به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

5/5 - (2 امتیاز)

نمایندگی بوتان در پاکدشت

قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی پکیج بوتان در پاکدشت، با ارائه خدماتی از قبیل تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت، سرویس پکیج بوتان در پاکدشت، خدمات پس از فروش پکیج بوتان در پاکدشت و…. جهت کسب رضایت مشتریان بوتان در پاکدشت، فعالیت می‌کند. ارائه خدمات قاصدک تعمیر، به شما امکان این را می‌دهد تا با خیال راحت پکیج بوتان را خریداری نمایید، از آنها برای طولانی مدت استفاده کرده و درصورتی که پکیج بوتان شما به مشکل برخورد، تنها کافیست در هرساعتی از شبانه روز، با شماره تلفن تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در پاکدشت، سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات به شما، اقدام نمایند.

تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت | سرویس پکیج بوتان در پاکدشت

نمایندگی بوتان در پاکدشت

در ادامه به بررسی برخی از خرابی‌ها و ایرادات متداول پکیج بوتان خواهیم پرداخت. شما می‌توانید در وهله اول خودتان برای تعمیر پکیج بوتان خود اقدام نمایید و در صورت برطرف نشدن مشکلتان، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان خبره قاصدک تعمیر برای تعمیر پکیج بوتان شما اقدام نمایند. نمایندگی بوتان در پاکدشت – تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت

پکیج بوتان روشن نمی‌شود

اگر پکیج بوتان شما روشن نمی‌شود، بهتر است ابتدا، ابتدایی‌ترین موارد را بررسی نمایید برای مثال حتما گازهایی که به پکیج متصل است مانند گازورودی را مورد بررسی قرار دهید زیرا در اکثر مشاهدات، یا گاز پکیج قطع بوده است و در برخی دیگر، گاز رودی به پکیج، مشکل داشته است. در اولین قدم، باید بررسی کنید که شلنگ گاز، قطع است یا وصل. اگر وصل است، بهتر است بروید سراغ گام بعدی یعنی بررسی جریان گاز و.. اگر جریان گاز شما نیز وصل بود باید آخرین مورد را مورد بررسی قرار دهید یعنی فشار گاز. تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت | سرویس پکیج بوتان در پاکدشت

در برخی از شرایط، تنظیمات فشار گاز بهم می‌ریزد و سبب رخداد چنین مضوعی می‌گردد. جهت درخواست کارشناس برای تنظیم فشار گاز خود می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تنظیم فشار پکیج شما اقدام نمایند.

پکیج بوتان، انفجاری روشن می‌شود

انفجاری روشن شدن پکیج بوتان، معمولا یک دلیل واحد ندارد ولی دلایل زیادی هم ندارد که در ادامه به معرفی این دلایل خواهیم پرداخت ولی در نظر داشته باشید که حتما، برای رفع این موارد، بهتر است با یک کارشناس در ارتباط باشید زیرا این موارد، از لحاظ امنیتی بسیار مهم است. برای درخواست کارشناس از تیم خبره قاصدک، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید. این دلایل، دلایلی از قبیل تنظیم نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی، تنظیم نبودن میزان گاز ورودی به دستگاه پکیج بوتان شما، مسدودیت دودکش‌ها و… می‌باشد.

پکیج بوتان، سر و صدای بسیار زیادی، تولید می‌کند

پکیج بوتان، فقط به یک دلیل سر و صدای زیادی تولید می‌کند و آن دلیل هم وجود هوا در پکیج و یا رسوب گرفتن پکیج است. برای رفع نویزهای زیاد پکیج بوتان، باید برای هواگیری پکیج بوتان در پاکدشت و رسوب گیری پکیج بوتان در پاکدشت، اقدام نمایید. برای این کار تنها کافیست با شماره تلفن مندرج شده در سایت یا 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای رفع سر و صدای پکیج بوتان شما در پاکدشت اقدام نمایند.

چرا دمای آب خروجی پکیج بوتان، بالا رفته است؟

زمانی که آب خروجی پکیج شما بیش از حد تعریف شده بالا می‌رود باید چندین نکته مهم را مورد بررسی قرار دهید. اولین نکته‌ای که باید مورد بررسی قرار گیرد، میزان گاز ورودی به پکیج است زیرا اگر میزان گاز ورودی بیش از حد تعریف شده باشد، دمای آب خروجی پکیج تا حد قابل توجهی بالا می‌رود. دومین موردی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، بررسی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج است.

باید از مسدود نبودن آنها اطمینان حاصل شود و در صورت مسدود بودن، باید برای رفع انسداد آنها، اقدام گردد. سومین و آخرین نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت واقع گردیده است، کم بودن فشار آب است که مشکل چندان فنی‌ای محسوب نمی‌شود. تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت – سرویس پکیج بوتان در پاکدشت – نمایندگی پکیج بوتان در پاکدشت

چرا پکیج بوتان، مدام خاموش می‌شود؟

خاموش شدن پشت سر هم پکیج، دلایل مختلفی دارد که شما می‌توانید آنهارا در خانه برطرف کنید که در ادامه آن دلایل را برای شما شرح خواهیم داد ولی در صورتی که مشکل شما با انجام راهکار های زیر، برطرف نگردید، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان خبره ما برای رفع هرگونه مشکلی در پکیج شما، در کوتاه ترین زمان و تعیین شده توسط شما، اقدام نمایند. این دلایل، عواملی مانند کم بودن فشار آب به پکیج بوتان شما و کم بودن فشار گاز به پکیج بوتان شما بستگی دارد و معمولا با تنظیم صحیح فشار آّ و فشار گاز، برطرف خواهد گردید.

چرا رادیاتورهای پیکج بوتان، گرم نمی‌شوند؟
 1. رایج ترین دلیل، برای گرم نشدن پکیج بوتان، این است که در سیستم هوا وجود دارد و برای رفع این کار باید برای هواگیری پکیج بوتان، اقدام نمود که شما می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای هواگیری پکیج بوتان در پاکدشت، اقدام نمایند یا می‌توانید شی رادیاتوری که گرم است را ببندید و شیر اردیاتوری که سرد است (گرم نشده) را باز بگذارید، رادیاتوری که گرم نشده را هواگیری کنید. پس از هواگیری رادیاتوری که گرم نشده، درجه فشار – برحسب بار – را روی 2 تنظیم نمایید و سپس برای روشن کردن دستگاه، اقدام فرمایید. در این صورت، مشکل شما به حتم رفع خواهد گردید.
 2. شعله به اندازه کافی، نیست: افت فشار گاز، یکی دیگر از دلایلی است که سبب گرم نشدن رادیاتور بوتان می‌شود زیرا گاز شهری معمولا نوسانات زیادی دارد و معمولا در فوصل سرد، یخ می‌زند که در این صورت باید شعله را دستی تنظیم نمایید تا پکیج شما به حالت قبل باز گردد.
 3. شیر های شوفاژ را به طور کامل باز نکرده اید: آخرین موردی که باید مورد بررسی قرار دهید، شیرهای شوفاژ است. شیرهای شوفاژ باید به طور کامل باز باشند تا پکیج شما گرم شود. در برخی از مشاهدات، کاربران پکیج بوتان، شیر رادیاتورهارا اشتباها باز نکرده بودند.
چگونه حالت زمستانی پکیج بوتان را فعال باید کرد؟

ابتدا  همه‌ی شیرهای زیر دستگاه پکیج بوتان را باز بگذارید و همچنین شیرهای رادیاتور بوتان را نیز باید باز بگذارید همچنین شیرهای برگشت رادیاتور باید باز باشد. سپس بعد از باز کزدن شیرهای ذکر شده، با شیر پرکن، فشار دستگاه را روی یک و نیم بار تنظیم کنید. برای این کار باید شیر پرکن را برخلاف جهت عقربه‌های ساعت بچرخانید و هر وقت فشار روی یک و نیم بار آمد، آن را به حالت اولیه باز گردانید. برای اطمینان از گرم شدن رادیاتورها، آنهارا هواگیری کنید و زمانی که آب رادیاتورها تخلیه شد، شیر هواگیری پکیج بوتان را ببندید و در آخر، فشار را دوباره با شیر پر کن پکیج، روی یک و نیم بار تنظیم نمایید.

ارورهای پکیج بوتان، چیست؟

اروهای عمومی پکیج بوتان

ارور پکیج بوتان

علت بروز کد خطا

 E01

شعله پکیج بوتان مشکل دارد و ممکن است شعله پکیج روشن نشود.

E02

کلید حرارتی مبدل پکیج، معیوب شده است.

E03

پرشر سوئیچ دچار مشکل شده است

E04

فشار آب ورودی به پکیج، کم است.

E06

قطع شدن ان تی سی (سنسوری که دمای آب گرم مصرفی را تشخیص می دهد)

E07

ان تی سی پکیج قطع شده است

E11

مشعل و یا احتمالا برد دستگاه، دچار مشکل شده است.

 

ارورهای پکیج بوتان – ورونا

ارور پکیج ورونا

علت بروز کد خطا

E01

وجود اشکال در روشن شدن مشعل پس از طی شدن پروسه جرقه زنی (عدم تشکیل شعله)

E02

عمل نمودن کلید حرارتی در اثر بالا رفتن بیش از حد دمای آب مدار گرمایش یا قطعی کابل متصل به آن

E03

عمل نمودن کلید حرارتی کلاهک تعدیل

E04

پایین بودن فشار آب مدار گرمایش

E06

خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی یا به اصطلاح خرابی NTC بهداشتی

E07

خرابی سنسور دمای آب مدار گرمایش یا قطعی سیم آن یا به اصطلاح خرابی NTC بهداشتی

E09

عدم گردش آب در مدار، باید مثل پمپ، برد، تاخیر در عملکرد بردیم را چک کرد

E11

پارازیت شعله (تداخل امواج مغناطیسی اطراف شعله)

E12

قطعی سیم مدولاتور شیرگاز

E28

تکرار متوالی یک خطا بیش از 5 بار

 

ارورهای پکیج بوتان – پرلا

E01

عدم تشکیل شعله

E02

قطعی یا خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی

E03

اشکل در پرشر سوییچ، مجموعه دود و فن، ترموستات دود

E04

عدم وجود فشار آب در مدار گرمایش

E06

قطعی NTC آب مصرفی

E07

قطعی NTC گرمایش

E11

حس شدن شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیرگاز

دما + چشمک زن

عمل نمودن کلید فشار

 

ارورهای پکیج بوتان مدل کالداونیزیا و اپتیما

شرح خطا

کدهای خطا

ثابت شدن چراغ سبز

مشعل روشن است

چراغ سبز چشمک زن یک ثانیه روشن ۵ ثانیه خاموش

دستگاه آماده به کار است

چراغ قرمز چشمک زن

ترموستات قطع است

ثابت شدن چراغ قرمز

ان تی سی گرمایش قطع است

چراغ زرد چشمک زن

حالت حداکثر توان گرمایشی در کلید دستگاه فعال است

چراغ زرد ثابت

ان تی سی مصرف قطع است

چراغ سبز چشمک زن 5/0 روشن و 5/0 ثانیه خاموش

اشکال در پرشر آب

ویژگی‌هایی که قاصدک تعمیر را نسبت به باقی خدماتی مراکز خدمات، برتری می‌دهد
 1. ارائه 36 ماه گارانتی، پس از تعمیر دستگاه: قاصدک تعمیر، به عنوان نمایندگی رسمی و مجاز بوتان، قادر به گارانتی قطعه یا دستگاه شما پس از ارائه خدمات تعمیر و یا نصب دستگاه بوتان شما، به مدت 36 ماه – سه سال می‌باشد. درصورت که طی این 36 ماه دستگاه شما با مشکل مواجه شود، قاصدک تعمیر برای تعمیر دستگاه بوتان شما به صورت رایگان اقدام خواند کرد.
 2. تعمیر دستگاه در منزل: برخلاف گذشته یا حال برخی از مراکز خدماتی، قاصدک تعمیر خدمات تعمیر دستگاه شمارا در محل، ارائه می‌کند. تکنسین‌ها و کارشناسان قاصدک، تمامی لوازم موردنظر جهت تعمیر دستگاه شما در منزل را به همراه دارد و تا حد امکان، مشکلات محصولات شما در خانه برطرف خواهند شد و فقط در صورتی که مشکل دستگاه شما خیلی حاد باشد، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده خواهد شد.
 3. تایم کاری انعطاف پذیر و تعیین شده توسط مشتری: پس از اینکه شما جهت تعمیر دستگاه خود با شماره تلفن 09358101607 تماس گرفتید و فرآیند ثب سفارش را پشت سر گذاشتید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و زمان را با شما هماهنگ خواهند کرد و در زمان تعیین شده برای تعمیرات دستگاه شما، اقدام خواهند نمود.
 4. ارائه خدمات با بالاترین سرعت ممکن: قاصدک تعمیر، دارای شعب های مختلفی در سراسر تهران می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا در هرکجای تهران باشید، در سریع ترین حالت ممکن از خدمات قاصدک بهره ببرید. علاوه براین، کارشناسان قاصدک تعمیر، با داشتن سابقه‌ها و تجربه‌های طولانی مدت، سریع ترین خدمات، سریع ترین عیب یابی و در سریع ترین حالت ممکن دستگاه شمارا تعمیر خواهند کرد.
 5. تعویض قطعات فقط در صورت نیاز و با قطعات اورجینال: قاصدک تعمیر، به فکر کاهش هزینه و کسب رضایت مشتریان خود بوده است و تعمیر قطعات دستگاه را نسبت به تعویض آنها اولویت قرار داده است. در این صورت تا حد امکان در هزینه های شما صرف جویی خواهد شد و شما کمترین هزینه ممکن را متحول خواهید شد.
 6. داشتن کادر فنی آموزش دیده شده و با تجربه: قاصدک تعمیر با داشتن سابقه ای بیش از 15 سال در زمینه ارائه خدمات تعمیر، نصب و… محصولات بوش، بوتان، سامسونگ و… یکی از با سابقه ترین و متخصص ترین استارت آپ خدماتی در سراسر ایران می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت از تعمیر دستگاه خود، از دستگاه خود استفاده کنید.
 7. ارائه خدمات 24 ساعته حتی در ایام تعطیل: قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی بوتان در سراسر تهران، موظف به ارائه خدمات به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل و کسب رضایت مشتریان این برند است. پس در صورت که نیازمند خدمات بوتان هستید، بدوت توجه به زمان، با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید.
 8. قیمت معقول و برابر با نرخ اتحادیه: تعرفه‌هایی که قاصدک تعمیر به عنوان هزینه‌های شما ارائه می‌کند، کمترین حالات هزینه‌ها و مطابق با نرخ اتحادیه می‌باشد. قاصدک تعمیر به عنوان یک نمایندگی مجاز، برخلاف باقی نمایندگان دروغین، تحت نظر اتحادیه فعالیت می‌کند.
سوالات متداول

تعرفه تعمیرات بستگی به نوع خرابی شما، نوع خدماتی که دریافت کردید، نیازمندی دستگاه شما به قطعات و… بستگی دارد. این قیمت‌ها دچار نوساناتی است که نمی‌شود قیمت واحدی را برای آن اعلام کرد. پیشنهاد می‌شود برای استعلام قیمت با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا تعرفه تعمیر پکیج بوتان شمارا به شما اعلام نمایند. جدول تعرفه‌ی زیر، یک جدول حدودی است و قیمت‌ها ممکن است تغییر کند.

تعمیرات پکیج، فرآیندی حساس است و طی آن، پکیج شما باید کامل مورد بررسی قرار گیرد. همچنین عملیات تعمیر ممکن است نیازمند قطعه شود که در چنین شرایطی ممکن است روند کار، طولانی‌تر گردد زیرا تامین قطعات، از شرکت صورت می‌گیرد ولی درصورتی که دستگاه شما تعمیر سنگینی نداشته باشد، ممکن است فرآیند تعمیرات شما حتی طی دو ساعت نیز پایان یابد.

قاصدک تعمیر، پس از نصب پکیج بوتان و تعمیر پکیج بوتان ، آن را به مدت 36 ماه گارانتی بی قید و شرط می‌کند. این گارانتی خیال شمارا از نمایندگی مجاز بودم قاصدک تعمیر، مطمئن خواهد کرد و شما مطمئن خواهید بود که دستگاه خود را به دستان امنی خواهید سپرد.

تمام خدماتی که قاصدک تعمیر به شما ارائه می‌کند، در محل انجام می‌گیرد و هیچ چیزی از محلی که شما انتخاب کردید خارج نمی‌گردد.

برای ثبت درخواست برای دستگاه پکیج بوتان خود تنها کافیست با شماره تلفن 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر پکیج بوتان شما در زمان تعیین شده توسط شما اقدام نمایند.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی بوتان در پاکدشت، نمایندگی پکیج بوتان در پاکدشت، تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت، سرویس پکیج بوتان در پاکدشت، نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در پاکدشت، رسوب گیری پکیج بوتان در پاکدشت، ارورهای پکیج بوتان، هواگیری پکیج بوتان در پاکدشت، تعمیر آبگرمکن بوتان در پاکدشت، نمایندگی آبگرمکن بوتان در پاکدشت، نمایندگی تعمیر آبگرمکن بوتان در پاکدشت

09358101607

error: Content is protected !!
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟