به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید

نمایندگی یخچال سامسونگ | نمایندگی مجاز سامسونگ

نمایندگی یخچال سامسونگ

قاصدک تعمیر، نمایندگی یخچال سامسونگ در سراسر تهران، با ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل، اعلام آمادگی برای تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر یخچال دوقلو سامسونگ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ و… می‌کند. اگر شما یکی از مشتریان سامسونگ هستید که نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ خود دارید، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان تعمیر قاصدک تعمیر برای تعمیر یخچال سامسونگ شما در هرکجایی از تهران که باشید، اقدام نمایند.

قاصدک تعمیر، نمایندگی رسمی سامسونگ از سال 1387 تا کنون می‌باشد که دارای یک تیم با تجربه و آموزش دیده در این زمینه است همچنین، قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران، ارائه هرگونه خدمات سامسونگ را بر عهده می‌گیرد. این خدمات، شامل خدماتی مانند خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر، خدمات سرویس، خدمات نصب با ارائه گارانتی 18 ماهه و… می‌باشد.

چرا باید قاصدک تعمیر را برای تعمیر محصولات سامسونگ خود، انتخاب نمود؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید چرا باید تعمیر محصول سامسونگ خود را به دست قاصدک تعمیر، بسپارید و چگونه قاصدک تعمیر باید اعتبار خود را به عنوان نمایندگی مجاز سامسونگ، برای شما، ثابت کند که در ادامه به بررسی تمام این موارد خواهیم پرداخت تا اعتماد شمارا بتوانیم کسب کنیم.

 1. ارائه‌ی 18 ماه گارانتی – گارانتی کردن دستگاه‌ها، کار هر شرکتی نمی‌باشد و فقط نمایندگان مجاز و معتبر، می‌توانند این کار را انجام دهند زیرا این کار برای نمایندگان غیر مجاز، ممکن است هزینه بر باشد.
 2. تعویض قطعات محصولات سامسونگ با قطعات اصل – تهیه‌ی قطعات اورجینال برای نمایندگی سامسونگ، بسیار راحت است زیرا برخلاف نمایندگان غیر مجاز، ما از شرکت مجاز سامسونگ برای تهیه‌ی قطعه، اقدام می‌نماییم.
 3. تماس گرفتن با مشتری – قاصدک تعمیر قبل از مراجعه به خانه مشتریان، ابتدا با آنها تماس می‌گیرند و هزینه‌ای تقریبی را به آنها اعلام می‌کنند همچنین ساعت مراجعه را نیز مطابق با سلیقه‌ی مشتریان، هماهنگ می‌کنند.
 4. مشاوره – شما می‌توانید قبل از دریافت خدمات و یا ثبت سفارش با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان در رابطه با تعمیر محصول خود دریافت نمایید.
 5. کادر مجرب – داشتن کادری مجرب با بیش از 15 سال سابقه تعمیرات محصولات سامسونگ و کادری آموزش دیده مطابق با تکنولوژی و متودهای بروز تعمیرات.
 6. خدمات در منزل – تمامی خدمات تعمیر، سرویس و… در خانه‌ی شما انجام می‌شود.
ایرادات رایج یخچال سامسونگ
چرا یخچال فریزر سامسونگ، روشن نمی‌شود؟

اگر یخچال فریزر سامسونگ شما نیز روشن نمی‌شود، بهتر است اول محافظ برق، دوشاخه یخچال فریزر، جعبه تقسیم و… را بررسی کنید زیرا ممکن است دستگاهتان مشکلی نداشته باشد و برق ساختمان، ایراد داشته باشد. اگر پس از چک کردن برق، دستگاهتان همچنان روشن نمی‌شد، یعنی یخچال فریزر سامسونگ شما، مشکل فنی دارد. این مشکل فنی می‌تواند ناشی از خرابی قطعات مختلفی از جمله رله استارت، خرابی ترموستات، خرابی موتور و… اشاره نمود. برای عیب یابی دستگاه خود می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان قاصدک برای تعمیر یخچال سامسونگ شما، اقدام نمایند.

چرا کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ، یکسره کار می‌کند؟

اگر کمپرسور یخچال شما یکسره کار می‌کند یعنی یخچال فریزر شما دیگر اتومات نمی‌کند. دلایل مختلفی وجود دارد که باید آنهارا مورد بررسی قرار دهید برای مثال ابتدا سعی کنید زیاد درب یخچال را باز و بسته نکنید، از گذاشتن غذاهای داغ در یخچال، خودداری کنید، دستگاه را در مقابل تابش نور آفتاب قرار ندهید، دستگاه را در محلی تنگ که هوا نتواند جریان داشته باشد، قرار ندهید و… مواردی از قبیل بسته نبودن درب یخچال، خرابی لولای درب، اختلال در سنسور تشخیص دما و… می‌تواند باعث یکسره شدن کمپرسور یخچال فریزر شما شود.

چرا یخچال فریزر سامسونگ، ناگهانی خاموش می‌شود؟

اگر یخچالتان ناگهانی خاموش می‌شود، ممکن است که برق شما مشکل داشته باشد. برای جلوگیری از سوختن و آسیب دیدن قطعات یخچال، حتما دستگاه را به یک محافظ استاندارد وصل کنید و مواردی مانند نوسانات جریان برق، ترموستات، جعبه تقسیم، اورلود کمپرسور و… را مورد بررسی قرار دهید. جهت عیب یابی یخچال خود می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای تعمیر و عیب یابی یخچال فریزر سامسونگ، اقدام نمایند.

چرا یخچال فریزر سامسونگ، سرد نمی‌کند؟

اگر یخچال فریزر سامسونگ شما نیز سرد نمی‌کند، بهتر است چندین نکته را قبل از هرگونه برداشتی، بررسی کنید.

 1. یخچال، هدف مستقیم تابش نور نباشد، کنار وسایل گرما ده نباشد، از دیوار فاصله داشته باشد و…
 2. چیدمان داخل یخچالتان درست نیست و یخچال را بیش از حد پر کرده اید که باعث مسدود شدن جریان هوا شده است.
 3. ممکن است غذاهای بسیار داغ در یخچال گذاشته باشید که باعث کاهش دمای یخچال شده است.
 4. تنظیمات را بررسی کنید ممکن است اشتباها دما را افزایش داده باشید.
 5. احتمال دارد که درب دستگاه را کامل نبسته باشید و درب یخچال، باز مانده است.

اگر همچنان مشکلتان برطرف نگردیده بود و یخچالتان سرد نمی‌کرد، ممکن است یخچالتان از لحاظ فنی به مشکل برخورده باشد. این موارد فنی می‌تواند تعویض واشر درب یخچال، انسداد لوله تخلیه، عیب در عملکرد ترمیستور، خرابی ترموستات، اختلال در رله استارت و… باشد.

چرا کمپرسور یخچال فریزر سامسونگ، بیش از حد داغ می‌کند؟

موتور یخچال یا کمپرسور آن، به دلیل اینکه همیشه روشن است، همیشه داغ است ولی این داغی تا یک حد ویژه‌ای طبیعی است و وقتی از یک حدی – معمولا 80 درجه سانتی گراد – بیشتر می‌شود، دیگر طبیعی نیست و نشان دهنده یک اختلال در سیستم یخچال شما است. داغ شدن بیش از حد کمپررسور یخچال سامسونگ معمولا بر اثر کمبود گاز مبرد رخ می‌دهد البته دلایلی دیگری مانند معیوب بودن کمپرسور، فشار زیاد و… موثر هستند.

چرا یخچال سامسونگ، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

یخچال‌ها دارای قطعات داخلی زیادی هستند که به دلیل فعالیت‌های شبانه روزی آنها، صدایی از خود تولید می‌کند و سر و صدا در یخچال‌ها، تا حد خاصی طبیعی است و زمانی که سر و صدای تولیدی معمولا از 65 دسیبل بیشتر می‌شود، نگران کننده است. مواردی مانند محل نصب یخچال، حجمی از یخچال را که پر کرده اید و… را بررسی کنید زیرا نصب غیر تراز و… باعث ایجاد سر و صدا در یخچال می‌شود در صورتی که مشکلتان برطرف نشد، ممکن است مخزن تخلیه، فن اوپراتور، فن کندانسور یخچال سامسونگ و… مشکل داشته باشد.

چرا یخچال سامسونگ، نشتی آب دارد؟
 1. نشتی آب در یخچال، عوامل مختلفی دارد. معمولا نشتی آب یک دلیل واحد ندارد و بستگی به محل نشتی آب دارد که در ادامه آن‌ارا بررسی کرده ایم.
 2. نشتی آب از زیر یخچال – نشتی آب از زیر یخچال زمانی رخ می‌دهد که سینی تخلیه‌ای که در زیر یخچال شما وجود دارد، بنا به هر دلیلی، شکسته نباشد یا جابجا شده باشد. برای رفع این مشکل کافیست سینی را سر جای درست آن قرار دهید و یا آن را تعویض کنید.
 3. نشتی آب از فیلتر آب – نشتی آب از فیلتر زمانی رخ می‌دهد که شما فیلترهارا مرتبا عوض نمی‌کنید. اگر فیلترها مرتبا عوض نشود، فیلترها رسوب می‌کنند و به شلنگ یخچال فشار می‌آورد و شلنگ یخچال را می‌شکند در نتیجه یخچال آب می‌دهد. برای رفع این مشکل باید شلنگ و فیلتر آب را تعویض نمایید.
 4. نشتی آب در جا میوه‌ای – زمانی که آب در جا میوه‌ای جمع می‌شود، یعنی دستگاه شما دچار اختلالی در عملکرد قطعاتی مانند سنسور دیفراست، هیتر و… دچار مشکل شده است. برای رفع این مشکل باید با یک کارشناس تعمیر یخچال سامسونگ، در ارتباط باشید.
 5. و……
چرا هوای داخل یخچال سامسونگ، گرم است؟

در یخچال‌های سامسونگ، به طور متوسط 48 ساعت طول می‌کشد تا دما به یک مقدار ثابت برسد پس باید ابتدا 48 ساعت صبر کنید و هنوز پس از اعمال تغییرات دما، دمای یخچالتان گرم بود، بعد می‌توانید برای عیب یابی یخچال خود اقدام نمایید. اما خوب است کمی در رباطه با هوای گرم داخل یخچال سامسونگ، بدانید. مواردی از قبیل گذاشتن حجم زیادی از غذای داغ، یخچال در هدف نور مستقیم است، کشوها نظیم نیستند و… می‌تواند باعث این اتفاق شود.

چرا بدنه‌ی یخچال سامسونگ، برق دارد؟

اگر پس از لمس یخچال خود، حس می‌کنید دچار شک الکتریکی شدید، بهتر است برخی از موارد را در یخچال خود بررسی نمایید. اگر بدنه یخچال شما برق داشته باشد، بهتر است اتصالات سیم خود را چک کنید زیرا ممکن است سیم شما به زمین، متصل شده باشد. مورد بعدی، ایراد در دوشاخه برق است زیرا اگر دوشاخه برق شما اتصالات داشته باشد، ممکن است بدنه یخچال شما برق داشته باشد. خراب شدن سیم داخلی یخچال ساید و خرابی موتور یخچال نیز می‌تواند باعث برق داشتن بدنه‌ی یخچال شود و حتما چک کنید که آب وارد قطعات داخلی یخچال نشده باشد. ورود آب به قطعات داخلی یخچال، می‌تواند باعث این مورد شود.

بررسی ارورهای یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ارور E4  در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: این ارور نشان دهنده‌‌ خرابی سنسور دیفراست است. برای رفع این ارور باید سیم کشی‌ها و سنسور دیفراست را برسی کنید کنید و درصورت مشاهده هرگونه خرابی، برای تعمیر آن اقدام نمایید. در صورتی که نتوانستید خودتان این ارور را برطرف کنید، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا برای رفع ارور یخچال فریزر سامسونگ شما اقدام نماییم.

ارور E1 یا SE در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که برق شما مشکلی داشته باشد، این ارور در دستگاه شما نمایش داده می‌شود که برای رفع آن می‌توانید دکمه‌های lightning و energy saver را به مدت 15 ثانیه و همزمان فشار دهید.

ارور E5  یا 5 در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: درصورت بروز هرگونه مشکلی در سنسور دیفراست یا مشکلی در برق یخچال، این ارور نمایش داده می‌شود. برای رفع این ارور، دستگاه را ری استارت نمایید و اگر مشکلتان همچنان برطرف نشده بود، باید سنسور یخ زدایی را چک نمایید.

ارور rd در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که دمپر هوای یخچال شما یخ زده باشد، این ارور نمایش داده می‌شود. دمپر یک پل ارتباطی بین دمای یخچال و برد الکترونیکی است و برای عیب یابی و از بین بردن این ارور باید مواردی مانند سنسور دما، برد الکترونیکی، دمپر و… را بررسی نمایید.

ارور PC در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که ارتباط بین درب و برد الکترونیکی دچار مشکل شده باشد، این ارور رخ می‌دهد. برد الکترونیکی و درب با یک سیم به یکدیگر وصل هستند که اگر این سیم خراب و یا شل شده باشد، این ارور رخ می‌دهد.

ارور 6E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که سنسور دمای محیط، دچار خرابی شده باشد، این ارور رخ می‌دهد و ممکن است وقتی وقتی رخ بدهد که برق دستگاه شما، قطع و وصل شده باشد. می‌توانید این ارور را با ری استارت کردن، برطرف کنید. برای ری استارت کردن باید  FREEE و POWER COOL را به طور همزمان به مدت 15 ثانیه فشار دهید.

ارور 8E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که سنسور یخ ساز دستگاه شما خراب می‌شود، این ارور پدیدار می‌شود. پس برای رفع این ارور باید سنسور یخ ساز را بررسی کنید و درصورتی که مشکلی در سیم کشی دستگاه دیدید، برای ترمیم و یا تعویض آن اقدام نمایید.

ارور 23E در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که فن کندانسور دچار اختلال گردیده باشد، این ارور رخ می‌دهد. در صورت مشاهده این ارور، باید بدانید که فن شما به درستی کار نمی‌کند پس کندانسور خنک نمی‌شود. برای رفع این ارور باید کندانسور، سیم کشی دستگاه، فن و… را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E25 در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که عملکرد دیفراست یا یخ زدایی به درستی انجام نشود، این ارور روی نمایشگر شما پدید می‌آید. برای رفع این ارور باید عواملی مانند نشتی آب، افت سرما و… را بررسی نمایید. همچنین خوب است مواردی مانند تایمر و صفحه کنترل را چک کنید.

ارور  E33در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که به برخی از قطعات دستگاه شما صدمات فیزیکی وارد می‌شود یا هرگونه مشکلی در لوله پرکن ایجاد می‌شود، این ارور نمایش داده می‌شود. این ارور معمولا وقتی دستگاه تکان شدیدی خورده باشد، رخ می‌دهد. برای رفع این ارور برای ریست کردن یخچال، اقدام نمایید.

ارور  E39در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که سنسور یخساز خراب می‌شود، این ارور رخ می‌دهد و در چنین شرایطی، برای رفع این ارور باید تمام اتصالات سیم کشی، لوله را بررسی نمایید و درصورت نیاز، تعویض کنید.

ارور  E40در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که فن بخش زیر فریزر دچار اختلال می‌شود، این ارور رخ می‌دهد. این اختلال عملکرد ممکن است در اثر قطعی سیم‌ها و اتصالات نا مناسب باشد پس از چک کردن اتصالات، سر باز نزنید.

ارور E84 یا  C84در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که روتور دستگاه شما قفل می‌شود، این ارور رخ می‌دهد. برای رفع این ارور، کمپرسور را بررسی نمایید زیرا روتور درون کمپرسور است و باید کمپرسور باز شود. برای باز کردن کمپرسور، حواستان باید جمع باشد زیرا کمپرسور قطعه‌ای حساس است.

ارور  E85در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: درصورت مشاهده هرگونه بی ثباتی جریان در مبدل  PDA این ارور رخ می‌دهد و ممکن است این ارور پس از قطعی برق رخ دهد. برای رفع این ارور می‌توانید اتصالات را چک کنید و آن را ری استارت نمایید – جهت ری استارت کردن دستگاه، آن را از برق بکشید و پس از ده دقیقه دوباره دستگاه را به برق، وصل نمایید. اگر پس از ری استارت کردن، همچنان ارور دستگاهتان باقی مانده بود، باید دستگاه خود را عیب یابی کنید زیرا ممکن است جریان یخچال شما، دچار مشکل شده باشد.

ارور D5 در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: این ارور نشان دهنده خرابی در سنسور یخچال فریزر سامسونگ است. این مشکل در شرایط مختلفی از قبیل مشکلات اتصالات، معیوب شدن برد، ایراد در صفحه کنترل الکترونیکی و… رخ دهد. برای رفع این ارور می‌توانید یک بار دستگاه را ریست نمایید و اگر مشکلتان برطرف نشد احتمالا باید سنسور را تعویض نمایید.

بررسی ارورهای یخچال فریزر سامسونگ

ارور RD در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: این ارور زمانی رخ می‌دهد که دمپر هوا است. این قطعه، هوای سرد را از کابین فریزر به یخچال انتقال می‌دهد پس در هنگام رخ دادن این ارور، ممکن است هوای داخل یخچالتان، دیگر مثل قبل سرد نباشد. برای رفع این ارور بهتر است با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس حاصل فرمایید.

ارور PC در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که درب نتواند با برد، ارتباط برقرار کند، این ارور بر روی نمایشگر دستگاه شما، نمایش داده می‌شود. معمولا برد و درب با یک سیم به یک دیگر وصل هستند و برای رفع این ارور، باید سیم را در صورت پوسیدگی، شل شدگی و… تعمیر و ترمیم نمایید.

ارور D در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: این ارور نشان دهنده مشکلی در سنسور دیفراست شماست. برای رفع این ارور باید برق کشی و سیم کشی سنسور دیفراست را چک کنید و اگر سیم کشی آن مشکلی نداشت، باید برای تعمیر و یا تعویض سنسور، عمل نمایید.

ارور E5 در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که در سنسور محیطی شما، مشکلی وجود داشته باشد، این ارور رخ می‌دهد. برای رفع این ایراد باید سیم‌های یخچال، مدار اتصالات یخچال و برق یخچال را مورد بررسی قرار دهید.

ارور F5 در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: زمانی که سنسور دمای فریزر شما مشکلی داشته باشد، این ارور رخ می‌دهد و برای رفع آن باید ابتدا سیم کشی را چک کنید و اگر مشکلتان همچنان ادامه داشت، باید برای تعویض یا تعمیر سنسور یخچال فریزر سامسونگ، اقدام فرمایید.

ارور D5 در یخچال ساید بای ساید سامسونگ: اگر مشکلی در سنسور دیفراست یخچال شما وجود داشته باشد، این ارور نمایان می‌شود و برای رفع آن، باید اتصالات و مدار برد را بررسی کنید و اگر دوباره مشکلتان برطرف نشد، سنسور دیفراست را تعویض نمایید.

سوالات متداول

همانطور که در جریانید، یخچال‌ها هرکدام مشکلات متفاوتی دارد که مشکلات آنها پس از کارشناسی و عیب یابی آن، مشخص می‌شود همچنین علاوه بر آن، دلایل دیگری نیز روی هزینه‌ها تاثیر دارد برای مثال، اینکه دستگاه شما در هنگام تعمیر، نیازمند چه قطعه‌ای می‌شود یا آیا دستگاهتان مشکل دیگری دارد یا خیر. برای دریافت هزینه‌های تقریبی می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید یا به جدول زیر مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که جدول زیر، صرفا یک جدول تقریبی است و ممکن است تغییر کند.

خدمات

هزینه تعمیر (تومان)

خدمات تعمیر برد یخچال ساید سامسونگ

550/000 – 1/600/000

تعمیر ترموستات یخچال سامسونگ

170/000 – 420/000

خدمات تعمیر فن یخچال ساید سامسونگ

170/000 – 1/850/000

تعمیر یخساز یخچال سامسونگ

295/000 – 750/000

تعویض لاستیک درب یخچال سامسونگ

400/000 – 1/000/000

تعمیر آبسردکن یخچال سامسونگ

140/000 – 410/000

شارژ گاز یخچال سامسونگ

430/000 – 1/050/000

تعویض یا تعمیر موتور

170/000 – 4/600/000

تعویض رله یخچال سامسونگ

160/000 – 290/000

گارانتی‌ای که قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران ارائه می‌کند، به مدت یک و نیم سال یا 18 ماه است. این گارانتی زمانی فعال می‌گردد که کارشناس قاصدک تعمیر، دستگاه سامسونگ شمارا نصب و یا تعمیر گردیده باشند. در صورت دریافت تمایل قاصدک تعمیر، می‌توانید با 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای نصب یا تعمیر دستگاه شما اقدام نمایند.

برخلاف خیلی از مراکز خدماتی، قاصدک تعمیر، محصولات سامسونگ را در خانه تعمیر می‌کنند و فقط در شرایطی که وضع دستگاه شما بسیار حاد باشد، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود و پس از تعمیر آن، به خانه شما باز می‌گردد.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی یخچال سامسونگ در غرب تهران: نمایندگی یخچال سامسونگ در سعادت آباد، نمایندگی یخچال سامسونگ در گیشا، نمایندگی یخچال سامسونگ در شهرک غرب، نمایندگی یخچال سامسونگ در مرزداران، نمایندگی یخچال سامسونگ در پونک، نمایندگی یخچال سامسونگ در ستارخان، نمایندگی یخچال سامسونگ در صادقیه، نمایندگی یخچال سامسونگ در شهر زیبا، نمایندگی یخچال سامسونگ در یوسف آباد، نمایندگی یخچال سامسونگ در کاشانی، نمایندگی یخچال سامسونگ در اکباتان، نمایندگی یخچال سامسونگ در چیتگر، نمایندگی یخچال سامسونگ در درکه، نمایندگی یخچال سامسونگ در آیت الله کاشانی، نمایندگی یخچال سامسونگ در بلوار تعاون، نمایندگی یخچال سامسونگ در اوین، نمایندگی یخچال سامسونگ در درکه

نمایندگی یخچال سامسونگ در شمال تهران: نمایندگی یخچال سامسونگ در الهیه، نمایندگی یخچال سامسونگ در ولیعصر، نمایندگی یخچال سامسونگ در فرشته، نمایندگی یخچال سامسونگ در ونک، نمایندگی یخچال سامسونگ در شریعتی، نمایندگی یخچال سامسونگ در قلهک، نمایندگی یخچال سامسونگ در اندرزگو، نمایندگی یخچال سامسونگ در جردن، نمایندگی یخچال سامسونگ در پاسداران، نمایندگی یخچال سامسونگ در فرمانیه، نمایندگی یخچال سامسونگ در اقدسیه، نمایندگی یخچال سامسونگ در قیطریه، نمایندگی یخچال سامسونگ در دربند، نمایندگی یخچال سامسونگ در دروس، نمایندگی یخچال سامسونگ در آجودانیه، نمایندگی یخچال سامسونگ در کامرانیه، نمایندگی یخچال سامسونگ در میرداماد، نمایندگی یخچال سامسونگ در دیباجی، نمایندگی یخچال سامسونگ در تجریش

نمایندگی یخچال سامسونگ در تهران: نمایندگی یخچال سامسونگ درشرق تهران، نمایندگی یخچال سامسونگ در غرب تهران، نمایندگی یخچال سامسونگ در پرند، نمایندگی یخچال سامسونگ در رباط کریم، نمایندگی یخچال سامسونگ در شهریار، نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه، نمایندگی یخچال سامسونگ در اسلامشهر، نمایندگی یخچال سامسونگ در شهر قدس، نمایندگی یخچال سامسونگ در پردیس، نمایندگی یخچال سامسونگ در نارمک، نمایندگی یخچال سامسونگ در پیروزی، نمایندگی یخچال سامسونگ در آرژانتین، نمایندگی یخچال سامسونگ در سهروردی، نمایندگی یخچال سامسونگ در نیروی هوایی، نمایندگی یخچال سامسونگ در منیریه، نمایندگی یخچال سامسونگ در دزاشیب، نمایندگی یخچال سامسونگ در مطهری، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ، نمایندگی یخچال فریزر سامسونگ، نمایندگی یخچال دوقلو سامسونگ، نمایندگی سامسونگ

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟