به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید

قاصدک تعمیر، نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در ستاری

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ستاری با کد نمایندگی مجاز BSH2213

نمایندگی ایران رادیاتور در اسلامشهر

قاصدک تعمیر، نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در ستاری، ارائه خدماتی همچون سرویس پکیج ایران رادیاتور در ستاری، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ستاری، سرویس آبگرمکن ایران رادیاتور در ستاری، تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در ستاری و انجام تمام خدمات محصولات ایران رادیاتور در ستاری را برعهده دارد.

چرا باید قاصدک تعمیر را برای ارائه خدمات به خود، انتخاب کنیم؟
 • تعمیر محصول شما در کوتاه ترین زمان نسب به سایر مراکز خدماتی
 • گارانتی دستگاه شما تا شش ماه پس از تعمیر
 • تعمیر دستگاه شما تا حد امکان در منزل
 • دارای تیم فنی دوره دیده و حرفه ای با تجربه چندین ساله در این زمینه
 • کمترین و منصافانه ترین قیمت نسبت به سایر مراکز خدماتی همچنین ارائه فاکتور رسمی شرکتی
 • تعویض قطعات خراب دستگاه شما با قطعات اصل از شرکت مرکزی ایران رادیاتور در صورت نیاز
 • پیگیری رضایتمندی مشتری توسط شرکت پس از حضور تکنسین
کی با نمایندگی ایران رادیاتور در ستاری تماس بگیریم؟
در صورت داشتن هرگونه سوالی و جهت دریافت مشاوره رایگان، شما میتوانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید. سیستم پشتیبانی ما، تا حد امکان به شما کمک میکند که ایراد سیستم خود را در خانه خودتان برطرف کنید و درصورت نیاز به تکنسین متخصص، ما شمارا تنها نخواهیم گذاشت. فراموش نکنید که برای جلوگیری از به بار آوردن هزینه ها و خسارت های بیشتر، ابتدا جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.
قاصدک تعمیر
نمایندگی ایران رادیاتور

برخی از تعمیر کارانی که دانش و تسلط کافی برای کار بر روی پکیج های ایران رادیاتور را ندارند، با تعویض قطعات دستگاه تنها برای شما هزینه تراشی خواهند کرد. متخصصین مجرب قاصدک تعمیر با تکیه بر تجربه سالها تعمیرات خود و نیز دانش به روز و تجهیزات کامل، تعمیر قطعات پکیج های ایران رادیاتور شما را در اولویت قرار داده و به فکر کاهش هزینه های شما نیز می باشند. تنها در صورتی که قطعه مورد نظر پکیج ایران رادیاتور شما غیر قابل تعمیر باشد، متخصصین ما با استفاده از قطعات یدکی اوریجینال ایران رادیاتور دستگاه شما را تعمیر و قطعه ی مورد نظر را تعویض خواهند کرد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ستاری
نمایندگی ایران رادیاتور در شهر قدس

تعمیرات پکیج بستگی به مدل های پکیج دارد و مراقبت و نگهداری از آنها به کیفیت آب، کیفیت گاز و کیفیت هوا در مناطق مختلف بستگی دارد در این صورت، تعمیرات و نگهداری برای هر یک مدل از پکیج های ایران رادیاتور، تا حدودی متفاوت است ولی اساسی ترین رکن برای نگهداری از پکیج های ایران رادیاتور، سرویس کردن پکیج به صورت دوره ای میباشد. شما برای سرویس پکیج ایران رادیاتور در ستاری، میتوانید با نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در ستاری، تماس حاصل فرمایید تا عمر پکیج خود را افزایش دهید.

 

جهت افزایش طول عمر پکیج ایران رادیتور خود، ابتدا آن را به صورت سالانه توسط متخصصان بررسی و چک کنید تا مشکلاتی از قبیل خرابی، نشتی و… رخ ندهد. در قدم بعدی، تعمیر و نگهداری قطعات مربوط به احتراق و دود اگزوز پکیج دیواری را در طول فصل گرما کامل انجام دهید همچنین هر 2 سال یکبار قطعات مربوط به آب گرم پکیج دیواری مورد بازبینی و تعمیر و نگهداری قرار گیرد و فراموش نکنید که در هر 3 سال استفاده، اجزای گرمایش پکیج دیواری و کل سیستم گرمایشی تمیز شود و در صورت نیاز تعمیر شود.

 

انجام نکات بالا به طور منظم سبب میشود علاوه بر عدم نیاز به تعمیر پکیج، راندمان حرارتی سیتم بهبود پیدا کند همچنین ایمنی و عمر مفید پکیج را افزایش می‌دهد، از طرفی هزینه های جاری زندگی شما را کمتر خواهد کرد.

 

جهت ثبت سفارش تعمیر پکیج ایران رادیاتور در نمایندگی ایران رادیاتور در ستاری یا سرویس پکیج ایران رادیاتور در ستاری، میتوانید ما را انتخاب کنید و دستگاه خود را در دستان امنی بسپارید.

ایرادات متداول پکیج ایران رادیاتور و نحوه برطرف کردن آنها

 

عیب

آثار عیب

راهکار رفع عیب

سوختن یا ضعیف شدن موتور شیرسه راهی

عدم حرکت محورشیرسه راهی و
عدم تغییرمود گرمایش

تعویض موتور شیر سه راهی

عدم آب بندی مسیررفت
مدارگرمایش درحالت تابستانه

عدم گرمایش مطلوب آب مصرفی
وگرم شدن رادیاتورها

سرویس شیرسه راهه وتست موتورشیرسه راهه وتعویض آن در صورت نیاز

جامپ کردن محور شیرسه راهه

عدم گرمایش آب مصرفی یا سیستم
گرمایشی

سرویس شیرسه راهه و تعویض شیر در
صورت نیاز

علت سر و صدای پکیج دیواری چیست؟

پکیج های دیواری ایران رادیاتور، عموما صدای چندانی تولید نمیکند ولی اگر پکیج شما صدا تولید میکند، حتما پیگیر این قضیه باشید که خدایی نکرده مشکلات بعذ از آن، دامن گیرتان نشود. در ابتدایی ترین حالت، ممکن است مشکل، گرفتن هوا در پکیج باشد و برای تعمیر، باید پکیجتان هواگیری شود که شما میتوانید از متخصصان کارکشته قاصدک سنتر برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود، استفاده کنید.

چرا پکیج دیواری بیش از حد مجاز داغ می‌کند؟

در برخی موارد دمای پکیج بیش تر از حد مجاز بالا می‌رود در این حالت برای عیب یابی آن باید ترموستات را بررسی کنید چرا که ترموستات خراب شده و تعریف دقیقی از دما ندارد و دما به صورت خودکار بالا می‌رود. اگر مشکل از ترموستات نبود، موارد انسداد مسیر آب، هوا گرفتن پکیج، خراب شدن شیر سه طرفه،خرابی ترموستات حد و خرابی و مشکل در فلورسوئیچ و یا فلورگلاتور را چک نمایید.

نکات ایمنی در مورد پکیج تعمیر پکیج ایران رادیاتور

دقت کنید که فشار آب در محل نصب پکیج دیواری حد اقل 1و حد اکثر 3/1 باشد در غیر این صورت با مشکل مواجه میشوید .

در صورتی که قسمتی از مسیر دود کش پکیج دیواری ، به صورت افقی (بیش از 30 سانتی متر ) حرکت داشته باشد حتمن از پکیج های فن دار استفاده کنید.

اگر محل نصب پیکج دیواری گاز سوز در بالکن یا فضای باز است باید از وزش مستقیم باد یا جریان تند هوا محفوظ شده باشد .

ظرفیت حرارتی پکیج های دیواری و زمینی با قدرتی از ۲۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ وات بر ساعت ساخته میشوند و آنها را مناسب برای واحد های مسکونی از ۶۰ تا ۳۵۰ متر مربع با ظرفیت های ۲۰ تا ۳۵ هزار وات بر ساعت در نظر گرفته اند.

با توجه به هد پمپ سیرکولاتور در دستگاه های پکیج گرمایشی، حداکثر طول لوله کشی افقی آب برای رادیاتور های شوفاژ حدود ۳۵ متر باید باشد

چگونه عمر پکیج خود را افزایش دهیم؟

چطور می توان عمر پکیج را طولانی کرد؟ این سوالی است که کاربران از کارشناسان تعمیر پکیج می پرسند. هزینه های تعمیر یا تعویض پکیج بعضا به حدی بالاست که چنین احتیاط هایی ضروری به نظر می رسد. کافی است دستگاه را در ابتدای هر فصل سرویس کنید.

سرویس پکیج عملکرد این دستگاه را بهبود می بخشد و از این طریق، طول عمر قطعات و اجزای آن را افزایش می دهد. اگر می خواهید مدت زمان بیشتری از پکیج دیواری یا زمینی خود استفاده کنید، بهتر است به فکر یک سختی گیر باشید. سختی گیر مانع از رسوب گرفتن مداوم پکیج و رادیاتورها شده و از این طریق، به افزایش عمر پکیج کمک می کند.

استفاده از صافی برگشت در مسیر برگشت رادیاتورها هم روش دیگری است که موجب بالا رفتن عمر کاری پکیج ها می شود.

نمایندگی ایران رادیاتور در باغ فیض

شرایط نصب پکیج ایران رادیاتور، چگونه است؟

حداقل فاصله  پکیج از کابینت مجاور آن باید ۱۵ سانتی متر باشد .

حداقل فاصله پکیج از دیوارهای مجاور آن باید ۱۰۰ سانتی متر باشد.

حداقل فاصله پکیج از کف زمین می‌بایست ۱۲۰ سانتی متر باشد.

حداقل فاصله کلاهک تعدیل پکیج تا دریچه خروجی دودکش می‌بایست ۳۰ سانتی متر باشد .

محل نصب پکیج دیواری نباید درزبند کامل باشد (داشتن پنجره دوجداره و استفاده از درب ضد سرقت به معنی درزبندی کامل است)

محل نصب پکیج می‌بایست عاری از رطوبت باشد؛ بنابراین رختکن، حمام، دستشویی و یا زیرزمین محل مناسبی برای نصب پکیج نیستند.

محل نصب پکیج می‌بایست به  دور از وسایل گرمازا مثل اجاق‌گاز باشد.

حداقل فضای تعبیه‌شده برای نصب پکیج می‌بایست ۸ متر مربع باشد ، اگر فضایی که در نظر دارید کمتر از این مقدار است هرگز پکیج را در آنجا نصب نکنید. معمولاً به ازای هر کیلووات توان پکیج  ، یک متر مکعب فضا لازم است . برای مثال پکیجی با توان ۲۸ کیلووات نیاز به فضایی حداقل به ‌اندازه ۲۸ مترمربع دارد.

پکیج باید در محل های بسته (نه محیط باز مانند خارج از ساختمان) نصب شود.

نصب پکیج دیواری را باید در ارتفاع بین ۱ تا ۲ متر از کف زمین انجام داد.

محل نصب پکیج می‌بایست در نزدیکی دودکش با میزان مکش کافی باشد.

محل نصب پکیج باید به صورتی باشد که بتوان یک عدد دودکش مجزا برای آن در نظر گرفت

محل نصب پکیج در ساختمان باید به صورتی باشد که بتوان از انشعابات آب برای انجام لوله کشی پکیج استفاده کرد.

پکیج را باید در نزدیکی یکی از انشعابت گاز نصب کرد و باید مکان قرارگیری پکیج دسترسی راحت به برق ساختمان را داشته باشد.

محل نصب پکیج باید به شکلی باشد که بتوان در صورت لزوم اقدامات لازم در جهت سرویس و یا تعمیر پکیج را انجام داد.

محل نصب پکیج در ساختمان باید به صورتی باشد که بتوان لوله کشی شوفاژ به پکیج را به راحتی انجام داد.

چه نوع پکیجی برای چه قدر متراژ، مناسب است؟

ظرفیت پکیج چیست و چگونه تعیین می شود؟

به طور کلی به ازای هر یک متر مکعب از یک محیط، به یک کیلو وات انرژی برای گرمایش آن محیط نیاز دارید. ظرفیت پکیج یا میزان قدرت گرمایشی به معنی میزان بازدهی در گرم کردن محیط است که به صورت کیلو وات محاسبه می شود. ظرفیت پکیج ایران رادیاتور به میزان بازدهی، مقدار مصرف سوخت و هزینه های مربوط به تامین سوخت مورد نیاز دستگاه بستگی دارد.

در صورتی که از پکیج ایران رادیاتور با ظرفیت غیر متناسب با شرایط محیط مورد نظر استفاده شود، علاوه بر بازدهی نامناسب و گرمایش نامطلوب، عمر مفید پکیج ایران رادیاتورنیز کاهش پیدا خواهد کرد. پکیج هایی با ظرفیت ۲۴ کیلووات در محیط های مسکونی با متراژ متوسط (۱۵۰متر) و در آب و هوای معتدل رایج هستند، اما در مساحت های بالا و درصورت نیاز به آب گرم فراوان از پکیج ایران رادیاتور  با ظرفیت بیشتر از ۳۱ کیلووات استفاده می شود.

پکیج دیواری ایران رادیاتور با توان حرارتی ۲۴، ۲۸، ۳۰، ۳۲، ۳۶ KW تولید می‌ شوند که شما با توجه به متراژ واحد مسکونی خود می ‌توانید در بین آن ها مناسب ترین پکیج ایران رادیاتور برای محیط 150 متری را انتخاب کنید. فرمولی برای تعیین تقریبی ظرفیت پکیج ایران رادیاتور با توجه به مساحت و نوع کاربری آن وجود دارد که می توان به کمک آن به صورت دستی ظرفیت مناسب دستگاه را محاسبه و پکیج دیواری ایران رادیاتور برای محیط 150 متری.

 

فرمول محاسبه مناسب ترین پکیج برای خانه ۱۵۰ متری

در صورتی که متراژ مکان مسکونی ۱۵۰ متر مربع باشد، با ضرب متراژ در عدد ۱۵۰ عدد ۲۱۰۰۰ واحد ظرفیت پکیج براساس کیلوکالری به دست می آید.

سپس با تقسیم آن بر عدد ۸۶۰ (۱ کیلووات برابر با ۸۶۰ کیلوکالری است) عدد ۲۴.۴۴ به دست آمده که این مقدار نهایی واحد ظرفیت پکیج براساس کیلووات را تعیین می کند. پس پکیج دیواری ایران رادیاتور مناسب برای خانه ۱۵۰ متری پکیجی با ظرفیت ۲۴ کیلووات است.

در واقع پکیج‌ ایران رادیاتور با توان حرارتی خروجی ۲۴ کیلو وات برای آپارتمان ‌های ۲ الی ۳ خوابه با متراژ ۱۵۰ متر مربع و ۸ بلوک رادیاتور بهترین انتخاب می باشد.

تفاوت بین سری L و M پکیج ایران رادیاتور، چیست؟

پکیج های سری L از سری M گران قیمت تر می باشد. این تفاوت قیمت به دلیل وجود امکاناتی است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم:

پکیج سری M و L دارای نوسانات حرارتی کمتری هستند. سری l دارای سر و صدای کمتری هست. از لحاظ ظاهری در دیجیتال و آنالوگ بودن متفاوت اند. سری L دارای نمایشگر دیجیتال، جهت نمایش ارور ها به کاربر می باشد. مثلا در هنگام یخ زدگی با اعلام در نمایشگر خود کاربر را مطلع می کند.

تفاوت دیگر سری M و L در سنگین تر بودن سری L می باشد. که با توجه به موارد گفته شده طبیعی است. در نهایت اختلاف قیمت این دو سری حدودا 10 درصد می باشد.

 

ویژگی‌ های پکیج دیواری مدل M

 • جریان خودکار گاز
 • دارای سیستم ضد یخ زدگی که به خوبی در این سری از پکیج‌ها به کار برده شده است.
 • 3ابعاد کوچک و حجم و سنگینی کمتر نسبت به دیگر پکیج ها
 • دارای سیستم کنترل ایمنی و هواگیری خودکار
 • استفاده از دو مبدل اصلی و یک مبدل صفحه‌ای

 

ویژگی ‌های پکیج دیواری مدل L

 • دارای سیستم ضد یخ زدگی که به خوبی در این سری از پکیج‌ها به کار برده شده است.
 • دارای صفحه نمایشگر دیجیتال
 • دارای سیستم عیب یابی خودکار و به صورت دیجیتال
 • دارای سیستم فن‌های قوی
 • دارای سیستم کنترل ایمنی و کارکردی آرام

 

تفاوت پکیج‌ سری M و L

پکیج‌ های سری M و L پکیج‌هایی دو مبدله بوده و تفاوت‌هایی با یکیگر دارند که در این قسمت به بیان آن‌ها می‌پردازیم.

 1. پکیج‌های دیواری مدل M از مدل L ارزان‌تر است. زیرا مدل M کوچک‌تر بوده و صفحه دیجیتال ندارند. در حالی که پکیج‌های سری L دیجیتال هستند و همچنین سایز و اندازه این پکیج بزرگ‌تر می‌باشد و قیمت متفاوتی دارد.
 2. این سری از پکیج‌ها از نوسانات حرارتی کم‌تری در مقایسه با دیگر پکیج‌ها برخوردار هستند و همچنین صداهای کم‌تری تولید می‌کنند و نسبت به دیگر پکیج‌ها بی‌صدا‌تر می‌باشند.
 3. به دلیل اضافه‌تر بودن قطعات و تجهیزات در این سری از نظر اندازه و وزن سری L سنگین‌تر می‌باشند.
 4. همانطور که گفته شد پکیج سری L دارای صفحه دیجیتال می‌باشد اما سری M آنالوگ هستند یعنی صفحه دیجیتال ندارند.
 5. این سری از پکیج‌های دیواری دو مبدله هستند یعنی آن که پکیج وظایف‌‌های خود را به طور کامل و دقیق‌تری انجام می‌دهد.
 6. اگر از نظر قیمت بخواهیم این دو پکیج را با یکدیگر مقایسه کنیم، باید بگوییم این دو چندان تفاوت قیمت فاحشی با یکدیگر ندارند. اما در مقایسه پکیج دیواری مدل L و M از جهت دیجیتال و آنالوگ بودن، قطعات و تجهیزات به کار رفته این دو با هم تفاوت هایی دارند. اما هر دو این پکیج ها از نظر کیفیت با یکدیگر برابر بوده و عملکرد فوق العاده ای دارند.

معرفی قطعات مهم پکیج ایران رادیاتور

برد پکیج

برد به یک صفحه که معمولا سبز رنگ می‌باشد و تمام قطعاتی مانند آی سی، خازن، مقاومت، رگولاتور و … را روی آن وصل می‌کنند گفته می‌شود. از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می‌توان برد پکیج را نام برد چرا که وظیفه اصلی پکیج به عهده آن است.

وریستور

وریستور نقش محافظت از مدار در برابر افزایش ناگهانی ولتاژ را دارد. یعنی اگر ولتاژ از یه حد بیشتر شود وریستور وارد عمل می شود، اضافه ولتاژ را دفع می کند و سبب کاهش مشکلات و خسارت های ناشی از افزایش ولتاژ، میشود.

جرقه

یکی دیگر از قطعات پکیج جرقه می‌باشد که با چند برابر شدن ولتاژ وروردی قوس الکتریکی را به وجود می‌آورد و با تماس با گازی که از شعله خارج می‌شود باعث روشن شدن پکیج می‌شود.

پمپ سیرکولاسیون

این نوع پمپ جهت تنظیم فشار آبگرم و گرمایش می‌باشد. در بیشتر مواقع که فشار آب و یا گرمایش افت می‌کند این پمپ می‌تواند فشار آن را افزایش دهد.

شیر اطمینان

این قطعه یکی از قطعات حساس به فشار و دما است. در صورتی که آب به دمای بیش تر از حد خود برسد و یا حتی فشاری به این شیر وارد شود، شیر اطمینان باز شده و پکیج را تخلیه می‌کند.

ترموستات دود

این قطعه سنسور دود نیز گفته میشود که به کلاهک تعدیل وصل می‌شود و زمانی که دودکش با مشکلی مواجه شود و نتواند به درستی وظیفه خود را انجام دهد این سنسور به صورت خودکار پکیج را خاموش خواهد کرد.
تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در ستاری
نمایندگی ایران رادیاتور در شهرک راه آهن

تعمیرات آبگرمکن نیز مانند تعمیرات پکیج، به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند کیفیت آب وهوا، مدل دستگاهتان و… بستگی دارد و مهمترین و یکسان ترین روش مراقب در تمامی انواع آبگرمکن ها، سرویس سالیانه آن به صورت متداول میباشد و از آنجایی که آبگرمکن، برخلاف پکیج در تمام دوران سال، استفاده میشود پس به مراقبت بیشتری نیاز دارند و شما برای انجام انواع خدمات ایران رادیاتور در ستاری میتوانید با ما تماس بگیرید.

جهت ثبت سفارش تعمیر یا سرویس آبگرمکن ایران رادیاتور در ستاری یا سرویس پکیج ایران رادیاتور در ستاری، میتوانید ما را انتخاب کنید و دستگاه خود را در دستان امنی بسپارید.

چرا رادیاتورها گرمای مناسبی ندارند؟

دلایل مختلفی وجود دارد که میتواند سبب کاهش دمای رادیاتورها شود. اولین دلیل، ساده ترین دلیل است یعنی پایین بودن ارتفاع شعله. پس ابتدا ارتفاع شعله را چک کنید. اگر ارتفاع شعله، مناسب بود، مطمون شوید که در سیستم رادیاتورهایتان، هوا جریان نداشته باشد. همچنین نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت رادیاتورها نیز میتواند سبب این اتفاق نیاز شود ولی مهمترین دلیل رسوب داشتن رادیاتور شوفاژ میباشد که برای رسوب گیری میتوانید با ما تماس بگیرید.

علت سرد بودن رادیاتور چیست؟

اولین دلیل، معیوب بودن سنسور شوفاژ است که معمولا این اتفاق به این دلیل رخ میدهد ولی دلایل دیگریی از قبیل فعال ماندن و خرابی فلوسوئیچ یا فلورگلاتور، اشکال در ترموستات اتاقی و در صورت عدم استفاده از آن افتادن سیم پل ترموستات اتاقی روی برد، بسته بودن شیرهای رفت و برگشت شوفاژ زیر پکیج و یا بسته بودن شیرهای بالا و پایین رادیاتورها و خرابی پمپ باعث سرد بودن رادیاتورها میتواند سبب رخ دادن این اتفاق شود.

جهت دریافت مشاوره رایگان یا اعزام تکنسین، میتوانید با ما تمای حاصل فرمایید.

چرا فشار بار پکیج، مرتب افت میکند یا بالا میرود؟

یکی از متداول ترین سوالات مشتریان در رابطه با آبگرمکن ها، افت یا بالا رفتن فشار میباشد که به دلایل متفاوتی رخ میدهد. اگر فشار آبگرمکن ایران رادیاتورتان تان افت میکند، میتواند مشکل از وجود نشتی آب در مدار گرمایش باشد یا وجود هوا در مدار گرمایش در اثر هواگیری نادرست و یا تجزیه الکتریکی آب ولی اگر فشار دستگاهتان، بالا میرود، مشکل میتواند از کم بودن فشار باد منبع انبساط، پاره شدن دیافراگم منبع انبساط، گرفتگی شیلنگ رابط منبع انبساط و کم بودن حجم انبساط نسبت به ظرفیت پکیج باشد.

چرا آب در پکیج ایران رادیاتور، سرد و گرم میشود؟

دلایلی از جمله زیاد بودن ارتفاع شعله، رسوب گرفتن مبدل ثانویه در پکیج دو مبدل، کاهش دقت ان تی سی دمای آب مصرفی، دبی کم آب ورودی، استفاده همزمان از دو شیر آب مصرفی، نوسان فشار آب ساختمان به دلیل تنظیم نبودن پمپ فشار، خرابی شیر سه طرفه، خرابی فومتر میتواند سبب این رخداد شود. توجه داشته باشید که در این شرایط، بهتر است جهت به بار نیاوردن خسارت بیشتر، با یک کارشناس، هماهنگ کنید.

ارورهای آبگرمکن و پکیج ایران رادیاتور و علت آنها

نمایندگی ایران رادیاتور در پردیس
ارورهای آبگرمکن و پکیج ایران رادیاتورعلت ارورها
چراغهای 40 و 30اشکال در برد کنترل
چراغ 70افزایش حرارت مبدل اولیه (به علت رسوب)
چراغ 80عمل نمودن ترموستات حد
چراغهای 40 و 70کمبود آب در مدار گرمایش
چراغهای 40 و 80ترموستات دود فعال شده
چراغهای 40 و 60 و 70فن خاموش است ولی پرشر دود وصل است
چراغهای 40 و 60 و 80فن روشن است ولی پرشر دود قطع است
چراغهای 40 و 70 و 80ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است
چراغهای 50 و 60NTC گرمایش اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70NTC آب کرم اتصال کوتاه است
چراغهای 50 و 70 و 80NTC گرمایش قطع است
چراغهای 60 و 70سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن
چراغهای 60 و 80سیستم آنتی فریز با پمپ
نحوه تبدیل حالت زمستانه به تابستانه در پکیج ایران رادیاتور

برای قرار دادن پکیج ایران رادیاتور در حالت تابستانی، به صورت زیر عمل کنید:

ابتدا باید با استفاده از ولوم سمت راست، پکیج را خاموش کنید.

برای این کار کافیست ولوم را بچرخانید و روی صفر قرار دهید. (عدد صفر: خاموش و عدد یک: روشن).

سپس شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را ببندید.

در مرحله بعد، با استفاده از ولوم تنظیم دما، دمای پکیج را به اندازه مورد نیاز تنظیم کنید. (معمولا بهترین حالت این است که ولوم در حالت میانه قرار داشته باشد.)

مرحله آخر تنظیم حالت تابستانه با آخرین ولوم پکیچ (ولوم سمت چپ) است.

این ولوم را روی عدد صفر قرار دهید و به این ترتیب کار تبدیل حالت زمستانی به حالت تابستانی پکیج ایران رادیاتور به پایان می‌رسد.

تعمیر حوله خشک کن ایران رادیاتور در ستاری

حوله خشک کن های ایران رادیاتور، معمولا مانند پکیج ها و آبگرمکن ها، دردسر ساز نیستند ولی در ادامه مقاله، ما به حل آن ایراد های کم و کوچک و علت رخ دادن آنها، پرداخته ایم.

نمایندگی ایران رادیاتور در ستاری

چرا حوله خشک کن گرم نمی‌شود؟

اولین و بارزترین دلیل، کارکرد نادرست سیستم گرمایش مرکزی است یا تنظیم نبودن سیستک گرمایش مرکزی نیز میتواند سبب رخداد این اتفاق شود. در برخی از شرایط خاص، عدم تناسب ظرفیت سیستم گرمایش مرکزی با تعداد رادیاتورها نیز میتواند باعث شود این اتفاق رخ دهد. البته حوله خشک کن نیز ممکن است نیاز به هواگیری داشته باشد و یا مشکلتان میتواند با حل ایرادات شیرهای ورودی و خروجی نیز، برطرف شود.

نشتی شیرهای حوله خشک کن، به چه علت رخ میدهد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است باعث شود به تعمیر حوله خشک کن نیاز داشته باشید، نشتی شیرهای آن است. این مشکل علاوه بر اینکه باعث هدر رفتن آب و کاهش کارایی حوله خشک کن می‌شود، ممکن است پس از مدتی باعث خوردگی یا حتی سوراخ شدن حوله خشک کن نیز شود. به همین خاطر اگر شیرهای حوله خشک کن شما نیز دچار نشتی شده‌اند، باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر حوله خشک کن خودتان اقدام کنید و مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید.

این مشکل برخی اوقات ممکن است به دلیل شل شدن شیر رخ دهد که با استفاده از کمی نوار تفلون و سفت کردن شیر موردنظر قابل حل است اما برخی اوقات ممکن است شیر حوله خشک کن دچار خوردگی شده باشد که باید آن را تعویض نمایید.

از کجا بدانیم که نیاز به هواگیری حوله خشک کن وجود دارد؟

اگر در زمان عیب‌یابی حوله خشک کن متوجه شدید که نرده‌های آن به خوبی گرم نمی‌شوند، مخصوصاً ردیف‌های بالایی نسبت به ردیف‌های پایینی سردتر هستند، یعنی نیاز به هواگیری حوله خشک کن وجود دارد. همچنین اگر متوجه شوید که از حوله خشک کن صدایی شبیه به کوبیدن شنیده می‌شود، نیاز به هواگیری حوله خشک کن وجود دارد؛ زیرا چنین صدایی در اثر احتباس هوا درون لوله‌ها ایجاد می‌شود و برای رفع آن نیاز به هواگیری است.

سوالات متداول

زمانی که پکیج شما دچار مشکلاتی همچون: خاموش و روشن شدن مداوم، چکیدن آب زیر پکیج، برطرف نشدن کد خطا یا ارور، خراب شدن برد الکتریکی و … شد لازم است که برای تعمیر پکیج اقدام کنید.

هزینه تعمیر پکیج به عوامل مختلفی همچون علت خرابی دستگاه همچون: هواگیری، رسوب گیری و… بستگی دارد. لذا ابتدا دستگاه توسط متخصصین زرین سرویس عیب یابی می شود و بعد به شما اعلام می شود.

برای تماس با ما، میتوانید با شماره تلفن 09358101607، تماس حاصل فرمایید.

هزینه تعمیر پکیج شامل عیب یابی و یا تعویض قطعه خراب  محاسبه میشود که هر قطعه شامل اجرت تعویض و خود هزینه قطعه محاسبه میشود.

قاصدک سنتر، در چه زمینه هایی از محصولات ایران رادیاتور، ارائه خدماتی همچون تعمیر، سرویس و... انجام میدهد؟

نمایندگی ایران رادیاتور در ستاری

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در ستاری

نمایندگی آبگرمکن ایران رادیاتور در ستاری

تعمیر رادیاتور ایران رادیاتور در ستاری

تعمیر حوله خشک کن ایران رادیاتور در ستاری

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در ستاری

سرویس پکیج ایران رادیاتور در ستاری

تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در ستاری

سرویس آبگرمکن ایران رادیاتور در ستاری

نمایندگی ایران رادیاتور ستاری

رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور

رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور در ستاری

09358101607

error: Content is protected !!
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟