به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید

نمایندگی ایران رادیاتور در گرمدره

قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، با ارائه خدماتی از قبیل تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، سرویس پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، خدمات پس از فروش پکیج ایران رادیاتور در گرمدره و…. جهت کسب رضایت مشتریان ایران رادیاتور در گرمدره، فعالیت می‌کند.

ارائه خدمات قاصدک تعمیر، به شما امکان این را می‌دهد تا با خیال راحت پکیج ایران رادیاتور را خریداری نمایید، از آنها برای طولانی مدت استفاده کرده و درصورتی که پکیج ایران رادیاتور شما به مشکل برخورد، تنها کافیست در هرساعتی از شبانه روز، با شماره تلفن تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در گرمدره، سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات به شما، اقدام نمایند.

نمایندگی ایران رادیاتور در گرمدره

در ادامه به بررسی برخی از خرابی‌ها و ایرادات متداول پکیج ایران رادیاتور خواهیم پرداخت. شما می‌توانید در وهله اول خودتان برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور خود اقدام نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکلتان، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان خبره قاصدک تعمیر برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما اقدام نمایند.

چرا پکیج ایران رادیاتور، روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور یکی دیگر از رایج ترین مشکلاتی است که در پکیج ایران رادیاتور رخ می‌دهد. روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور، ممکن است به دلایل زیادی رخ دهد که در ادامه مطلب، رایج ترین دلایلی که سبب روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور می‌شود را مورد بررسی دقیق قرار خواهیم داد.

ابتدا پیش از هر اقدامی، پکیج خود را از همه نظر مورد بررسی قرار دهید. چک کنید آیا پکیج به برق متصل است، یا خیر. پریز برق را چک نمایید و اگر جریان برق، مشکلی نداشت، شیر ورودی آب، گاز و… را چک کنید. اگر مشکلتان برطرف نشد، موارد زیرا را چک فرمایید.

 • کم بود آب در مخزن: پکیج برای کار کردن، به مقداری آب در مخزن خود نیاز دارد پس کم بود آب در مخزن پکیج، سبب می‌شود پکیج روشن نگردد. می‌توانید از روی نشانگر عقربه‌ای، فشار آب پکیج را بخوانید. اگر فشار شما بین 1 الی 2 بود یعنی فار آب مشکلی ندارد ولی اگر فشار به 0.5 برسد، دستگاه خودکار حاموش می‌شود و تا تنظیم مجدد آن روشن نخواهد شد.
 • کم بودن فشار گاز: اگر پکیج شما روشن نمی‌شود، فشار گاز ورودی را به پکیج چک کنید زیرا که فشار پکیج بسیار مهم است و کم و زیاد بودن آن، مسائلی را با خود به همراه میاورد. اگر فشار گاز پکیج کم باشد، باعث خاموشی پکیج می‌شود. برای چک کردن فشار گاز پکیج، شیرهای ورودی گاز به پکیج را چک کنید و اگر شیر بسته است، آن را باز کنید و یا اگر فشار کم است، آن را کمی بیشتر کنید.
 • مشکل در شمعک پکیج: همپنین باید شمعک پکیج خود را چک نمایید. از دلایلی که باعث ایجاد اختلال در عملکرد پکیج می‌شود، می‌توان به وجود اختلال در سیستم جرقه زنی و گاز رسانی پکیج اشاره نمود ولی در برخی از شرایط، دو مورد بالا سالم بوده است و ایراد در خود قطعه پکیج بوده است.

در صورتی که نتوانستید پکیج خود را عیب یابی و تعمیر کنید، می‌توانید با 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا با کمک از کارشناسان قاصدک تعمیر برای تعمیر پکیج خود اقدام نمایید.

ارورهای پکیج ایران رادیاتور چیست؟ چگونه آنهارا برطرف کنیم؟

کدهای خطا پکیج ایران رادیاتور

دلیل رخداد ارورها و کدهای هطا

چراغهای 40 و 30

وجود اختلال در برد کنترل

چراغ 70

افزایش حرارت مبدل اولیه (عموما به دلیل ایجاد رسوب)

چراغ 80

ترموستات حد عمل نمی‌کند

چراغهای 40 و 70

فشار آب در مدار گرمایش، کم است

چراغهای 40 و 80

ترموستات دود فعال شده است

چراغهای 40 و 60 و 70

فن خاموش است ولی پرشر دود متصل است

چراغهای 40 و 60 و 80

فن روشن است ولی پرشر دود قطع است

چراغهای 40 و 70 و 80

ترموستات حد قطع کرده ولی دمای گرمایش پایین است

چراغهای 50 و 60

NTC گرمایش اتصال کوتاه است

چراغهای 50 و 70

NTC آب کرم اتصال کوتاه است

چراغهای 50 و 70 و 80

NTC گرمایش قطع است

چراغهای 60 و 70

سیستم آنتی فریز (ضد یخ زدگی) با مشعل روشن

چراغهای 60 و 80

سیستم آنتی فریز با پمپ

چرا رادیاتور و شوفاژ ایران رادیاتور، کار نمی‌کند؟

اگر رادیاتور و شوفاژ شما کار نمی‌کند، برای عیب یابی و تعمیر آن باید چند قطعه را مورد بررسی قرار دهید. ابتدا از سالم بودن شیر سه راهه پکیج خود اطمینان حاصل کنید. اگر شیر سه راهه پکیج شما خراب شده باشد، رادیاتورها گرم نمی‌شوند و در این صورت باید برای تعویض شیر سه راهه پکیج اقدام نمایید.

اگر شیر سه راهه دستگاه شما سالم بودن و هیچ مشکلی نداشت، ورودی شوفاژهارا چک فرمایید. زمانی که ورودی شوفاژها رسوب گرفته باشد، شوفاژها و رادیاتورهای ایران رادیاتور، گرم نخواهند شد. برای تعمیر این مشکل، باید برای رسوب گیری پکیچ ایران رادیاتور اقدام نمایید که برای این کار می‌توانید از تخصص متخصصین ما استفاده نمایید. تنها کافیست برای رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور با شماره تلفن 0935810160 تماس حاصل فرمایید.

در وهله آخر باید ترموستات دستگاه را مورد موشکافی قرار دهید. زیرا ترموستات نشان دهنده دمای آب است پس زمانی که ترموستان خراب باشد، دمای آب به درستی تنظیم نمی‌شود و ممکن است رادیاتورها گرم نشوند. برای رفع این مسئله باید برای تعمیر ترموستات پکیج ایران رادیاتور یا تعویض ترموستات پکیج ایران رادیاتور اقدام نمایید. برای این کار نیز می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر خود را صبت کنید تا کارشناسان ما برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، اقدام نمایند.

چرا پکیج ایران رادیاتور سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

همه پکیج‌ها به صورت طبیعی به دلیل عملکرد برد، موتور و.. سر و صدای منحصر به خود را تولید می‌کند ولی در صورتی که این سر و صداها تا حدی زیادی بود که آرامش شما صلب کند، دیگر عادی نخواهد بود و باید آن را جدی بگیرید. دلایل مختلفی وجود دارد که سبب این اتفاق می‌شود ولی شایع‌ترین دلیل، وجود هوا در سیستم پکیج است.

وجود هوا در سیستم پکیج، سر و صدای زیادی تولید می‌کند و تا حدی عملکرد دستگاه را بهم می‌ریزد برای مثال در اکثر مواقع باعث گرم نشدن رادیاتورها می‌شود و باعث انفجاری روشن شدن پکیج می‌شود و… در صورتی که می‌خواهید برای تعمیر و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور خود اقدام فرمایید، باید برای هواگیری پکیج ایران رادیاتور در گرمدره اقدام نمایید.

جهت درخواست اعزام کرشناس تعمیر پکیج ایران رادیاتور می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما جهت هواگیری پکیج ایران رادیاتور در گرمدره اقدام نمایند.

چرا پکیج ایران رادیاتور به صورت انفجاری روشن می‌شود؟

اگر پکیج ایران رادیاتور شما نیز به صورت انفجاری روشن می‌شود، قبل از تماس با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد را ابتدا بررسی نمایید و در صورت رفع نشدن مشکلتان می‌توان با شمارتماس 0935810160 تماس حاصل فرمایید و تعمیر پکیج یاران رادیاتور در گرمدره خود را به ما بسپارید. ابتدا میزان گاز ورودی به پکیج را چک نمایید.

زمانی که میزان گاز ورودی به پکیج زیاد از حد باشد، سبب انفجاری روشن شدن پکیج می‌شود. می‌توانید چک کردن گاز را با شیر گاز ورودی به پکیج مورد بررسی قرار دهید. مورد دوم نیز بررسی جرقه و شعله است. زمانی که بین شعله و جرقه، فاصله بیفتد، باید آن را تعویض نمایید.

چرا پکیج دیواری بیش از حد داغ می‌کند؟

همانطور که کمی پیشتر گفتیم، وظیفه کنترل دما در پکیج به عهده قطعه‌ای به نام ترموستات است پس زمانی که در پکیج خود با مشکلات دمایی مواجه شدید، اولین قطعه‌ای که باید چکش کنید، ترموستات است. زمانی که ترموستات خراب شود، پکیج ایران رادیاتور تعریف دقیقی از دما نخواهد داشت و در این صورت، دما به صورت خودکار بالا خواهد رفت. در چنین شرایطی بهتر است برای تعمیر ترموستات یا تعویض ترموستات پکیج خود اقدام فرمایید.

برای این کار می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گرمدره شما اقدام نمایند.

تبدیل حالت زمستانی پکیج ایران رادیاتور

ابتدا کلیه شیرهای متصل به شبکه لوله کشی ساختمان را در زیر دستگاه را که در زیر دستگاه می‌باشد، باز کنید. سپس همه شیرهای رادیاتور را باز نمایید و در قدم بعدی، با شیر پرکن دستگاه، فشار بار را کمی بیشتر از یک و نیم تنظیم نمایید. سپس همه رادیاتورهارا هواگیری فرمایید و در گام بعدی، فشار مدار گرمایش را دوباره به حالت اولیه باز گردانید و آن را روی یک و نیم تنظیم کنید.

سپس با کلید انتخاب وضعیت که روی پانل دستگاه قرار دارد، دستگاه را روی حالت زمستانه قرار دهید و دمای مورد نظر را تنظیم کنید و در مرحله آخر، مطمئن شوید پکیج نشتی آب ندارد. پس از سپری شدن پانزده دقیقه، رادیاتورهای شما گرم خواهد شد. پس از پانزده دقیقه، از گرمای یکنواخت پکیج، مطمئن شوید.

نکات مهم برای نگهداری و افزایش طول عمر پکیج ایران رادیاتور
 • سرویس منظم پکیج ایران رادیاتور – پکیج ایران رادیاتور خود را به صورت دوره‌ای، حداقل سالی یک بار سرویس کنید تا پکیج ایران رادیاتور در بهترین حالت قرار گیرد و دیر به دیر نیازمند تعمیر شود.
 • فشار بار پکیج را به صورت روزانه در طول دوره استفاده از پکیج، چک نمایید و فشار باید در حالت استاندارد (بین یک الی یک و نیم بار) باشد.
 • کلاهک مناسب برای دودکش استفاده کنید و مسیر دود کش پکیج ایران رادیاتور را قبل از استفاده از آن بررسی نمایید.
 • پکیج را در مکان مناسب قرار دهید برای مثال آشپزخانه، باکن و انباری بهترین مکان برای نگهداری پکیج است ئ به فاصله پکیج از زمین دقت فرمایید (حداقل یک الی دو متر پکیج ایران رادیاتور باید از سطح زمین فاصله داشته باشد.).
 • از فیلتر مناسب استفاده فرمایید. گذینه‌هایی مانند فیلتر مغناطیسی وجود دارد که با استفاده از آن، شما رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور در گرمدره خود را کاهش می‌دهید.
ویژگی‌هایی که قاصدک تعمیر را نسبت به باقی خدماتی مراکز خدمات، برتری می‌دهد
 1. ارائه 36 ماه گارانتی، پس از تعمیر دستگاه: قاصدک تعمیر، به عنوان نمایندگی رسمی و مجاز ایران رادیاتور، قادر به گارانتی قطعه یا دستگاه شما پس از ارائه خدمات تعمیر و یا نصب دستگاه ایران رادیاتور شما، به مدت 36 ماه – سه سال می‌باشد. درصورت که طی این 36 ماه دستگاه شما با مشکل مواجه شود، قاصدک تعمیر برای تعمیر دستگاه ایران رادیاتور شما به صورت رایگان اقدام خواند کرد.
 2. تعمیر دستگاه در منزل: برخلاف گذشته یا حال برخی از مراکز خدماتی، قاصدک تعمیر خدمات تعمیر دستگاه شمارا در محل، ارائه می‌کند. تکنسین‌ها و کارشناسان قاصدک، تمامی لوازم موردنظر جهت تعمیر دستگاه شما در منزل را به همراه دارد و تا حد امکان، مشکلات محصولات شما در خانه برطرف خواهند شد و فقط در صورتی که مشکل دستگاه شما خیلی حاد باشد، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده خواهد شد.
 3. تایم کاری انعطاف پذیر و تعیین شده توسط مشتری: پس از اینکه شما جهت تعمیر دستگاه خود با شماره تلفن 09358101607 تماس گرفتید و فرآیند ثب سفارش را پشت سر گذاشتید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و زمان را با شما هماهنگ خواهند کرد و در زمان تعیین شده برای تعمیرات دستگاه شما، اقدام خواهند نمود.
 4. ارائه خدمات با بالاترین سرعت ممکن: قاصدک تعمیر، دارای شعب های مختلفی در سراسر تهران می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا در هرکجای تهران باشید، در سریع ترین حالت ممکن از خدمات قاصدک بهره ببرید. علاوه براین، کارشناسان قاصدک تعمیر، با داشتن سابقه‌ها و تجربه‌های طولانی مدت، سریع ترین خدمات، سریع ترین عیب یابی و در سریع ترین حالت ممکن دستگاه شمارا تعمیر خواهند کرد.
 5. تعویض قطعات فقط در صورت نیاز و با قطعات اورجینال: قاصدک تعمیر، به فکر کاهش هزینه و کسب رضایت مشتریان خود بوده است و تعمیر قطعات دستگاه را نسبت به تعویض آنها اولویت قرار داده است. در این صورت تا حد امکان در هزینه های شما صرف جویی خواهد شد و شما کمترین هزینه ممکن را متحول خواهید شد.
 6. داشتن کادر فنی آموزش دیده شده و با تجربه: قاصدک تعمیر با داشتن سابقه ای بیش از 15 سال در زمینه ارائه خدمات تعمیر، نصب و… محصولات بوش، ایران رادیاتور، سامسونگ و… یکی از با سابقه ترین و متخصص ترین استارت آپ خدماتی در سراسر ایران می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت از تعمیر دستگاه خود، از دستگاه خود استفاده کنید.
 7. ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل: قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی ایران رادیاتور در سراسر تهران، موظف به ارائه خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و کسب رضایت مشتریان این برند است. پس در صورت که نیازمند خدمات ایران رادیاتور هستید، بدوت توجه به زمان، با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید.
 8. قیمت معقول و برابر با نرخ اتحادیه: تعرفه‌هایی که قاصدک تعمیر به عنوان هزینه‌های شما ارائه می‌کند، کمترین حالات هزینه‌ها و مطابق با نرخ اتحادیه می‌باشد. قاصدک تعمیر به عنوان یک نمایندگی مجاز، برخلاف باقی نمایندگان دروغین، تحت نظر اتحادیه فعالیت می‌کند.
سوالات متداول

تعرفه تعمیرات بستگی به نوع خرابی شما، نوع خدماتی که دریافت کردید، نیازمندی دستگاه شما به قطعات و… بستگی دارد. این قیمت‌ها دچار نوساناتی است که نمی‌شود قیمت واحدی را برای آن اعلام کرد. پیشنهاد می‌شود برای استعلام قیمت با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا تعرفه تعمیر پکیج بوتان شمارا به شما اعلام نمایند.

تعمیرات پکیج، فرآیندی حساس است و طی آن، پکیج شما باید کامل مورد بررسی قرار گیرد. همچنین عملیات تعمیر ممکن است نیازمند قطعه شود که در چنین شرایطی ممکن است روند کار، طولانی‌تر گردد زیرا تامین قطعات، از شرکت صورت می‌گیرد ولی درصورتی که دستگاه شما تعمیر سنگینی نداشته باشد، ممکن است فرآیند تعمیرات شما حتی طی دو ساعت نیز پایان یابد.

قاصدک تعمیر، پس از نصب پکیج ایران رادیاتور و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، آن را به مدت 36 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌کند. این گارانتی خیال شمارا از نمایندگی مجاز بودم قاصدک تعمیر، مطمئن خواهد کرد و شما مطمئن خواهید بود که دستگاه خود را به دستان امنی خواهید سپرد.

تمام خدماتی که قاصدک تعمیر به شما ارائه می‌کند، در محل انجام می‌گیرد و هیچ چیزی از محلی که شما انتخاب کردید خارج نمی‌گردد.

برای ثبت درخواست برای دستگاه پکیج ایران رادیاتور خود تنها کافیست با شماره تلفن 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور شما در زمان تعیین شده توسط شما اقدام نمایند.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی ایران رادیاتور در گرمدره، نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، سرویس پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، رسوب گیری پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، ارورهای پکیج ایران رادیاتور، هواگیری پکیج ایران رادیاتور در گرمدره، تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در گرمدره، نمایندگی آبگرمکن ایران رادیاتور در گرمدره، نمایندگی تعمیر آبگرمکن ایران رادیاتور در گرمدره

09358101607

error: Content is protected !!
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟