به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

logo cooler
5/5 - (2 امتیاز)

نمایندگی نصب و تعمیر کولرگازی در کرج

تعمیر کولر گازی و اسپلیت در کرج

بدترین اتفاقی که میتواند در فصول و ماه‌های گرم اتفاق بیوفتد خرابی کولر گازی می‌باشد که باعث هراسان شدن و کلافگی فراوان می‌گردد و اگر خواهان آن هستید یک تعمیر کار کولرگازی حرفه‌ای  به سرعت تعمیر کولرگازی شما را تعمیر کند پس با مجموعه قاصدک تعمیر که خدمات تعمیر کولرگازی در کرج را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، ارائه میدهد تماس حاصل فرمایید. قاصدک تعمیر، همیشه پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

سرویس کولرگازی در کرج  

سرویس کولرگازی، عمدتا به دلیل استفاده نکردن از کولرگازی برای طولانی مدت انجام می‌گیرد. به عبارت دیگر، این خدمات قبل از استفاده‌ی دوباره از کولرگازی ارائه می‌شود و طی آن، اگر دستگاه شما مشکلی داشته باشد، عیب یابی و تعمیر خواهند شد. از این رو ما همیشه تعمیرکارانی را انتخاب می‌کنیم که در سرویس و تعمیر کولرگازی تجربه فراوانی داشته باشند بتوانند از پس نحوه تعمیر کولرگازی به نحو احسنت برآیند.

نصب کولرگازی در کرج تعمیر کولرگازی در کرج
جهت ثبت هرگونه سفارش، با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید یا می‌توانید از دکمه‌ی زیر، جهت تماس اقدام نمایید.

عیب یابی کولرگازی در کرج:

یکی از مهم ترین مشکلاتی که برای کولرهای گازی رخ می‌دهد، خاموش شدن ناگهانی آن است. دلایل متعددی را می‌توان عنوان کرد که باعث خاموش شدن ناگهانی کولرگازی می‌شود. در ادامه، به بررسی عمده دلایلی که باعث خاموش شدن کولرگازی می‌شود، پرداخته خواهد شد.

 

نوسانات برق، مهمترین احتمالی‌ست که به وسیله‌ی آن، کولرگازی، ممکن است به صورت ناگهانی، خاموش شود. نوسانات برق برای دستگاه‌های الکترونیکی بسیار حساس می‌باشند تا حدی که ممکن است باعث بروز هرگونه مشکل و اختلالی از جمله سوختن قطعات، نیم سوز شدن کولرگازی، آسیب رسیدن به قطعات داخلی مانند ترموستات و… می‌شود در نتیجه، حتما از سلامت برق و سیم کشی ساختمان خود اطمینان حاصل فرمایید و سعی کنید محافظ برق مناسبی را برای کولرگازی خود، تهیه نمایید.

 

خرابی ترمسوتات، یکی دیگر از مشکلاتی است که معمولا برای کاربران کولرگازی، رخ می‌دهد و آنها تمایل به تغییر تنظیمات و کارکرد ترموستات، دارند. ترموستات‌ها، معمولا به این تغییرات، واکنش مثبتی نشان نمی‌دهند و ممکن است کولرگازی شما پس از چند مدت به صورت متوالی کار کردن، درجه‌ی خود را افزایش دهد و در نهایت خاموش شود. برای رفع این مشکل، می‌توانید پس از چند ساعت، درجه ترموستات را به حالت قبل برگردانید و اگر مشکلتان برطرف نگردید، ترموستات را باز کرده و در صورت مشاهده‌ی مشکل، برای رفع آن و یا تعویض ترموستات، اقدام نمایید.

 

فشار زیاد به کولرگازی، یکی دیگر از مشکلاتی است که باعث خاموش شدن کولرگازی می‌شود. این فشار زمانی رخ می‌دهد که کولرگازی شما برای مدت طولانی‌ای، روی درجه‌ی بالایی قرار گرفته باشد و یا بنا به هر دلیلی، داغ شده باشد که در چنین شرایطی بهتر است سوئیچ‌های کولرگازی را کنترل نمایید. البته در بسیاری از کولرهای گازی، زمانی که کولرگازی فشار زیادی را متحمل می‌شود، خود دستگاه به صورت خود به خود، خاموش می‌گردد که بهتر است اجازه دهید کولرگازی‌تان، چهل و پنج الی شصت دقیقه، خاموش بماند تا دستگاه به حالت طبیعی و اولیه خود، برگردد.

 

فیلترهای هوا، آخرین احتمالی‌ست که می‌توان به آن در زمینه‌ی خاموش شدن ناگهانی کولرگازی، اشاره نمود. سعی کنید حداقل هر شش ماه یک بار، فیلتر هوای کولرگازی خود را بررسی نمایید بخصوص در شرایطی که آب و هوا مناسب نمی‌باشد. از آنجایی که ورود هرگونه گرد و خاک یا غبار، باعث می‌شود فیلترهای هوا مسدود شوند و دستگاه به سختی کار می‌کند یا خاموش می‌شود.

تعمیر کولر گازی پرند

نصب کولرگازی در کرج

در سال‌های اخیر، کولر گازی عضو جدید و پرطرفداری برای تامین هوای مطلوب در فضاهای داخلی بوده است. برای غالب آدم‌ها کولرگازی تنها با هدف تامین هوای خنک اهمیت دارد و برای برخی دیگر از جمله افراد سالمند موضوع سلامتی مطرح است. به هر دلیلی که از کولرگازی استفاده می‌کنید، این دستگاه زمانی که در سطح بهینه کار کند، عالی است.

اما زمانی که با مشکل مواجه می‌شود، هم آرامش و هم صورت حساب برق مصرفی‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل وجود یک مرکز تخصصی نصب و تعمیر کولر گازی که از تکنسین‌های ماهر و آموزش دیده در زمینه همین دستگاه برخوردار باشد، اهمیت زیادی دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات قاصدک تعمیر، طی بیش از یک دهه گذشته در زمینه نصب و سرویس اسپلیت و همین طور تعمیر انواع برندهای کولرگازی فعالیت کرده است. در صورتی که به هر یک از این خدمات نیاز دارید، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس با شماره تلفن شرکت ثبت کنید. هدف این مجموعه، در کنار کیفیت، سرعت بالا در ارائه خدمات است.

قاصدک تعمیر، به عنوان نمایندگی کولرگازی در کرج، موظف به نصب کردن کولرگازی در کرج با ارائه‌ی گارانتی 6 الی 18 ماهه می‌باشد. این خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل ارائه می‌شود و هزینه نصب کولرگازی در کرج، به صورت رایگان خواهند بود. خدمات نصب کولرگازی، به همراه راه اندازی آن، از زمان ثبت سفارش شما، طی 24 ساعت انجام می‌شود و تحویل شما می‌گردد.

برای نصب کولرگازی، باید لوازم نصبی از جمله پمپ وکیوم، مولتی متر، آمپر متر، سری ابزار فلر، نوار وینیل، دریل و.. را همراه خود داشته باشید و محل نصب شما، باید یک سری استانداردهارا داشته باشد که از این ساتانداردها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

محل نصب مناسب کولرگازی:

  1. کولرگازی باید به دور از محصولات گرمایشی، نصب شود زیرا لوازم گرمایشی مانند بخاری، سبب کاهش ظرفیت سرمای کولر گازی می‌شود.
  2. دستگاه را در محلی نصب کنید که کمترین صدای ممکن باشد زیرا در صورت صدا دادن کولرگازی، می‌توانید به راحتی متوجه آن شوید و برای تعمیر کولرگازی خود اقدام نمایید.
  3. مطمئن شوید که انعکاس گرمای کندانسور، محصور نشده باشد زیرا در اینصورت عملکرد کولرگازی، تا حد چشمگیری کاهش خواهد یافت.

ارائه‌ی خدمات نصب کولرگازی در کرج برای برندهای:

نصب کولرگازی سامسونگ در کرج، نصب کولرگازی الجی در کرج، نصب کولرگازی یونیوا در کرج، نصب کولرگازی جنرال گلد در کرج، نصب کولرگازی اجنرال در کرج، نصب کولرگازی جنرال در کرج، نصب کولرگازی ایوولی در کرج، نصب کولرگازی ایران رادیاتور در کرج، نصب کولرگازی هایسنس در کرج، نصب کولرگازی بکو در کرج و…

هزینه تعمیر کولرگازی در کرج

شرح تعمیراتحداقل قیمت (تومان)حداکثر قیمت (تومان)
هزینه سرویس کامل کولرگازی300000350000
هزینه شارژ کامل گاز کولرگازی بدون هزینه گاز200000210000
هزینه شستشوی کامل مدار کولرگازی با احتساب هزینه گاز350000360000
هزینه تعویض کمپرسور کولرگازی با شارژ20000002100000
هزینه شارژ روغن کمپرسور کولرگازی250000260000
هزینه تعمیر نشتی کولرگازی و وکیوم کامل300000350000
هزینه رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی کولرگازی250000260000
هزینه تعمیر لوله های رفت و برگشت کولرگازی250000260000
هزینه تعویض فیلتر درایر300000310000
هزینه تعویض خازن کولرگازی با تست خازن (با احتساب هزینه تعمیرات و جنس)450000500000
هزینه تعمیرات و تعویض قطعات یونیت داخلی کولرگازی250000300000
هزینه تعویض برد الکترونیکی کولرگازی500000520000
هزینه تعویض بلوور یونیت داخلی کولرگازی350000370000
هزینه تعمیر یا تعویض ترانس برد کولرگازی250000280000
هزینه تعویض سنسور یونیت داخلی کولرگازی90000100000
هزینه تعویض شیر برقی کولرگازی400000420000
هزینه تعویض کنتاکتور کولرگازی200000210000
هزینه تعویض لوله مویی کولرگازی350000360000
هزینه تعویض شیر رفت و برگشت کولرگازی (اجرت تعمیر بدون احتساب هزینه جنس)250000260000
هزینه تعویض مهره لوله رفت و برگشت90000
هزینه دریافت مشاوره (در صورت عدم درخواست تعمیرکار)

تعمیر کولر گازی در محل

تعمیر کولرگازی باید در محل نصب این دستگاه انجام شود. به عبارت بهتر، باز کردن و جابجایی کولر گازی و اسپلیت اصلا کار ساده ای نیست و احتمال آسیب دیدگی دستگاه در این شرایط بسیار بالاست. برای کاستن از هزینه ها و زحمات شما عزیزان و نیز با هدف ارائه با کیفیت ترین سرویس های تعمیراتی، امکان تعمیر کولر گازی در محل توسط نمایندگی قاصدک تعمیر فراهم شده است.

این سرویس موجب راحتی کاربران و حذف دردسرهای جابجایی کولر می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم کولر خود در اسرع وقت باشید.

پس از این که با نمایندگی تعمیرات کولر  گازی قاصدک تعمیر تماس گرفته و مشکل دستگاه را گزارش دادید، همکاران ما در قالب تیم تعمیرات به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده  و کولر شما را به حرفه ای ترین شکل ترمیم می کنند.

 

تعمیر شیر برقی کولرگازی

شیر برقی در بسیاری از کولر های گازی جدید و قدیمی وجود دارد و نقش بسیار مهمی هم در تولید سرما و خنک کردن و در کل بهینه کردن کارکرد کولر دارد. این شیر ها برای تغییر حالت کولر گازی ها در نظر گرفته شده است که به دلایل زیر ممکن است خراب شوند . نکته مهم و حائز اهمیت این است که در صورتی که از خرابی شیر برقی مطمئن شدید هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و به سرعت باید اقدام به تعویض آن کنید.

در صورتی که شیر دارای نشتی باشد میتوان آن را تعمیر کرد. ضمنا در صورتی که شما از وسایل و امکانات لازم جهت تعویض کولر گازی هم بهره مند هستنید به هیچ وجه اقدام به تعمیر آن نکنید چرا که بسیار کار دشواری است و ممکن است خطرات زیادی داشته باشد و یا حتی هزینه های بیش از حدی را به شما تحمیل کند .

 

تعمیر خازن کولرگازی

سه نوع خازن در کولر گازی استفاده شده است. 1 -خازن کمپرسور 2 -خازن فن کندانسور 3 -خازن فن پنل.

خازنها به دلایل متعددی خراب می شوند که فشار بیش از حد گرما، جریان برق و نوسانات برقی دلایل شایع آن به حساب می‌آیند. برای این که مطمئن شوید خازن خراب است چند راه ساده دارید. اول این که خازن ها در اثر فشار ممکن است منفجر شوند و یا به شکل لکه های سیاهی درآیند که نشان قطعی خرابی خازن است. اما اگر خازن به دلایل دیگری خراب شده باشد با استفاده از اهمتر باید آن را تشخیص داد.

ارائه‌ی خدمات نصب کولرگازی، سرویس کولرگازی و تعمیر کولرگازی در تمامی مناطق کرج از جمله:

تعمیر کولرگازی در کرج، نصب کولرگازی در کرج، تعمیر کولرگازی در گوهر دشت، تعمیر کولرگازی در مهر شهر، تعمیر کولرگازی در شاهین ویلا، تعمیر کولرگازی در عظیمیه، تعمیر کولرگازی در بلوار هفت تیر، تعمیر کولرگازی در ماهدشت، تعمیر کولرگازی در خیابان بهشتی، تعمیر کولرگازی در باغستان کرج و…

سوالات متداول

هزینه تعمیر اجرت و دستمزد 400 تومان و نرخ قطعات بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد و بمدت 6 ماه گارانتی قاصدک بصورت بی قید و شرط ارائه میگردد. 

هزینه ایاب ذهاب تعمیر کولر گازی وابسته به مکان زندگی شما، متغییر می‌باشد.

پس از اعلام آماده از سوی مشتری در اسرع وقت کار به تکنسین مجموعه قاصدک تعمیر ارجاع و کمتر از 2 ساعت در منزل مشتری حضور میابند.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی کولرگازی سامسونگ در کرج، نمایندگی کولرگازی الجی در کرج، نمایندگی کولرگازی یونیوا در کرج، نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در کرج، نمایندگی کولرگازی اجنرال در کرج، نمایندگی کولرگازی جنرال در کرج، نمایندگی کولرگازی ایوولی در کرج، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در کرج، نمایندگی کولرگازی هایسنس در کرج، نمایندگی کولرگازی بکو در کرج، نمایندگی کولرگازی جنرال گلد در کرج، نمایندگی کولرگازی جنرال مکس در کرج، نمایندگی کولرگازی مدیا در کرج، نمایندگی کولرگازی گاسونیک در کرج و…

تعمیر کولرگازی سامسونگ در کرج، تعمیر کولرگازی الجی در کرج، تعمیر کولرگازی یونیوا در کرج، تعمیر کولرگازی جنرال گلد در کرج، تعمیر کولرگازی اجنرال در کرج، تعمیر کولرگازی جنرال در کرج، تعمیر کولرگازی ایوولی در کرج، تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور در کرج، تعمیر کولرگازی هایسنس در کرج، تعمیر کولرگازی بکو در کرج، تعمیر کولرگازی جنرال گلد در کرج، تعمیر کولرگازی جنرال مکس در کرج، تعمیر کولرگازی مدیا در کرج، تعمیر کولرگازی گاسونیک در کرج و…

نصب کولرگازی سامسونگ در کرج، نصب کولرگازی الجی در کرج، نصب کولرگازی یونیوا در کرج، نصب کولرگازی جنرال گلد در کرج، نصب کولرگازی اجنرال در کرج، نصب کولرگازی جنرال در کرج، نصب کولرگازی ایوولی در کرج، نصب کولرگازی ایران رادیاتور در کرج، نصب کولرگازی هایسنس در کرج، نصب کولرگازی بکو در کرج، نصب کولرگازی جنرال گلد در کرج، نصب کولرگازی جنرال مکس در کرج، نصب کولرگازی مدیا در کرج، نصب کولرگازی گاسونیک در کرج و…

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟