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

logo cooler
4.5/5 - (12 امتیاز)

نمایندگی نصب و تعمیر کولرگازی در سراسر تهران

تعمیر کولر گازی و اسپلیت در سراسر تهران

بدترین اتفاقی که میتواند در فصول و ماه‌های گرم اتفاق بیوفتد خرابی کولر گازی می‌باشد که باعث هراسان شدن و کلافگی فراوان می‌گردد و اگر خواهان آن هستید یک تعمیر کار کولرگازی حرفه‌ای  به سرعت تعمیر کولرگازی در تهران شما را تعمیر کند پس با مجموعه قاصدک تعمیر که خدمات تعمیر کولرگازی در تهران را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، ارائه میدهد تماس حاصل فرمایید. قاصدک تعمیر، همیشه پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

سرویس کولرگازی در تهران

سرویس کولرگازی، عمدتا به دلیل استفاده نکردن از کولرگازی برای طولانی مدت انجام می‌گیرد. به عبارت دیگر، این خدمات قبل از استفاده‌ی دوباره از کولرگازی ارائه می‌شود و طی آن، اگر دستگاه شما مشکلی داشته باشد، عیب یابی و تعمیر خواهند شد. از این رو ما همیشه تعمیرکارانی را انتخاب می‌کنیم که در سرویس و تعمیر کولرگازی تجربه فراوانی داشته باشند بتوانند از پس نحوه تعمیر کولرگازی به نحو احسنت برآیند.

تعمیر کولرگازی در تهران
جهت ثبت هرگونه سفارش، با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید یا می‌توانید از دکمه‌ی زیر، جهت تماس اقدام نمایید.

عیب یابی کولرگازی در تهران:

یکی از مهم ترین مشکلاتی که برای کولرهای گازی رخ می‌دهد، خاموش شدن ناگهانی آن است. دلایل متعددی را می‌توان عنوان کرد که باعث خاموش شدن ناگهانی کولرگازی می‌شود. در ادامه، به بررسی عمده دلایلی که باعث خاموش شدن کولرگازی می‌شود، پرداخته خواهد شد.

 

نوسانات برق، مهمترین احتمالی‌ست که به وسیله‌ی آن، کولرگازی، ممکن است به صورت ناگهانی، خاموش شود. نوسانات برق برای دستگاه‌های الکترونیکی بسیار حساس می‌باشند تا حدی که ممکن است باعث بروز هرگونه مشکل و اختلالی از جمله سوختن قطعات، نیم سوز شدن کولرگازی، آسیب رسیدن به قطعات داخلی مانند ترموستات و… می‌شود در نتیجه، حتما از سلامت برق و سیم کشی ساختمان خود اطمینان حاصل فرمایید و سعی کنید محافظ برق مناسبی را برای کولرگازی خود، تهیه نمایید.

 

خرابی ترمسوتات، یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای کاربران کولرگازی، رخ می‌دهد و آنها تمایل به تغییر تنظیمات و کارکرد ترموستات، دارند. ترموستات‌ها، معمولا به این تغییرات، واکنش مثبتی نشان نمی‌دهند و ممکن است کولرگازی شما پس از چند مدت به صورت متوالی کار کردن، درجه‌ی خود را افزایش دهد و در نهایت خاموش شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید پس از چند ساعت، درجه ترموستات را به حالت قبل برگردانید و اگر مشکلتان برطرف نگردید، ترموستات را باز کرده و در صورت مشاهده‌ی مشکل، برای رفع آن و یا تعویض ترموستات، اقدام نمایید.

 

فشار زیاد به کولرگازی، یکی دیگر از مشکلاتی است که باعث خاموش شدن کولرگازی می‌شود. این فشار زمانی رخ می‌دهد که کولرگازی شما برای مدت طولانی‌ای، روی درجه‌ی بالایی قرار گرفته باشد و یا بنا به هر دلیلی، داغ شده باشد که در چنین شرایطی بهتر است سوئیچ‌های کولرگازی را کنترل نمایید. البته در بسیاری از کولرهای گازی، زمانی که کولرگازی فشار زیادی را متحمل می‌شود، خود دستگاه به صورت خود به خود، خاموش می‌گردد که بهتر است اجازه دهید کولرگازی‌تان، چهل و پنج الی شصت دقیقه، خاموش بماند تا دستگاه به حالت طبیعی و اولیه خود، برگردد.

 

فیلترهای هوا، آخرین احتمالی‌ست که می‌توان به آن در زمینه‌ی خاموش شدن ناگهانی کولرگازی، اشاره نمود. سعی کنید حداقل هر شش ماه یک بار، فیلتر هوای کولرگازی خود را بررسی نمایید بخصوص در شرایطی که آب و هوا مناسب نمی‌باشد. از آنجایی که ورود هرگونه گرد و خاک یا غبار، باعث می‌شود فیلترهای هوا مسدود شوند و دستگاه به سختی کار می‌کند یا خاموش می‌شود.

نصب کولرگازی در تهران

در سال‌های اخیر، کولر گازی عضو جدید و پرطرفداری برای تامین هوای مطلوب در فضاهای داخلی بوده است. برای غالب آدم‌ها کولرگازی تنها با هدف تامین هوای خنک اهمیت دارد و برای برخی دیگر از جمله افراد سالمند موضوع سلامتی مطرح است. به هر دلیلی که از کولرگازی استفاده می‌کنید، این دستگاه زمانی که در سطح بهینه کار کند، عالی است.

اما زمانی که با مشکل مواجه می‌شود، هم آرامش و هم صورت حساب برق مصرفی‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل وجود یک مرکز تخصصی نصب و تعمیر کولر گازی که از تکنسین‌های ماهر و آموزش دیده در زمینه همین دستگاه برخوردار باشد، اهمیت زیادی دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات قاصدک تعمیر، طی بیش از یک دهه گذشته در زمینه نصب و سرویس اسپلیت و همین طور تعمیر انواع برندهای کولرگازی فعالیت کرده است. در صورتی که به هر یک از این خدمات نیاز دارید، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس با شماره تلفن شرکت ثبت کنید. هدف این مجموعه، در کنار کیفیت، سرعت بالا در ارائه خدمات است.

قاصدک تعمیر، به عنوان نمایندگی کولرگازی در تهران، موظف به نصب کردن کولرگازی در تهران با ارائه‌ی گارانتی 6 الی 18 ماهه می‌باشد. این خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل ارائه می‌شود و هزینه نصب کولرگازی در تهران، به صورت رایگان خواهند بود. خدمات نصب کولرگازی، به همراه راه اندازی آن، از زمان ثبت سفارش شما، طی 24 ساعت انجام می‌شود و تحویل شما می‌گردد.

برای نصب کولرگازی، باید لوازم نصبی از جمله پمپ وکیوم، مولتی متر، آمپر متر، سری ابزار فلر، نوار وینیل، دریل و.. را همراه خود داشته باشید و محل نصب شما، باید یک سری استانداردهارا داشته باشد که از این ساتانداردها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

محل نصب مناسب کولرگازی:

  1. کولرگازی باید به دور از محصولات گرمایشی، نصب شود زیرا لوازم گرمایشی مانند بخاری، سبب کاهش ظرفیت سرمای کولر گازی می‌شود.
  2. دستگاه را در محلی نصب کنید که کمترین صدای ممکن باشد زیرا در صورت صدا دادن کولرگازی، می‌توانید به راحتی متوجه آن شوید و برای تعمیر کولرگازی خود اقدام نمایید.
  3. مطمئن شوید که انعکاس گرمای کندانسور، محصور نشده باشد زیرا در اینصورت عملکرد کولرگازی، تا حد چشمگیری کاهش خواهد یافت.
  4.  

ارائه‌ی خدمات نصب کولرگازی در تهران برای تمامی مناطق: 

نصب کولرگازی در شمال تهران، نصب کولرگازی در غرب تهران، نصب کولرگازی در شرق تهران، نصب کولرگازی در جنوب تهران، نصب کولرگازی در حومه تهران، نصب کولرگازی در رباط کریم، نصب کولرگازی در پرند، نصب کولرگازی در شهریار، نصب کولرگازی در اندیشه، نصب کولرگازی در اسلامشهر، نصب کولرگازی در کرج و…

تعمیر کولرگازی در شهریار

هزینه تعمیر کولرگازی در تهران

شرح تعمیراتحداقل قیمت (تومان)حداکثر قیمت (تومان)
هزینه سرویس کامل کولرگازی300000350000
هزینه شارژ کامل گاز کولرگازی بدون هزینه گاز200000210000
هزینه شستشوی کامل مدار کولرگازی با احتساب هزینه گاز350000360000
هزینه تعویض کمپرسور کولرگازی با شارژ20000002100000
هزینه شارژ روغن کمپرسور کولرگازی250000260000
هزینه تعمیر نشتی کولرگازی و وکیوم کامل300000350000
هزینه رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی کولرگازی250000260000
هزینه تعمیر لوله های رفت و برگشت کولرگازی250000260000
هزینه تعویض فیلتر درایر300000310000
هزینه تعویض خازن کولرگازی با تست خازن (با احتساب هزینه تعمیرات و جنس)450000500000
هزینه تعمیرات و تعویض قطعات یونیت داخلی کولرگازی250000300000
هزینه تعویض برد الکترونیکی کولرگازی500000520000
هزینه تعویض بلوور یونیت داخلی کولرگازی350000370000
هزینه تعمیر یا تعویض ترانس برد کولرگازی250000280000
هزینه تعویض سنسور یونیت داخلی کولرگازی90000100000
هزینه تعویض شیر برقی کولرگازی400000420000
هزینه تعویض کنتاکتور کولرگازی200000210000
هزینه تعویض لوله مویی کولرگازی350000360000
هزینه تعویض شیر رفت و برگشت کولرگازی (اجرت تعمیر بدون احتساب هزینه جنس)250000260000
هزینه تعویض مهره لوله رفت و برگشت90000
هزینه دریافت مشاوره (در صورت عدم درخواست تعمیرکار)

تعمیر کولر گازی در محل (تعمیر کولر گازی در شریعتی، تعمیر کولرگازی در پاسداران، تعمیر کولرگازی در گیشا، تعمیر کولرگازی در جردن)

تعمیر کولرگازی باید در محل نصب این دستگاه انجام شود. به عبارت بهتر، باز کردن و جابجایی کولر گازی و اسپلیت اصلا کار ساده ای نیست و احتمال آسیب دیدگی دستگاه در این شرایط بسیار بالاست. برای کاستن از هزینه ها و زحمات شما عزیزان و نیز با هدف ارائه با کیفیت ترین سرویس های تعمیراتی، امکان تعمیر کولر گازی در محل توسط نمایندگی قاصدک تعمیر فراهم شده است.

این سرویس موجب راحتی کاربران و حذف دردسرهای جابجایی کولر می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم کولر خود در اسرع وقت باشید.

پس از این که با نمایندگی تعمیرات کولر  گازی قاصدک تعمیر تماس گرفته و مشکل دستگاه را گزارش دادید، همکاران ما در قالب تیم تعمیرات به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده  و کولر شما را به حرفه ای ترین شکل ترمیم می کنند.

 

تعمیر شیر برقی کولرگازی (نصب کولرگازی در شهریار، نصب کولرگازی در پرند، نصب کولرگازی در زعفرانیه، نصب کولرگازی در تجریش)

شیر برقی در بسیاری از کولر های گازی جدید و قدیمی وجود دارد و نقش بسیار مهمی هم در تولید سرما و خنک کردن و در کل بهینه کردن کارکرد کولر دارد. این شیر ها برای تغییر حالت کولر گازی ها در نظر گرفته شده است که به دلایل زیر ممکن است خراب شوند . نکته مهم و حائز اهمیت این است که در صورتی که از خرابی شیر برقی مطمئن شدید هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و به سرعت باید اقدام به تعویض آن کنید.

در صورتی که شیر دارای نشتی باشد میتوان آن را تعمیر کرد. ضمنا در صورتی که شما از وسایل و امکانات لازم جهت تعویض کولر گازی هم بهره مند هستنید به هیچ وجه اقدام به تعمیر آن نکنید چرا که بسیار کار دشواری است و ممکن است خطرات زیادی داشته باشد و یا حتی هزینه های بیش از حدی را به شما تحمیل کند .

 

تعمیر خازن کولرگازی (سرویس کولرگازی در قیطریه، سرویس کولرگازی در تجریش، سرویس کولرگازی در نیاوران، سرویس کولرگازی در آجودانیه)

سه نوع خازن در کولر گازی استفاده شده است. 1 -خازن کمپرسور 2 -خازن فن کندانسور 3 -خازن فن پنل.

خازنها به دلایل متعددی خراب می شوند که فشار بیش از حد گرما، جریان برق و نوسانات برقی دلایل شایع آن به حساب می‌آیند. برای این که مطمئن شوید خازن خراب است چند راه ساده دارید. اول این که خازن ها در اثر فشار ممکن است منفجر شوند و یا به شکل لکه های سیاهی درآیند که نشان قطعی خرابی خازن است. اما اگر خازن به دلایل دیگری خراب شده باشد با استفاده از اهمتر باید آن را تشخیص داد.

کلمات کلیدی مرتبط

نصب کولر گازی در شمال تهران، نصب کولر گازی در ونک، نصب کولر گازی در تجریش، نصب کولر گازی در قیطریه، نصب کولر گازی در فرمانیه، نصب کولر گازی در الهیه، نصب کولر گازی در قلهک، نصب کولر گازی در ولنجک، نصب کولر گازی در فرشته، نصب کولر گازی در شریعتی، نصب کولر گازی در زعفرانیه، نصب کولر گازی در ظفر، نصب کولر گازی در اقدسیه، نصب کولر گازی در نیاوران، نصب کولر گازی در کامرانیه، نصب کولر گازی در میرداماد، نصب کولر گازی در جردن، نصب کولر گازی در اندرزگو

نصب کولر گازی در غرب تهران، نصب کولر گازی در پونک، نصب کولر گازی در چیذر، نصب کولر گازی در گیشا، نصب کولر گازی در ستارخان، نصب کولر گازی در اکباتان، نصب کولر گازی در درکه، نصب کولر گازی در مرزداران، نصب کولر گازی در جنت آباد، نصب کولر گازی در آیت الله کاشانی، نصب کولر گازی در سعادت آباد، نصب کولر گازی در صادقیه، نصب کولر گازی در شهرک غرب، نصب کولر گازی در چیتگر، نصب کولر گازی در شهر زیبا، نصب کولر گازی در اوین

نصب کولر گازی در شرق تهران، نصب کولر گازی در جنوب تهران، نصب کولر گازی در نارمک، نصب کولر گازی در پیروزی، نصب کولر گازی در پاسداران، نصب کولر گازی در ازگل، نصب کولر گازی در هروی، نصب کولر گازی در سهروردی، نصب کولر گازی در طالقانی، نصب کولر گازی در مطهری، نصب کولر گازی در دزاشیب، نصب کولر گازی در ولیعصر، نصب کولر گازی در منیریه، نصب کولر گازی در نواب، نصب کولر گازی در شهر ری، نصب کولر گازی در مهرآباد جنوبی

نصب کولر گازی در حومه تهران، نصب کولر گازی در رباط کریم، نصب کولر گازی در پرند، نصب کولر گازی در اسلامشهر، نصب کولر گازی در شهریار، نصب کولر گازی در اندیشه، نصب کولر گازی در کرج، نصب کولر گازی در پردیس، نصب کولر گازی در شهر قدس

تعمیر کولر گازی در شمال تهران، تعمیر کولر گازی در ونک، تعمیر کولر گازی در تجریش، تعمیر کولر گازی در قیطریه، تعمیر کولر گازی در فرمانیه، تعمیر کولر گازی در الهیه، تعمیر کولر گازی در قلهک، تعمیر کولر گازی در ولنجک، تعمیر کولر گازی در فرشته، تعمیر کولر گازی در شریعتی، تعمیر کولر گازی در زعفرانیه، تعمیر کولر گازی در ظفر، تعمیر کولر گازی در اقدسیه، تعمیر کولر گازی در نیاوران، تعمیر کولر گازی در کامرانیه، تعمیر کولر گازی در میرداماد، تعمیر کولر گازی در جردن، تعمیر کولر گازی در اندرزگو

تعمیر کولر گازی در غرب تهران، تعمیر کولر گازی در پونک، تعمیر کولر گازی در چیذر، تعمیر کولر گازی در گیشا، تعمیر کولر گازی در ستارخان، تعمیر کولر گازی در اکباتان، تعمیر کولر گازی در درکه، تعمیر کولر گازی در مرزداران، تعمیر کولر گازی در جنت آباد، تعمیر کولر گازی در آیت الله کاشانی، تعمیر کولر گازی در سعادت آباد، تعمیر کولر گازی در صادقیه، تعمیر کولر گازی در شهرک غرب، تعمیر کولر گازی در چیتگر، تعمیر کولر گازی در شهر زیبا، تعمیر کولر گازی در اوین

تعمیر کولر گازی در شرق تهران، تعمیر کولر گازی در جنوب تهران، تعمیر کولر گازی در نارمک، تعمیر کولر گازی در پیروزی، تعمیر کولر گازی در پاسداران، تعمیر کولر گازی در ازگل، تعمیر کولر گازی در هروی، تعمیر کولر گازی در سهروردی، تعمیر کولر گازی در طالقانی، تعمیر کولر گازی در مطهری، تعمیر کولر گازی در دزاشیب، تعمیر کولر گازی در ولیعصر، تعمیر کولر گازی در منیریه، تعمیر کولر گازی در نواب، تعمیر کولر گازی در شهر ری، تعمیر کولر گازی در مهرآباد جنوبی

تعمیر کولر گازی در حومه تهران، تعمیر کولر گازی در رباط کریم، تعمیر کولر گازی در پرند، تعمیر کولر گازی در اسلامشهر، تعمیر کولر گازی در شهریار، تعمیر کولر گازی در اندیشه، تعمیر کولر گازی در کرج، تعمیر کولر گازی در پردیس، تعمیر کولر گازی در شهر قدس

سرویس کولر گازی در شمال تهران، سرویس کولر گازی در ونک، سرویس کولر گازی در تجریش، سرویس کولر گازی در قیطریه، سرویس کولر گازی در فرمانیه، سرویس کولر گازی در الهیه، سرویس کولر گازی در قلهک، سرویس کولر گازی در ولنجک، سرویس کولر گازی در فرشته، سرویس کولر گازی در شریعتی، سرویس کولر گازی در زعفرانیه، سرویس کولر گازی در ظفر، سرویس کولر گازی در اقدسیه، سرویس کولر گازی در نیاوران، سرویس کولر گازی در کامرانیه، سرویس کولر گازی در میرداماد، سرویس کولر گازی در جردن، سرویس کولر گازی در اندرزگو

سرویس کولر گازی در غرب تهران، سرویس کولر گازی در پونک، سرویس کولر گازی در چیذر، سرویس کولر گازی در گیشا، سرویس کولر گازی در ستارخان، سرویس کولر گازی در اکباتان، سرویس کولر گازی در درکه، سرویس کولر گازی در مرزداران، سرویس کولر گازی در جنت آباد، سرویس کولر گازی در آیت الله کاشانی، سرویس کولر گازی در سعادت آباد، سرویس کولر گازی در صادقیه، سرویس کولر گازی در شهرک غرب، سرویس کولر گازی در چیتگر، سرویس کولر گازی در شهر زیبا، سرویس کولر گازی در اوین

سرویس کولر گازی در شرق تهران، سرویس کولر گازی در جنوب تهران، سرویس کولر گازی در نارمک، سرویس کولر گازی در پیروزی، سرویس کولر گازی در پاسداران، سرویس کولر گازی در ازگل، سرویس کولر گازی در هروی، سرویس کولر گازی در سهروردی، سرویس کولر گازی در طالقانی، سرویس کولر گازی در مطهری، سرویس کولر گازی در دزاشیب، سرویس کولر گازی در ولیعصر، سرویس کولر گازی در منیریه، سرویس کولر گازی در نواب، سرویس کولر گازی در شهر ری، سرویس کولر گازی در مهرآباد جنوبی

سرویس کولر گازی در حومه تهران، سرویس کولر گازی در رباط کریم، سرویس کولر گازی در پرند، سرویس کولر گازی در اسلامشهر، سرویس کولر گازی در شهریار، سرویس کولر گازی در اندیشه، سرویس کولر گازی در کرج، سرویس کولر گازی در پردیس، سرویس کولر گازی در شهر قدس

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟