به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

4.9/5 - (7 امتیاز)
نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور

نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور

کولرگازی ایران رادیاتور، محصولی از شرکت ایران رادیاتور می‌باشد که اخیرا (از سال 1395) تولیده شده است و محبوبیت زیادی بین خانوادگان ایرانی کسب کرده که این امر به دلیل کیفیت بالای یک محصول ایرانی، اتفاق افتاده است.

قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور، موظف به ارائه‌ی خدماتی از قبیل نصب کولرگازی ایران رادیاتور، تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور، سرویس کولرگازی ایران رادیاتور، خدمات پس از فروش کولرگازی ایران رادیاتور و… می‌باشد. جهت ثبت سفارش برای دریافت خدمات کولرگازی ایران رادیاتور از جمله نصب و تعمیر، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

کولرگازی ایران رادیاتور نیز از فناوری به روز دنیا مختص کولرگازی پیروی می‌کند و تا به حال توانسته اند کولرگازی‌های مختلفی با ویژگی‌های منحصر بفردی عم از خاصیت سرمای سریع، خاصیت تایمر و… ارائه کنند که این ویژگی‌ها در کنار قیمت مناسب این کولرگازی، یکی دیگر از دلایلی‌ست که سبب افزایش طرفدارهای این کولرگازی در سراسر ایران شده است.

فناوری اینورتر، یک تکنولوژِی نسبتا جدید برای محصولاتی مانند کولرگازی اسپیلت ایران رادیاتور و.. است که طبق این فنلوری، فشار کمتری به کمپرسور کولرگازی ایران رادیاتور شما وارد می‌شود و در نیتجه مصرف برق شما 30 درصد الی 70 درصد کاهش میابد همچنین این فناوری کمک می‌کند تا موتور کولرگازی شما در بهترین حالت خود قرار گیرد و طول عمر کولرگازی شما، افزایش یابد و از نوسانات برقی نیز جلوگیری می‌کند.

شارژ گاز کولرگازی ایران رادیاتور

کولرگازی ایران رادیاتور با انواع شارژهای مختلفی به بازار ارائه می‌گردد که معمولا این گازها R410A یا R22 می‌باشد. این گازها، نقطه‌ی ذوب و جوش بسیار پایینی دارد در نتیجه به راحتی سبب سرمایش خانه‌ی شما می‌شود و مانند گازهایی همچون کربن دی اکسید، کربن مونو اکسید و… خطرناک نیستند و از لحاظ زیست محیطی بسیار مناسب هستند زیرا که سبب آلودگی هوا نمی‌شود و به لایه‌ی اوزون آسیبی نمی‌رساند.

کم شدن سطح این گاز در کولرگازی سبب اتفاقاتی مانند سرد نکردن کولرگازی ایران رادیاتور یا ممکن است کولرگازی به جای باد سرد، باد گرم تولید کند همچنین ممکن است دستگاه با تاخیر روشن شود یا رطوبت هوا زیاد شد به علاوه حتی ممکن است توان مصرفی کولرگازی بالا برود و هزینه‌ی برق شمارا بیشتر کند.

برای جلوگیری از کم شدن سطح گازد مبرد در کولرگازی، باید سرویس کولرگازی ایران رادیاتور را به صورت دوره‌ای حتما انجام گیرد و اگر سطح مبرد در کولرگازی‌تان کم شده است، باید برای شارژ گاز کولرگازی ایران رادیاتور اقدام نمایید تا از خراب شدن کولرگازی خود، جلوگیری نمایید.

سرویس دوره‌ای کولرگازی ایران رادیاتور

به طورکلی، سرویس کولرگازی چندین خدماتی است که طی آن، کولرگازی شما در بهترین حالت خود قرار می‌گیرد و درصورت مشاهده‌ی خرابی، قبل از آنکه آن مشکل، گریبان گیر شما شود، سرویس کار کولرگازی ایران رادیاتور، آن را پیدا و رفع می‌کند که این حتی ممکن است باعث افزایش طول عمر کولرگازی شما شود.

خدماتی که معمولا در سرویس کولرگازی ارائه می‌شود، خدماتی از جمله نصب کولرگازی ایران رادیاتور، تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور، شستشوی پنل داخلی کولرگازی، شستشوی پنل داخلی کولرگازی، چک کردن فیلتر کولرگازی، تعویض فیلتر کولرگازی، تست کردن بخش‌های مختلف کولرگازی جهت اطمینان از سالم بودن دستگاه، تمیز کردن کویل‌های کولرگازی و… می‌باشد.

سرویس کولرگازی معمولا باید به صورت دوره‌ای انجام شود. به عبارتی دیگر، پس از هر دوره‌ی گرما که از کولرگازی استفاده می‌کنید، برای سرویس آن اقدام نمایید زیرا این عمل باعث افزایش طول عمر کولرگازی  و رفع بوی بد از کولرگازی شما می‌شود. حتما در این دوره، فیلتر را مورد بررسی قرار دهید و آن را یا تعویض نمایید و یا بشویید.

نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور

نکاتی برای افزایش طول عمر کولرگازی

 • سعی کنید همیشه کولر گازی را تمیز نگه دارید.برای انجام این کار می توانید از یک فرچه کمک بگیرید و باله های کولر را با استفاده از آن تمیز کنید. فقط به این موضوع توجه داشته باشید که باله ها بسیار شکننده هستند و به راحتی خم  می شوند و در نهایت منجر به شکستگی آن ها می شود. بنابراین سعی کنید که با نهایت دقت این کار را انجام دهید و حتی می توانید برای انجام آن از دفترچه راهنما که همراه با کولر است کمک بگیرید.
 • به طور مداوم فیلتر های گرد غبار و کویل های را تمیز و بررسی کنید.
 • محل نصب یونیت‌ها، اتصالات، لوله‌کشی‌ها و تمامی موارد مربوط به نصب کولر گازی و … را هر چند وقت یک بار بررسی کنید و بااتجام این کار متوجه خواهید شد که استانداردهای نصب کولرگازیرعایت شده است یا خیر که در غیر این صورت باید از یک تکنسین برای رفع مشکل کمک بگیرید.

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور

تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور، مهم ترین خدماتی است که قاصدک تعمیر ارائه می‌دهد. کادر خدماتی تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور قاصدک، متشکل از افرادی آموزش دیده و با تجربه در زمینه‌ی تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور می‌باشد که می‌توانند تعمیرات کولرگازی شمارا در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن و به بهترین نحو انجام دهند. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود.

 1. کولرگازی ایران رادیاتور روشن نمی‌شود
 2. باد کولرگازی ایران رادیاتور گرم است
 3. شارژگاز کولرگازی ایران رادیاتور
 4. آب کولرگازی ایران رادیاتور تخلیه نمی‌شود
 5. کولرگازی ایران رادیاتور، سر و صدای زیادی تولید می‌کند.
 6. کولرگازی ایران رادیاتور، نشتی آب دارد
 7. کولرگازی ایران رادیاتور، بوی بدی می‌دهد.
 8. کولرگازی ایران رادیاتور، اوردلود می‌کند.
 9. فن کولرگازی کار نمی‌کند.
 10. و….

کولرگازی ایران رادیاتور با وجود شروع به کار قادر به سرد کردن محیط نمی باشد، علت چیست؟

 1. تنظیمات ترموستات دستگاه دچار مشکل شده است. جهت بررسی ترموستات دمای دستگاه را تغییر دهید و نحوه کارکرد سیستم را بررسی نمایید.
 2. موتور یا کمپرسور دستگاه دچار مشکل شده است. سیستم های کولر گازی از قسمت های متحرک زیادی تشکیل شده است. در برخی از موارد مشکل از دو قسمت می باشد. لذا بررسی و رفع این عیب نیاز به حضور تکنسین دارد.
 3. مبرد دستگاه دچار نشتی شده است. مبرد دستگاه که گرمای هوا را جذب می کند و بین تبخیرکننده و کندانسور جریان دارد، دچار نشتی شده است. در صورت عدم وجود مقدار کافی مبرد، سیستم تهویه هوا نمی تواند منزل شما را به درستی خنک کند. برای توضیحات بیشتر و کاملتر مقاله چرا کولر گازی به اندازه کافی خنک نمی کند را مطالعه کنید.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور باد گرم می زند؟

دیگر سوالات متداول تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور، نداشتن گاز کافی و لازم در اغلب موارد علت این اختلال است، اما با این حال ممکن است کولر با وجود داشتن گاز کافی باز هم خنک نکند و باد گرم بزند. به همین دلیل است که باید بخش هایی نظیر کندانسور، کمپرسور، برد، خازن، ایراد الکترونیکی در فرمان کولرگازی، فن کندانسور را بررسی کنیم. حتما باید کندانسور و لوله ها و فین های کندانسور را تمیز نگه داریم. از نشتی ندادن گاز کولر و اورلود نکردن کمپرسور مطمئن باشیم. هر یک از این مواردی را که نام بردیم باید به صورت دقیق بررسی شوند.

علت روشن و خاموش شدن پیوسته اسپیلت چیست؟

 1. فیلتر هوا بیش از حد آلوده و یا مسدود شده است. این قطعه وظیفه حذف گرد و خاک، باکتری ها و حتی ذرات فلزی از هوای قرار گرفته در سیکل سرمایشی را بر عهده دارد. کثیفی فیلتر هوا باعث محدود شدن جریان هوا و یخ زدگی کویل ها و در نتیجه خاموش و روشن شدن متوالی دستگاه می شود.
 2. سطح مبرد کمتر از حد مجاز است. به طور کلی هوای قرار گرفته در کویل های مسی حاوی مبرد می باشد. حال اگر سطح مبرد بیش از حد پایین باشد، دستگاه به صورت متوالی خاموش و روشن می شود.
 3. ریموت کنترل دستگاه معیوب شده است.
 4. ظرفیت اسپیلت مورد استفاده در محیط بیش از حد مورد نیاز بوده و مناسب آن محیط نمی‌باشد. یک اسپیلت بزرگ به راحتی منزل شما را خنک می کند؛ اما به طور موثر قادر به کاهش رطوبت محیط نمی باشد. این امر باعث خاموش و روشن شدن متوالی دستگاه و در نتیجه بروز مشکلات بیشتر در سیستم سرمایشی می شود.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور ناگهان خاموش می شود؟

 1. یکی دیگر از سوالات متداول تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور این است که وقتی کولرگازی ایران رادیاتور به طور ناگهانی خاموش می شود به این معنی است که مشکلی در سیستم وجود دارد. مشکل در برد کولرگازی ایران رادیاتور، ایرادی در کمپرسور کولرگازی یا گیرپاژ کمپرسور، مشکلی در ترموستات کولرگازی ایران رادیاتور و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید.
 2. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود. در این شرایط باید به قدرت برقی که کولر برای روشن بودن نیاز دارد، توجه کنید. برای اطلاع از این موضوع به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید.

اسپیلت سروصدای زیادی ایجاد می کند، راه حل چیست؟

سروصدای یک کولرگازی می تواند علل مختلفی داشته باشد. این مشکل به دلیل احتمال بروز آسیب های جدی تر به دستگاه، به هیچ وجه نباید نادیده گرفته شود. پس حتما آن را جدی بگیرید و موارد زیر را بررسی کنید.

 1. اگر فن سروصدای نابه هنجاری ایجاد می کند، ابتدا اقدام به تمیز کردن آن نمایید. در صورت برطرف نشدن مشکل، تیغه فن را بررسی کنید و از نحوه قرارگیری مناسب آن مطمئن شوید.
 2. موتور دستگاه نیاز به روغن کاری دارد. به طور کلی هر سال در ابتدای زمان استفاده از اسپیلت، نیاز به روغن کاری دستگاه می باشد.
 3. پیچ های سیستم سرمایشی در اثر کارکرد مداوم سست شده است و نیاز به سرویس دستگاه می باشد. شما می توانید با مطالعه مقاله عوامل مهم تولید صدای بلند در کولر گازی مطالب بیشتری در این باره بدانید.

علائم نشان دهنده کارکرد نامناسب کولرگازی ایران رادیاتور چیست؟

علائم کلی که نشان دهنده کارکرد نامناسب سیستم هستند در لیست زیر آمده است:

 1. سوپرهیت: سوپرهیت در واقع اختلاف دمای بین دمای تبخیر مبرد در اپراتور و دمای بخار تولید شده در خروجی اپراتور می باشد که برای جلوگیری از ورود احتمالی مایع به کمپرسور و اطمینان از تغذیه کمپرسور توسط بخار خالص باید در نظر گرفته شود. توجه داشته باشیدکه مقدار سوپرهیت بیان گر میزان مایع در اوپراتور است و مقدار زیاد آن بیانگر کمبود مایع و مقدار کم آن بیان گر زیاد بودن مایع نسبت به ظرفیت تبخیر اپراتور است.
 2. ساب کولینگ: ساب کولینگ نشان دهنده اختلاف دمای اشباع مایع مبرد در کندانسور و دمای مایع در خروجی کندانسور است. در شرایط عادی ساب کولینگ بین 4C تا 7C می باشد. ساب کولینگ زیاد نشان دهنده مقدار زیاد مایع مبرد در کندانسور است که معادل 12C می باشد. اگر ساب کولینگ 0 باشد نشانگر کمبود مایع در کندانسور است.
 3. فشار کم: مقدارLP پایین نشاندهنده ناتوانی اواپراتور در تامین بخار لازم برای قسمت مکش کمپرسور می باشد و lP بالا نشان دهنده عدم توانایی کمپرسور در تامین ظرفیت لازم برای مکش بخار تولید توسط اواپراتور است.
 4. مشکلات موتور الکتریکی کمپرسور: یکی دیگر از مشکلاتی پیش می آید و نیاز به یک متخصص برای تعمیر کولر گازی هست، این است که کمپرسورهایی که برای سیستم های های تبرید کوچک به کار می روند معمولا تک فاز هستند. این ها ممکن است به یکسری مشکلات الکتریکی دچار شوند که شایع ترین آنها مشکلات مقاومت آنهاست.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور آب می دهد؟

این سوال یکی از سوالات متداول تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور است. آب دادن کولرگازی ایران رادیاتور می تواند در بخش های مختلف کولرگازی ریشه داشته باشد. ابتدا باید عیب یابی شود و بعد به کمک ابزار و تجهیزات مناسب رفع ایراد صورت گیرد. مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولرگازی، عایق نبودن لوله کولرگازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.

علت نشتی آب در کولرگازی ایران رادیاتور چیست؟

 • فیلترهای هوا کثیف شده است. این امر از عبور هوا ممانعت کرده و در نتیجه کویل های تبخیرکننده دچار یخ زدگی می شوند. از آنجایی که مبرد از طریق سیم پیچ های تبخیرکننده جریان می یابد و برای جذب گرما نیاز به جریان مناسب هوا می باشد، در صورت محدود بودن جریان هوا یخ زدگی و در نتیجه نشتی آب رخ می دهد.
 • پنل تخلیه دستگاه سرریز شده است. این قطعه در قسمت پایین سیستم داخلی (که کویل های تبخیرکننده در آن است) قرار دارد و وظیفه آن جمع کردن بخارات چگالش یافته است. جهت بررسی این مشکل، پس از خاموش شدن دستگاه، پنل و لوله تخلیه را بازدید کرده و از عدم وجود نشتی در آن اطمینان حاصل نمایید. همچنین در صورت مسدود بودن، اقدام به برطرف کردن آن نمایید.

چرا کولرگازی ایران رادیاتور یخ می زند؟

این سوال نیز نمونه ای دیگر از سوالات متداول تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور است. برای این اختلال دلایلی نظیر عدم وجود گاز کافی در کولرگازی، گرفتگی در لوله های ارتباطی اسپلیت، یکسره کار کردن کمپرسور اسپلیت، خرابی اواپراتور، استفاده از کولرگازی ایران رادیاتور در هوای نسبتا سرد و خرابی بورد الکترونیک مطرح است. تنها یک تعمیرکار ماهر و با تجربه می تواند علت را ریشه یابی و برطرف کند.

نصب کولرگازی ایران رادیاتور

قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور، وظیفه‌ی ارائه‌ی خدماتی از قبیل نصب کولرگازی ایران رادیاتور در سراسر تهران را برعهده دارد. خدمات نصب، شامل ارائه‌ی گارانتی نیز می‌شود به عبارت دیگر، قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی ایران رادیاتور، موظف است در صورت تمایل شما به گارانتی شدن دستگاهتان، آن را مطابق ظوابت شرکت به مدت 18 الی 36 ماه گارانتی نمایند پس در صورتی که نیاز به نصب کولرگازی ایران رادیاتور در هر کجایی از تهران دارید، با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت نمایید.

لوازم مورد نیاز جهت نصب کولرگازی ایران رادیاتور

 1. لوله‌بر مسی – جهت تنظیم کردن لوله های مسی رابط بین یونیت داخلی و خارجی کولرگازی
 2. پرچ کن یا لاله کن – پس از بردن لوله‌ها، این دستگاه کمک می‌کند تا لوله‌های بریده شده به راحتی پیچ و مهره شود.
 3. منیفولد سرویس – این ابزار برای اندازه‌گیری مقدار و سطح گاز است.
 4. مولتی متر – جهت بررسی خازن دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. پمپ وکیوم – جهت زدودن لوله‌های تبرید از رطوبت هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 6. ترمومتر – این قطعه وظیفه‌ی اندازه گیری دما را دارد که معولا با آن، دمای هوای خروجی کولر، مورد بررسی قرار می‌گیرد.
 7. مانومتر – این قطعه برای اندازه گیری فشار هوای کولرگازی، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 8. و….

مکان مناسب و استاندارد برای نصب کولرگازی

 1. رعایت فاصله ی حداقل 50 سانتی متر از سقف اولین موضوعی می باشد، که باید به آن توجه کنید. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که هوای گرم سبک تر می باشد، و به سمت بالایی شروع به حرکت می کند، و در نزدیکی سقف تجمع پیدا می کند.
 2. اگر قرار است، از کولر گازی در سالن های پذیرایی استفاده شود، بهتر است، یونیت داخلی در مرکز سالن قرار بگیرد، تا هوای سرد و خنک در تمام محیط در حال پخش شدن باشد.
 3. به طور کلی باید گفت، که یونیت داخلی کولر گازی باید در مکانی نصب شود، که نزدیک به محلی باشد، که شما در آن جا می خوابید. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که شما به جای انتظار برای خنک شدن کل اتاق، بلافاصله خنک کنندگی را احساس کنید.
 4. نکته ی مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است، که یونیت داخلی باید به دور از منبع گرد، غبار و ذرات دیگر قرار بگیرد. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که تمیز کردن یا تعویض فیلترهای هوا در فواصل زمانی طولانی انجام شود.
 5. به هیچ عنوان نباید پنل داخلی روبروی درب و پنجره نصب شود. دلیل این موضوع هم به این خاطر می باشد، که با هر بار باز شدن درب و یا پنجره باعث خروج هوای خنک می شود.
 6. فضای اطراف پنل داخلی باید به قدر کافی باز باشد، تا در صورتی که نیاز به سرویس و یا تعمیر داشت، با مشکل رو به رو نشوید.

سوالات متداول

هزینه‌ها، به عوامل مختلفی بستگی دارند برای مثال، هزینه‌ی نصب به عواملی مانند قطعات یدکی، پایه و… بستگی دارد و هزینه‌ی تعمیر نیز به عواملی مانند مشکل کولرگازی شما بستگی دارد اما کارشناسان قاصدک تعمیر قبل از مراجعه برای ارائه‌ی خدمات به شما، هزینه‌هارا به شما اعلام خواهد کرد.

جهت ثبت سفارش برای خدماتی مانند نصب کولرگازی ایران رادیاتور، سرویس کولرگازی ایران رادیاتور، تعمیر کولرگازی ایران رادیاتور و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

گارانتی‌ی کولرگازی ایران رادیاتور بستگی به مدل دستگاه شما، متفاوت است و از 18 ماه الی 36 ماه، می‌باشد که درصورت تمایل شما، این گارانتی برای شما فعال می‌گردد.

قاصدک تعمیر به عنون نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور، برخلاف باقی موسسات دروغین، موظف به ارائه‌ی خدمات تعمیر به شما در منزل می‌باشد یعنی خدمات تعمیر کولرگازی برای شما به صورت در منزل خواهد بود.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در فرمانیه، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در زعفرانیه، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در شریعتی، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قلهک، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در فرشته، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در قیطریه، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در میرداماد، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در الهیه، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در سعادت آباد، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در اکباتان، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در پاسداران، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در تهرانپارس، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در شهرک غرب، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در صادقیه، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در شهر زیبا، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در گیشا، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در مرزداران، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در ولنجک، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در تجریش، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در جردن، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در نیاوران، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در رباط کریم، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در پرند، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در اسلامشهر، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در شهریار، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در اندیشه، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در شهر قدس، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در پردیس، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در رودهن، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در بومهن، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در کرج، نمایندگی کولرگازی ایران رادیاتور در البرز

 

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟