به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

logo cooler

نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی مرکز تهران

5/5 - (1 امتیاز)

نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی مرکز تهران

تعمیر کولر گازی در رباط کریم

قاصدک تعمیر مرکز تعمیرات تخصصی کولر گازی و اسپلیت

تعمیر کولر گازی و اسپلیت مرکز تهران

بدترین اتفاقی که میتواند در فصل و ماههای گرم اتفاق بیوفتد خرابی کولر گازی می باشد و باعث هراسان شدن و کلافگی فراوان می شود و اگر خواهان آن هستید یک تعمیر کار کولر گازی  به سرعت کولر گازی شما را تعمیر کند پس با مجموعه قاصدک تعمیر که خدمات 24 ساعته ارایه میدهد تماس بگیرید

سرویس کولر گازی مرکز تهران

این سرویس باید به صورتی باشد که مدد کوتاه نیاز به تعمیر کولر گازی در مدت کم اتفاق نیوفتد.

از این رو ما همیشه تعمیرکارانی را برای تعمیر کولر گازی گماشتیم که در سرویس و تعمیر کولر گازی تجربه فراوان داشته باشند و قابلیت کار با انواع کولر را داشته باشند و نحوه تعمیرات را به نحو احسنت انجام دهند تا از هر لحاظ رضایت کسی که به تعمیرات نیاز داشت کسب گردد.

تعمیر کولر گازی در تهران

عیب یابی کولر گازی در مرکز تهران

یکی از مهم ترین مشکالتی که برای کولر های گازی ایجاد می شود خاموش شدن ناگهانی آن است. دلایل متعددی را می توان عنوان کرد که باعث می شوند کولر گازی خاموش شود از جمله:

نوسانات برق

کولر های گازی به نوسانات برقی بسیار حساس هستند. در صورتی که سابقه مشکل در برق کشی ساختمان شما وجود دارد و یا کلید و پریزی دارید که احتمال می دهید دارای مشکل است به جای تعمیر کولر گازی اقدام به چک کردن این موارد کنید.

برای راحتی بیشتر می توانید از کنتور برق خود هم شروع کنید اما اگر مشکالت برقی در منزل شما شایع است ابتدا آن را بررسی کنید و خصوصا قسمتهای اتصال کولر به برق را رعایت احتیاط کامل چک کنید.

در مواردی که شما کولر های نو و در برند های مطمئن خریداری کرده اید مهم ترین دلیل همین نوسانات برقی و یا قطع شدن اتصال برق است.

تعمیر کولرگازی

خرابی ترموستات

بسیاری از افرد در مواقع مختلف در سال اقدام ب ه تغییر در تنظیمات و کارکرد ترموستات می کنند.

ترموستاتها

به این تغییرات معموال واکنش مثبتی نشان نمی دهند و ممکن است دستگاه بعد از چند روز و حتی چند ساعت کار مداوم به دلیل افزایش دادن درجه آن خاموش شود.

دو راه حل می توانید برای این مشکل در نظر بگیرید اول این که ترموستات خود را باز کرده و چک کنید و در صورت نیاز تعویض نمائید و یا درجه ترموستات را به میزان قبلی کاهش داده و پس از چند ساعت مجددا اقدام به روشن کردن دستگاه نمائید .

فشار زیاد به کولر گازی

اگر کولر گازی خود را برای مدت زیادی در دور بسیار باال قرار دا ده اید و یا متوجه داغ شدن بیش از حد آن شده اید بهتر سوئیچ های آن را کنترل نمائید.

در بسیاری از کولر های گازی سوئیچی در نظر گرفته شده است که در صورت بروز فشار و یا کار زیاد برای این که به برد آسیبی نرسد اقدام به خاموش کردن دستگاه کرده است.

بنابراین دقت داشته باشید که در صورت خاموشی سریع دستگاه تالش زیادی برای روشن کردن آن نداشته باشید و حداقل 45 دقیقه زمان نیاز است تا دستگاه به حالت طبیعی و اولیه خود برگردد.

البته تنها تعدادی از کولر ها دارای این فناوری هستند که سوئیچ های هایپرشر و لوپرشر نام دارند .

چک کردن فیلتر هوا

فیلتر های هوای خود را خصوصا در زمانی که وضعیت آب و هوایی مناسب نیست مرتبا چک و یا تعویض کنید.

در واقع این فیلترها با این که هزینه زیادی ندارند اما نقش بسیار مهمی در کارآیی کولر گازی ایفا می کنند.

در صورتی که خاک و یا غبار وارد این کولر ها شود فیلتر مسدود شده و دستگاه به سختی شروع به کار می کند.

نمایندگی نصب کولر گازی در مرکز تهران

معموال این عیب هنگامی بروز می کند که کولرگازی صداهای غیر معمولی مانند سخت کارکردن دارد و یا بیش از حد داغ می شود. برای تمیز کردن فیلتر ایتدا دستگاه را کامال خاموش کرده و سپس با قسمت روبرویی دستگاه را باز کنید.

این قسمت به راحتی باز می شود و نیازی به ضربه و فشار بیش از حد نیست به نوع قفل شدن قسمت رویی توجه کنید تا به بدنه دستگاه آسیبی وارد نشود.

سپس تنها قسمت روبرویی خود از فیلتر را جدا کنید و به راحتی فیلتر باز می شود.

افراد زیادی برای تمیز کردن فیلتر از گاز و یا فشار هوا استفاده می کنند که کامال نادرست است.

اتصاالت فیلتر به نوار دوری آن بسیار راحت باز می شود به همین دلیل سعی کنید با استفاده از بروس های کوچک و کمی آب در انتها اقدام به تمیز کردن آن نمائید.

در انتهای تمیز کاری عجله نکنید و فیلتر را چند دقیقه نگهدارید تا هر گونه اثر آب و یا رطوبتی که وجود دارد از بین برود.

 تعمیر کویل کندانسور

این کویل ها نقش خنک کننده را دارند به به صورت دو تکه هم طراحی شده اند تا بتوانند گرمای ناشی از کار کولر را برطرف کنند.

دقت کنید که بی جهت سراغ کندانسور نروید چند نشانه مهم برای این مشکل وجود دارد. اول
این که دستگاه شما به مدت بیشتر کار کرده است و یک حالت غیر عادی به حساب میآید .
دوم این که دستگاه به شکل غیر قابل تحملی گرم شده است. کویل ها لوله هایی هستندکه از گاز مبرد و یا همان گاز خنک کننده سیال پر شده اند. این گاز ها نقش خنک کننده را بر عهده دارند.

در صورتی که لوله کویل کندانسور به هر دلیلی که معموال خاک بیش از حد است گرفته شده باشد دستگاه سختتر خاموش شده و به شدت هم گرم می شود به همین دلیل در این مرحله بهتر است اقدام به تمیز کردن کویلها نمائید.

دقت کنید که این تمیز کاری چندان هم ساده نیست و بهتر است در صورتی که دستگاه از دو یونیت بهره می برد یونیت خارجی را تمیز کنید و یا به تعمیر کار مراجعه نمائید .

تعمیر کولر گازی – کمپرسور

شاید مهمترین یا یکی از مهمترین دالیل خاموشی کولر گازی خاموش شدن کمپرسور است. در کولرگازی ها از انواع کمپرسور استفاده شده است به همین دلیل ابتدا با مراجعه به  دفترچه راهنما و یا سرچ کردن مدل خود نوع کمپرسور را مشخص نمائید.

معموال زمانی کمپرسور دارای مشکل است که خیلی زودتر از حد معمول خاموش می شود. بنابراین به این نکات توجه کنید که هزینه تعمیر زیادی هم پرداخت نکنید. کمپرسور چند مشکل اساسی می تواند داشته باشد .

نکته اول این است که گاز خنک کننده دستگاه شما غیر استاندارد است و یا مقدار آن بیش از حد کم و یا زیاد شده است. اگر مدت زیادی است که گاز مبرد را کنترل نکرده اید و یا به تازگی آن را تعویض کرده اید حتما مشکل کولر گازی شما از این بخش خواهد بود.

برای مثال اگر مقدار گاز مبرد کم شده باشد باید کناره های یونیت خارجی به شدت یخ زده باشد و یا آثار بسیار کمی از برفک وجود داشته باشد .

نکته دوم در مشکالت برقی است. کمپرسور ها از سیم های بسیار زیادی تشکیل شده اند. بسیاری از این سیم ها کامال ظریف هستند و به راحتی امکان قطع شدن و یا پاره شدن آن وجود دارد.

بنابراین در صورتی که برفکی مشاهده نکردید به صدای کوچک اتصاالت و یا قطع شدن سیم توجه کنید. در یک محیط نسبتا تاریک امکان متوجه شدن اتصالی ها وجود دارد.

نکته سوم را باید در سرویس نکردن کولر ای گازی دید. در صورتی که کولر گازی شما از کمپرسور اینورتر بهره نمیبرد و پیستونی است نیاز به روغن مخصوص دارد. به همین دلیل ممکن است روغن دستگاه به شدت کاهش پیدا کرده باشد و یا حتی دچار روغن ریزی شده باشد.

بنابراین چک کنید که آیا آثار روغن ریزی وجود دارد یا خیر و اگر آن را سرویس نکرده اید و مشکل از کمپرسور است به پیستون های بدون روغن ربط دارد که کامال جام کرده است به همین دلیل هرگز اقدام به روشن کردن آن نکنید .

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی به علت خراب شدن شیر برقی 

شیر برقی در بسیاری از کولر های گازی جدید و قدیمی وجود دارد و نقش بسیار مهمی هم در تولید سرما و خنک کردن و در کل بهینه کردن کارکرد کولر دارد. این شیر ها برای تغییر حالت کولر گازی ها در نظر گرفته شده است که به دالیل زیر ممکن است خراب شوند .
نکته مهم و حائز اهمیت این است که در صورتی که از خرابی شیر برقی مطمئن شدید هیچ راهی برای تعمیر آن وجود ندارد و به سرعت باید اقدام به تعویض آن کنید. در صورتی که شیر دارای نشتی باشد میتوان آن را تعمیر کرد.

ضمنا در صورتی که شما از وسایل و امکانات الزم جهت تعویض کولر گازی هم بهره مند هستنید به هیچ وجه اقدام به تعمیر آن نکنید چرا که بسیار کار دشواری است و ممکن است خطرات زیادی داشته باشد و یا حتی هزینه های بیش از حدی را به شما تحمیل کند .

تعمیر کولر گازی به خاطر خازن های خراب

سه نوع خازن در کولر گازی استفاده شده است. 1 -خازن کمپرسور 2 -خازن فن کندانسور 3 -خازن فن پنل.

خازنها به دالیل متعددی خراب می شوند که فشار بیش از حد گرما، جریان برق و نوسانات برقی دالیل شایع آن به حساب می ایند. برای این که مطمئن شوید خازن خراب است چند راه ساده دارید.

اول این که خازن ها در اصر فشار ممکن است منفجر شوند و یا به شکل لکه های سیاهی درآیند که نشان قطعی خرابی خازن است. اما اگر خازن به دالیل دیگری خراب شده باشد با استفاده از اهمتر باید آن را تشخیص داد.

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایران رادیاتور مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی بوتان مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی ایوولی مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی تراست مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی مدیا مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی تی سی ال TCL مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال گلد مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی هایسنس مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی گاسونیک مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی اجنرال مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی گرنیه مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی ویرپول مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری  مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی بکو  مرکز تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی مرکز تهران

تعمیر کولر گازی پرند

نصب کولر گازی در مرکز تهران

در سال‌های اخیر، کولر گازی عضو جدید و پرطرفداری برای تامین هوای مطلوب در فضاهای داخلی بوده است.

برای غالب آدم‌ها کولرگازی تنها با هدف تامین هوای خنک اهمیت دارد و برای برخی دیگر از جمله افراد سالمند موضوع سلامتی مطرح است. به هر دلیلی که از کولرگازی استفاده می‌کنید، این دستگاه زمانی که در سطح بهینه کار کند، عالی است.

اما زمانی که با مشکل مواجه می‌شود، هم آرامش و هم صورت حساب برق مصرفی‌تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل وجود یک مرکز تخصصی نصب و تعمیر کولر گازی که از تکنسین‌های ماهر و آموزش دیده در زمینه همین دستگاه برخوردار باشد، اهمیت زیادی دارد.

مرکز تخصصی تعمیرات قاصدک تعمیر، طی بیش از یک دهه گذشته در زمینه نصب و سرویس اسپلیت و همین طور تعمیر انواع برندهای کولرگازی فعالیت کرده است.

در صورتی که به هر یک از این خدمات نیاز دارید، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق تماس با شماره تلفن شرکت ثبت کنید. هدف این مجموعه، در کنار کیفیت، سرعت بالا در ارائه خدمات است.

تعمیر کولر گازی در غرب تهران

هزینه تعمیر کولر گازی در مرکز تهران

شرح تعمیراتحداقل قیمت(تومان)حداکثر قیمت(تومان)
سرویس کامل کولرگازی300000350000
شارژ کامل گاز کولرگازی بدون هزینه گاز200000210000
شستشوی کامل مدار کولرگازی با احتساب هزینه گاز350000360000
تعویض کمپرسور کولرگازی با شارژ20000002100000
شارژ روغن کمپرسور کولرگازی250000260000
تعمیر نشتی کولرگازی و وکیوم کامل300000350000
رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی کولرگازی250000260000
تعمیر لوله های رفت و برگشت کولرگازی250000260000
تعویض فیلتر درایر300000310000
تعویض خازن کولرگازی با تست خازن ( با احتساب هزینه تعمیرات و جنس)450000500000
تعمیرات و تعویض قطعات یونیت داخلی کولرگازی250000300000
تعویض برد الکترونیکی کولرگازی500000520000
تعویض بلوور یونیت داخلی کولرگازی350000370000
تعمیر یا تعویض ترانس برد کولرگازی250000280000
تعویض سنسور یونیت داخلی کولرگازی90000100000
تعویض شیر برقی کولرگازی400000420000
تعویض کنتاکتور کولرگازی200000210000
تعویض لوله مویی کولرگازی350000360000
تعویض شیر رفت و برگشت کولرگازی (اجرت تعمیر بدون احتساب هزینه جنس)250000260000
تعویض مهره لوله رفت و برگشت90000
دریافت مشاوره (در صورت عدم درخواست تعمیرکار)300000300000

تعمیر کولر گازی در محل

تعمیرات کولر گازی باید در محل نصب این دستگاه انجام شود. به عبارت بهتر، باز کردن و جابجایی کولر گازی و اسپلیت اصلا کار ساده ای نیست و احتمال آسیب دیدگی دستگاه در این شرایط بسیار بالاست.

برای کاستن از هزینه ها و زحمات شما عزیزان و نیز با هدف ارائه با کیفیت ترین سرویس های تعمیراتی، امکان تعمیر کولر گازی در محل توسط نمایندگی قاصدک تعمیر فراهم شده است.

این سرویس موجب راحتی کاربران و حذف دردسرهای جابجایی کولر می شود و به شما کمک می کند که شاهد ترمیم کولر خود در اسرع وقت باشید.

پس از این که با نمایندگی تعمیرات کولر  گازی قاصدک تعمیر تماس گرفته و مشکل دستگاه را گزارش دادید، همکاران ما در قالب تیم تعمیرات به آدرس شما اعزام شده و خدمات لازم را ارائه می دهند. تعمیرکاران پس از وارسی دقیق دستگاه و شناسایی بخش های آسیب دیده، از تجربه و مهارت مثال زدنی خود استفاده کرده  و کولر شما را به حرفه ای ترین شکل ترمیم می کنند.

  نصب و تعمیر کولر گازی در مناطق :

تعمیر کولر گازی در شیخ هادی

 تعمیر کولر گازی در جمهوری

 تعمیر کولر گازی در انقلاب

تعمیر کولر گازی در جمالزاده

تعمیر کولر گازی در حر

 تعمیر کو لرگازی در منیریه

 تعمیر کولر گازی در آذربایجان

تعمیر کولر گازی در گمرک

 

سوالات متداول تعمیر کولر گازی 

هزینه تعمیر اجرت و دستمزد 400 تومان و نرخ قطعات بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد و بمدت 6 ماه گارانتی قاصدک بصورت بی قید و شرط ارائه میگردد. 

هزینه ایاب ذهاب تعمیر کولر گازی 50 تومان میباشد. 

پس از اعلام آماده از سوی مشتری در اسرع وقت کار به تکنسین مجموعه قاصدک تعمیر ارجاع و کمتر از 2 ساعت در منزل مشتری حضور میابند.

09358101607

error: Content is protected !!
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟