به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید
نمایندگی کولر آبی در پاکدشت
نصب کولر آبی در پاکدشت

نصب کولر آبی از مهمترین مراحلی است که پس از خرید یک دستگاه کولر آبی باید انجام شود. عدم نصب صحیح کولر آبی بعدها سبب بروز مشکلاتی در کولر آبی مانند لرزش کولر آبی، سر و صدای کولر آبی، نشتی آب در کولر آبی، زنگ زدگی بدنه‌ی کولر آبی و… می‌شود همچنین اگر محل نصب شما متناسب نباشد ممکن است کولر آبی شما خنک ندهد و… از این رو نصب صحیح کولر آبی بسیار مهم است و حتما باید تحت نظر یک کارشناس مجاز و معتبر انجام گیرد.

شما می‌توانید جهت نصب کولر آبی خود با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را برای نصب کولر آبی در پاکدشت ثبت فرمایید تا کارشناسان نصب خبره و مجاز قاصدک تعمیر برای نصب کولر آبی شما در هرکجای پاکدشت اقدام نمایند.

قاصدک تعمیر برای کدامین برندها، اجازه ارائه‌ی خدمات دارد؟

نصب کولر آبی آبسال در پاکدشت، نصب کولر آبی آسا الکتریک در پاکدشت، نصب کولر آبی برفاب در پاکدشت، نصب کولر آبی توان در پاکدشت، نصب کولر آبی الکتروسان در پاکدشت، نصب کولر آبی آزمایش در پاکدشت، نصب کولر آبی انرژی در پاکدشت، نصب کولر آبی مشهد دوام در پاکدشت، نصب کولر آبی آدنیس در پاکدشت، نصب کولر آبی جنرال در پاکدشت، نصب کولر آبی کویر در پاکدشت، نصب کولر آبی پلار در پاکدشت، نصب کولر آبی کاوه در پاکدشت، نصب کولر آبی لورچ در پاکدشت، نصب کولر آبی پارس در پاکدشت، نصب کولرآبی سپهر الکتریک در پاکدشت، نصب کولر آبی آذر درخشان در پاکدشت، نصب کولر آبی در پاکدشت

تعمیر کولر آبی در پاکدشت

ایراداتی که در کولر آبی رخ می‌دهد دلایل مختلفی دارد که برای پیدا کردن منشا آن ایراد، باید قطعات مختلفی مورد بررسی قرار گیرد. در برخی از شرایط ممکن است دستگاه شما ممکن است ایراد جدی‌ای نداشته باشد و مشکلتان به سادگی حل گردد ولی در برخی از شرایط ممکن است برخی از قطعات کولر آبی نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض داشته باشد که شما می‌توانید با انجام سرویس‌های دوره‌ای از آن خرابی‌ها جلوگیری نمایید. در ادامه به بررسی ایرادات رایج کولر آبی، عیب یابی و نحوه‌ی برطرف کردن آنها پرداخته ایم.

چرا کولر آبی خنک نمی‌کند؟

یکی از رایج‌ترین اتفاقاتی که برای کاربران کولر آبی اتفاق می‌افتد، خنک نبودن باد کولر آبی است که این مشکل، به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم. خوب است قبل از تماس گرفتن با نمایندگی تعمیر کولر آبی در پاکدشت، ابتدا آنهارا مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که مشکلتان برطرف نشد با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر کولر آبی خود را ثبت کنید.

 1. مهمترین عاملی که سبب وجود باد خنک در کولر آبی می‌شود، میزان آبی است که در کابینت کولر قرار دارد، در صورتی که هیچگونه آبی در کابینت کولر وجود نداشته باشد، آب کافی به پوشال‌ها نمی‌رسد و در نتیجه کولر باد خنک تولید نمی‌کند.
 2. همانطور که در بالا گفته شد میزان آب موجود در کولر آبی یکی از مهمترین عواملی است که سبب به وجود آمدن خنکی مناسب در کولر آبی می‌شود. زمانی که پمپ آب کولر آبی دچار اختلالی در عملکرد خود شده باشد یا پمپ کولر آبی خراب شده باشد، فرآیند پمپاژ آب به درستی شکل نمی‌گیرد و در نتیجه آب به درستی پمپاژ نمی‌شود.
 3. پارچه برزنتی که به دریچه‌ی ورودی کامل کولر متصل است یکی دیگر از عوامل مهم تامین سرما در کولر آبی می‌باشد. زمانی که این پارچه برزنتی دچار شل شدگی، پارگی و یا پوسیدگی شده باشد، سرمای تولید شده قبل از اینکه به محیط برسید، هدر می‌رود در نتیجه محیط شما سرد نمی‌شود.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در پاکدشت، سرویس کولر آبی در پاکدشت، نصب کولر آبی در پاکدشت و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چرا شدت باد کولر آبی کاهش یافته است؟

یکی از آزار دهنده‌ترین ایرادات رایج کولر آبی، کاهش باد کولر آبی یا کاهش کیفیت باد کولر آبی می‌باشد. جهت آشنایی بیشتر با این مشکل، رفع کاهش شدت باد کولر آبی، عیب یابی کولر آبی و…. به ادامه‌ی مقاله مراجعه نمایید.

 1. ممکن است اختلالی در سیم کشی یا جریان برق شما وجود داشته باشد. جهت عیب یابی کولر آبی خود باید فیوز آن و یا سیم کشی دینام را مورد بررسی قرار دهید و درصورت مشاهده‌ی مشکل برای تعویض آن اقدام نمایید.
 2. پارگی تسمه، خوردگی تسمه، شل شدن تسمه و… نیز می‌تواند سبب کاهش باد کولر آبی شود به علاوه این کار سبب کاهش کارایی کولر آبی می‌شود. تسمه‌ی کولر آبی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده‌ی خرابی تسمه برای تعویض آن اقدام نمایید.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در پاکدشت، سرویس کولر آبی در پاکدشت، نصب کولر آبی در پاکدشت و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چرا کولر آبی بوی نامطبوعی دارد؟

آزار دهنده‌ترین ایرادی که در هر کولر آبی‌ای که می‌تواند رخ دهد، بوی بدی است که بسیار زننده است. دلایل مختلفی وجود دارد که سبب بروز بوی بد و نا مطبوع در کولر آبی می‌شود که در ادامه به بررسی و نحوه‌ی رفع یکایک آنها پرداخته ایم همچنین جهت جلوگیری از این مشکل، باید کولر آبی را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

 1. وجود آب گندیده که برای طولانی مدت در کابینت کولر آبی مانده است، می‌تواند سبب بروز بوی بد در کولر آبی گردد پس حتما یک بار آب کولر آبی را تخلیه کنید و آن را دوباره آب کنید.
 2. کهنگی و استفاده‌ی طولانی مدت از پوشال‌ها نیز می‌تواند سبب بروز بوی بد در کولر آبی شود پس اگر خیلی وقت است پوشال کولر آبی را تعویض نکرده اید، برای تعویض آن اقدام نمایید.
 3. همچنین محل نصب نامناسب کولر آبی نیز سبب بروز بوی بد در کولر آبی می‌شود به عبارتی دیر اگر کولر آبی را کنار لوله‌ی فضلاب و… نصب نمایید، کولر آبی تان بوی نامطبوعی خواهد گرفت.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در پاکدشت، سرویس کولر آبی در پاکدشت، نصب کولر آبی در پاکدشت و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چرا مصرف آب کولر آبی بالا رفته است؟

آب، اصلی‌ترین عنصری است که سبب کارکرد کولر آبی می‌گردد و سبب ایجاد خنکی هوا می‌گردد. مصرف آب در کولر آبی باید به اندازه باشد و مصرف آب کم در کولر آبی یا مصرف بیش از حد آب در کولر آبی نشان دهنده‌ی بروز هرگونه مشکل در کولر آبی است پس اگر متوجه مصرف آب در کولر آبی شده اید باید یک سری از موارد را بررسی کنید تا کولر آبی خود را عیب یابی نمایید.

مصرف آب بیش از حد در کولر آبی معمولا نشان دهنده‌ی وجود سوراخی در کف کابینت کولر آبی می‌باشد. املاح معدنی‌ای که در آب وجود دارد طی مدت زمانی سبب زنگ زدگی و پوسیدگی کف کولر آبی می‌گردد و آب از سینی کف کولر آبی خارج می‌گردد که کولر آبی برای رفع این مشکل، آب زیادی مصرف می‌کنند.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در پاکدشت، سرویس کولر آبی در پاکدشت، نصب کولر آبی در پاکدشت و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چگونه باید برای تعمیر دینام و موتور کولر آبی اقدام نمود؟

دینام و موتور کولر آبی، مهمترین قطعات کولر آبی هستند که بروز هرگونه مشکلی در این قطعات سبب از کار افتادن کولر آبی می‌شود همچنین منشا خیلی از ایرادات رایج کولر آبی، عدم کارکرد صحیح موتور کولر آبی و یا دینام آن می‌باشد در نتیجه شما باید به هرگونه ایراد در کولر آبی خود مانند عدم سرد کنندگی، سر و صدای زیاد، نشتی آب و… توجه نمایید.

از جمله ایرادات رایج دینام کولر آبی می‌توان به سوختن دینام کولر آبی، جرقه زدن دینام کولر آبی، شل شدن پولی کولر آبی، سر و صدای زیاد و غیر معقول از دینام کولر آبی، سوختن خازن‌های راه انداز کولر آبی و… اشاره نمود که این موارد باید توسط یک کارشناس خبره و کار بلد مورد بررسی قرار بگیرد.

خوب است بدانید عدم تشخیص صحیح ایراد دینام یا موتور کولر آبی و یا تعمیر اشتباه آن منجر به هزینه‌برتر شدن مشکلتان، خراب‌تر شدن دینام کولر آبی، خراب شدن قطعات دیگر کولر آبی و… اشاره نمود. کارشناسان قاصدک، از خبره ترین کارشناسان کولر آبی با بیش از پانزده سال سابقه و دارای گواهی تعمیر، سرویس و نصب کولر آبی از سازمان‌های معتبر فنی حرفه‌ای کشور هستند.

شما می‌توانید هنگام بروز مشکلاتی مانند سر و صدای زیاد کولر آبی، عدم باد صحیح، بوی بد کولر آبی، مصرف زیاد آب، خرابی دینام و یا موتور کولر آبی به علاوه تعمیر کولر آبی در پاکدشت، سرویس کولر آبی در پاکدشت و نصب کولر آبی در پاکدشت با شماره تماس 09358101607 تملس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

قاصدک تعمیر برای چه برندهایی خدمات تعمیر کولر آبی در پاکدشت را ارائه می‌کند؟

تعمیر کولر آبی آبسال در پاکدشت، تعمیر کولر آبی آسا الکتریک در پاکدشت، تعمیر کولر آبی برفاب در پاکدشت، تعمیر کولر آبی توان در پاکدشت، تعمیر کولر آبی الکتروسان در پاکدشت، تعمیر کولر آبی آزمایش در پاکدشت، تعمیر کولر آبی انرژی در پاکدشت، تعمیر کولر آبی مشهد دوام در پاکدشت، تعمیر کولر آبی آدنیس در پاکدشت، تعمیر کولر آبی جنرال در پاکدشت، تعمیر کولر آبی کویر در پاکدشت، تعمیر کولر آبی پلار در پاکدشت، تعمیر کولر آبی کاوه در پاکدشت، تعمیر کولر آبی لورچ در پاکدشت، تعمیر کولر آبی پارس در پاکدشت، تعمیر کولرآبی سپهر الکتریک در پاکدشت، تعمیر کولر آبی آذر درخشان در پاکدشت، تعمیر کولر آبی در پاکدشت

در صورتی که نیاز به تعمیر کولر آبی در پاکدشت دارید می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید.

سرویس دوره‌ای کولر آبی چیست؟

سرویس دوره‌ای کولر آبی از جمله خدماتی است که قاصدک تعمیر برای مشتریان و کاربران کولر آبی ارائه می‌دهد. کولرها معمولا پس از گذراندن فصل سرمایش دوباره مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای مدت چند ماهه‌ای بلا استفاده قرار می‌گیرند. سرویس کولر آبی به شما کمک می‌کند اگر طی این دوره کولر آبی شما دچار مشکلی شده است برای تعمیر آن اقدام نمایید به علاوه خدمات دیگری نیز به شما ارائه می‌گردد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

سرویس کولر آبی فقط مختص زمان راه اندازی کولر آبی نیست بلکه این خدمات به کولر آبی شما کمک می‌کند تا کولر آبی شما از طول عمر طولانی‌تری برخوردار گردد  و اگر قطعات آن دچار آسیب دیدگی‌ای شده باشد، قبل از جدی شدن آن آسیب و هزینه‌برتر شدن آن برای تعمیر آن اقدام نمایید. از جمله خدماتی که در سرویس کولر آبی که برای ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تمیز کردن مخزن کولر آبی و شستشوی بدنه‌ی کولر آبی
 • رنگ کردن کولر آبی جهت حفاظت از بدنه‌ی آهنی کولر آبی در مقابل آب و خوردگی در صورت نیاز شما
 • تمیز کردن یا تعویض پوشال‌های کولار آبی جهت کیفیت باد بهتر و عدم بوی نامطبوع
 • شستشوی داخلی کولر آبی، از بین بردن رسوباتی که منیزیم و سدیم موجود در آب سبب به وجود آمدن آن شده است
 • تعویض سینی کف کولر آبی در صورت سوراخ شدن آن
 • روغن کاری موتور کولر آبی، دینام کولر آبی و یاتاقان آن
 • تعویض تسمه کولر آبی در صورت پارگی یا پوسیدگی
 • تنظیم برخی از قطعات کولر آبی مانند شیر شناور
 • ببرسی برزنت و تعویض آن در صورت پارگی یا پوسیدگی
 • عایق بندی کف کولر آبی جهت سوراخ نشدن آن در صورت درخواست شما
 • و….
قاصدک تعمیر برای چه برندهایی خدمات سرویس کولر آبی در پاکدشت را ارائه می‌کند؟

سرویس کولر آبی آبسال در پاکدشت، سرویس کولر آبی آسا الکتریک در پاکدشت، سرویس کولر آبی برفاب در پاکدشت، سرویس کولر آبی توان در پاکدشت، سرویس کولر آبی الکتروسان در پاکدشت، سرویس کولر آبی آزمایش در پاکدشت، سرویس کولر آبی انرژی در پاکدشت، سرویس کولر آبی مشهد دوام در پاکدشت، سرویس کولر آبی آدنیس در پاکدشت، سرویس کولر آبی جنرال در پاکدشت، سرویس کولر آبی کویر در پاکدشت، سرویس کولر آبی پلار در پاکدشت، سرویس کولر آبی کاوه در پاکدشت، سرویس کولر آبی لورچ در پاکدشت، سرویس کولر آبی پارس در پاکدشت، سرویس کولرآبی سپهر الکتریک در پاکدشت، سرویس کولر آبی آذر درخشان در پاکدشت، سرویس کولر آبی در پاکدشت

در صورتی که نیاز به سرویس کولر آبی در پاکدشت دارید می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست سرویس خود را ثبت نمایید.

چگونه برای افزایش باد کولر آبی خود اقدام نماییم؟

برای افزایش باد کولر آبی خود باید یک سری از نکات را هم قبل از خرید و هم بعد از خرید مورد بررسی قرار دهید که در ادامه آن را برای شما لیست نموده ایم.

 • کولر آبی‌ای تهیه نمایید که ظرفیت آن متناسب با محیط محلی که می‌خواهید کولر آبی را نصب نمایید باشد.
 • کولر آبی را در معرض نور آفتاب نصب نکنید زیرا علاوه بر اینکه سبب کاهش دمای خنک کولر آبی می‌شود، سبب افزایش در مصرف برق نیز می‌گردد.
 • کولر آبی را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید، پوشال‌هارا بشویید، تسمه را تعوض نمایید، شلنگ آب ورودی و خروجی کولر آبی را نیز مورد بررسی قرار دهید.
 • محل نصب کولر آبی را دقیق انتخاب نمایید. عدم انتخاب محل نصب صحیح سبب لرزش کولر آبی، کاهش باد کولر آبی، سر و صدای زیاد و… می‌گردد.
چگونه برای نگهداری از کولر آبی خود اقدام نماییم؟

برای افزایش طول عمر کولر آبی خود، چندین راه متعدد وجود دارد که می‌توانید با انجام آنها از خراب شدن زود به زود کولر آبی خود دوری کنید و طول عمر مفید کولر آبی خود را افزایش دهید.

 • مهمترین راه برای افزایش طول عمر یک دستگاه، سرویس دوره‌ای و به موقع آن است. همانطور که تا به حال متوجه شدید، این عمل علاوه بر اینکه طول عمر کولر آبی شمارا افزایش می‌دهد سبب بهبود کارکرد کولر آبی و افزایش طول عمر قطعات کولر آبی نیز می‌شود.
 • نصب استاندارد کولر آبی نیز یکی دیگر از مسائل مهمی است که باید آن را در نظر داشته باشید. محل نصب باید مناسب باشد تا هم کولر آبی و دینام دچار لرزش نشده باشند و هم شاهد کاهش خنکی کولر آبی نباشیم. محل نصب کولر آبی حتما باید تراز باشد.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در پاکدشت، سرویس کولر آبی در پاکدشت، نصب کولر آبی در پاکدشت و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

ظرفیت مناسب کولر آبی، چیست؟

ظرفیت مناسب یک کولر آبی، میزانی است که آن کولر هوادهی می‌کند و این هوادهی متناسب با هر مساحتی میباشد و هر ظرفیتیی نمی‌تواند هر مساحتی را سرد کند. زمانی که این ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر شما نباشد، مشکلاتی از قبیل سرد نشدن و خنک نشدن محیط پیش می‌آید. در ادامه به معرفی ظرفیت کولر آبی با مساحت‌های آنها به شما معرفی شده است.

 

ظرفیت کولر آبی

طول

عرض

ارتفاع

2800

500

500

500

2900

620

450

550

3500

730

730

860

4000

730

730

857

4500

730

730

857

5000

870

870

1000

5500

870

870

1000

6000

900

900

990

6500

865

865

1150

7000

865

865

1150

7500

900

900

1110

8000

865

865

1050

10000

1060

1060

1210

11000

1060

1060

1210

12000

1090

1090

975

14000

1290

1290

1450

15000

1090

1090

975

16000

1090

1090

975

18000

1090

1090

975

20000

1090

1090

975

25000

1500

1500

1680

سوالات متداول

جهت ثبت سفارش در سامانه‌ی پیامکی قاصدک تنها کافیست با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا درخواست ما ثبت و کارشناس مورد نظر برای شما اعزام گردد.

هزینه‌ی خدماتی که قاصدک تعمیر اررائه می‌کند، وابسته به فاکتورهای مختلفی است که باعث می‌شود نتوانیم یک قیمت واحد مشخص نماییم از این رو شما می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را مانند هزینه‌ها و… بپرسید.

آبسال، برفاب، آدنیس، جنرال، سپهر الکتریک، توان، انرژی، کاوه، مشهد دوام، کویر، لورچ، آدنیس، آزمایش، آسا الکتریک، انرژی، پارس، پلار، آذر درخشان

قاصدک تعمیر به عنوان یک نماینده‌ی مجاز موظف است که پس از  ارائه‌ی خدماتی مانند نصب و تعمیر کولر آبی، کولر شما و یا قطعه‌ی مورد نظر را گارانتی کند که مدت زمان این گارانتی وابسته به محصول شما یا نوع خدماتی که دریافت می‌کنید، متفاوت است.

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟