به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید
نمایندگی کولر آبی در قرچک
نصب کولر آبی در قرچک

نصب کولر آبی از مهمترین مراحلی است که پس از خرید یک دستگاه کولر آبی باید انجام شود. عدم نصب صحیح کولر آبی بعدها سبب بروز مشکلاتی در کولر آبی مانند لرزش کولر آبی، سر و صدای کولر آبی، نشتی آب در کولر آبی، زنگ زدگی بدنه‌ی کولر آبی و… می‌شود همچنین اگر محل نصب شما متناسب نباشد ممکن است کولر آبی شما خنک ندهد و… از این رو نصب صحیح کولر آبی بسیار مهم است و حتما باید تحت نظر یک کارشناس مجاز و معتبر انجام گیرد.

شما می‌توانید جهت نصب کولر آبی خود با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و در خواست خود را برای نصب کولر آبی در قرچک ثبت فرمایید تا کارشناسان نصب خبره و مجاز قاصدک تعمیر برای نصب کولر آبی شما در هرکجای قرچک اقدام نمایند.

قاصدک تعمیر برای کدامین برندها، اجازه ارائه‌ی خدمات دارد؟

نصب کولر آبی آبسال در قرچک، نصب کولر آبی آسا الکتریک در قرچک، نصب کولر آبی برفاب در قرچک، نصب کولر آبی توان در قرچک، نصب کولر آبی الکتروسان در قرچک، نصب کولر آبی آزمایش در قرچک، نصب کولر آبی انرژی در قرچک، نصب کولر آبی مشهد دوام در قرچک، نصب کولر آبی آدنیس در قرچک، نصب کولر آبی جنرال در قرچک، نصب کولر آبی کویر در قرچک، نصب کولر آبی پلار در قرچک، نصب کولر آبی کاوه در قرچک، نصب کولر آبی لورچ در قرچک، نصب کولر آبی پارس در قرچک، نصب کولرآبی سپهر الکتریک در قرچک، نصب کولر آبی آذر درخشان در قرچک، نصب کولر آبی در قرچک

تعمیر کولر آبی در قرچک

ایراداتی که در کولر آبی رخ می‌دهد دلایل مختلفی دارد که برای پیدا کردن منشا آن ایراد، باید قطعات مختلفی مورد بررسی قرار گیرد. در برخی از شرایط ممکن است دستگاه شما ممکن است ایراد جدی‌ای نداشته باشد و مشکلتان به سادگی حل گردد ولی در برخی از شرایط ممکن است برخی از قطعات کولر آبی نیاز به تعمیر و یا حتی تعویض داشته باشد که شما می‌توانید با انجام سرویس‌های دوره‌ای از آن خرابی‌ها جلوگیری نمایید. در ادامه به بررسی ایرادات رایج کولر آبی، عیب یابی و نحوه‌ی برطرف کردن آنها پرداخته ایم.

چرا کولر آبی خنک نمی‌کند؟

یکی از رایج‌ترین اتفاقاتی که برای کاربران کولر آبی اتفاق می‌افتد، خنک نبودن باد کولر آبی است که این مشکل، به دلایل مختلفی اتفاق می‌افتد که در ادامه به بررسی آنها پرداخته ایم. خوب است قبل از تماس گرفتن با نمایندگی تعمیر کولر آبی در قرچک، ابتدا آنهارا مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که مشکلتان برطرف نشد با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر کولر آبی خود را ثبت کنید.

 1. مهمترین عاملی که سبب وجود باد خنک در کولر آبی می‌شود، میزان آبی است که در کابینت کولر قرار دارد، در صورتی که هیچگونه آبی در کابینت کولر وجود نداشته باشد، آب کافی به پوشال‌ها نمی‌رسد و در نتیجه کولر باد خنک تولید نمی‌کند.
 2. همانطور که در بالا گفته شد میزان آب موجود در کولر آبی یکی از مهمترین عواملی است که سبب به وجود آمدن خنکی مناسب در کولر آبی می‌شود. زمانی که پمپ آب کولر آبی دچار اختلالی در عملکرد خود شده باشد یا پمپ کولر آبی خراب شده باشد، فرآیند پمپاژ آب به درستی شکل نمی‌گیرد و در نتیجه آب به درستی پمپاژ نمی‌شود.
 3. پارچه برزنتی که به دریچه‌ی ورودی کامل کولر متصل است یکی دیگر از عوامل مهم تامین سرما در کولر آبی می‌باشد. زمانی که این پارچه برزنتی دچار شل شدگی، پارگی و یا پوسیدگی شده باشد، سرمای تولید شده قبل از اینکه به محیط برسید، هدر می‌رود در نتیجه محیط شما سرد نمی‌شود.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در قرچک، سرویس کولر آبی در قرچک، نصب کولر آبی در قرچک و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چرا شدت باد کولر آبی کاهش یافته است؟

یکی از آزار دهنده‌ترین ایرادات رایج کولر آبی، کاهش باد کولر آبی یا کاهش کیفیت باد کولر آبی می‌باشد. جهت آشنایی بیشتر با این مشکل، رفع کاهش شدت باد کولر آبی، عیب یابی کولر آبی و…. به ادامه‌ی مقاله مراجعه نمایید.

 1. ممکن است اختلالی در سیم کشی یا جریان برق شما وجود داشته باشد. جهت عیب یابی کولر آبی خود باید فیوز آن و یا سیم کشی دینام را مورد بررسی قرار دهید و درصورت مشاهده‌ی مشکل برای تعویض آن اقدام نمایید.
 2. پارگی تسمه، خوردگی تسمه، شل شدن تسمه و… نیز می‌تواند سبب کاهش باد کولر آبی شود به علاوه این کار سبب کاهش کارایی کولر آبی می‌شود. تسمه‌ی کولر آبی را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده‌ی خرابی تسمه برای تعویض آن اقدام نمایید.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در قرچک، سرویس کولر آبی در قرچک، نصب کولر آبی در قرچک و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چرا کولر آبی بوی نامطبوعی دارد؟

آزار دهنده‌ترین ایرادی که در هر کولر آبی‌ای که می‌تواند رخ دهد، بوی بدی است که بسیار زننده است. دلایل مختلفی وجود دارد که سبب بروز بوی بد و نا مطبوع در کولر آبی می‌شود که در ادامه به بررسی و نحوه‌ی رفع یکایک آنها پرداخته ایم همچنین جهت جلوگیری از این مشکل، باید کولر آبی را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید.

 1. وجود آب گندیده که برای طولانی مدت در کابینت کولر آبی مانده است، می‌تواند سبب بروز بوی بد در کولر آبی گردد پس حتما یک بار آب کولر آبی را تخلیه کنید و آن را دوباره آب کنید.
 2. کهنگی و استفاده‌ی طولانی مدت از پوشال‌ها نیز می‌تواند سبب بروز بوی بد در کولر آبی شود پس اگر خیلی وقت است پوشال کولر آبی را تعویض نکرده اید، برای تعویض آن اقدام نمایید.
 3. همچنین محل نصب نامناسب کولر آبی نیز سبب بروز بوی بد در کولر آبی می‌شود به عبارتی دیر اگر کولر آبی را کنار لوله‌ی فضلاب و… نصب نمایید، کولر آبی تان بوی نامطبوعی خواهد گرفت.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در قرچک، سرویس کولر آبی در قرچک، نصب کولر آبی در قرچک و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چرا مصرف آب کولر آبی بالا رفته است؟

آب، اصلی‌ترین عنصری است که سبب کارکرد کولر آبی می‌گردد و سبب ایجاد خنکی هوا می‌گردد. مصرف آب در کولر آبی باید به اندازه باشد و مصرف آب کم در کولر آبی یا مصرف بیش از حد آب در کولر آبی نشان دهنده‌ی بروز هرگونه مشکل در کولر آبی است پس اگر متوجه مصرف آب در کولر آبی شده اید باید یک سری از موارد را بررسی کنید تا کولر آبی خود را عیب یابی نمایید.

مصرف آب بیش از حد در کولر آبی معمولا نشان دهنده‌ی وجود سوراخی در کف کابینت کولر آبی می‌باشد. املاح معدنی‌ای که در آب وجود دارد طی مدت زمانی سبب زنگ زدگی و پوسیدگی کف کولر آبی می‌گردد و آب از سینی کف کولر آبی خارج می‌گردد که کولر آبی برای رفع این مشکل، آب زیادی مصرف می‌کنند.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در قرچک، سرویس کولر آبی در قرچک، نصب کولر آبی در قرچک و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

چگونه باید برای تعمیر دینام و موتور کولر آبی اقدام نمود؟

دینام و موتور کولر آبی، مهمترین قطعات کولر آبی هستند که بروز هرگونه مشکلی در این قطعات سبب از کار افتادن کولر آبی می‌شود همچنین منشا خیلی از ایرادات رایج کولر آبی، عدم کارکرد صحیح موتور کولر آبی و یا دینام آن می‌باشد در نتیجه شما باید به هرگونه ایراد در کولر آبی خود مانند عدم سرد کنندگی، سر و صدای زیاد، نشتی آب و… توجه نمایید.

از جمله ایرادات رایج دینام کولر آبی می‌توان به سوختن دینام کولر آبی، جرقه زدن دینام کولر آبی، شل شدن پولی کولر آبی، سر و صدای زیاد و غیر معقول از دینام کولر آبی، سوختن خازن‌های راه انداز کولر آبی و… اشاره نمود که این موارد باید توسط یک کارشناس خبره و کار بلد مورد بررسی قرار بگیرد.

خوب است بدانید عدم تشخیص صحیح ایراد دینام یا موتور کولر آبی و یا تعمیر اشتباه آن منجر به هزینه‌برتر شدن مشکلتان، خراب‌تر شدن دینام کولر آبی، خراب شدن قطعات دیگر کولر آبی و… اشاره نمود. کارشناسان قاصدک، از خبره ترین کارشناسان کولر آبی با بیش از پانزده سال سابقه و دارای گواهی تعمیر، سرویس و نصب کولر آبی از سازمان‌های معتبر فنی حرفه‌ای کشور هستند.

شما می‌توانید هنگام بروز مشکلاتی مانند سر و صدای زیاد کولر آبی، عدم باد صحیح، بوی بد کولر آبی، مصرف زیاد آب، خرابی دینام و یا موتور کولر آبی به علاوه تعمیر کولر آبی در قرچک، سرویس کولر آبی در قرچک و نصب کولر آبی در قرچک با شماره تماس 09358101607 تملس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید.

قاصدک تعمیر برای چه برندهایی خدمات تعمیر کولر آبی در قرچک را ارائه می‌کند؟

تعمیر کولر آبی آبسال در قرچک، تعمیر کولر آبی آسا الکتریک در قرچک، تعمیر کولر آبی برفاب در قرچک، تعمیر کولر آبی توان در قرچک، تعمیر کولر آبی الکتروسان در قرچک، تعمیر کولر آبی آزمایش در قرچک، تعمیر کولر آبی انرژی در قرچک، تعمیر کولر آبی مشهد دوام در قرچک، تعمیر کولر آبی آدنیس در قرچک، تعمیر کولر آبی جنرال در قرچک، تعمیر کولر آبی کویر در قرچک، تعمیر کولر آبی پلار در قرچک، تعمیر کولر آبی کاوه در قرچک، تعمیر کولر آبی لورچ در قرچک، تعمیر کولر آبی پارس در قرچک، تعمیر کولرآبی سپهر الکتریک در قرچک، تعمیر کولر آبی آذر درخشان در قرچک، تعمیر کولر آبی در قرچک

در صورتی که نیاز به تعمیر کولر آبی در قرچک دارید می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست تعمیر خود را ثبت نمایید.

سرویس دوره‌ای کولر آبی چیست؟

سرویس دوره‌ای کولر آبی از جمله خدماتی است که قاصدک تعمیر برای مشتریان و کاربران کولر آبی ارائه می‌دهد. کولرها معمولا پس از گذراندن فصل سرمایش دوباره مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای مدت چند ماهه‌ای بلا استفاده قرار می‌گیرند. سرویس کولر آبی به شما کمک می‌کند اگر طی این دوره کولر آبی شما دچار مشکلی شده است برای تعمیر آن اقدام نمایید به علاوه خدمات دیگری نیز به شما ارائه می‌گردد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

سرویس کولر آبی فقط مختص زمان راه اندازی کولر آبی نیست بلکه این خدمات به کولر آبی شما کمک می‌کند تا کولر آبی شما از طول عمر طولانی‌تری برخوردار گردد  و اگر قطعات آن دچار آسیب دیدگی‌ای شده باشد، قبل از جدی شدن آن آسیب و هزینه‌برتر شدن آن برای تعمیر آن اقدام نمایید. از جمله خدماتی که در سرویس کولر آبی که برای ارائه می‌شود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تمیز کردن مخزن کولر آبی و شستشوی بدنه‌ی کولر آبی
 • رنگ کردن کولر آبی جهت حفاظت از بدنه‌ی آهنی کولر آبی در مقابل آب و خوردگی در صورت نیاز شما
 • تمیز کردن یا تعویض پوشال‌های کولار آبی جهت کیفیت باد بهتر و عدم بوی نامطبوع
 • شستشوی داخلی کولر آبی، از بین بردن رسوباتی که منیزیم و سدیم موجود در آب سبب به وجود آمدن آن شده است
 • تعویض سینی کف کولر آبی در صورت سوراخ شدن آن
 • روغن کاری موتور کولر آبی، دینام کولر آبی و یاتاقان آن
 • تعویض تسمه کولر آبی در صورت پارگی یا پوسیدگی
 • تنظیم برخی از قطعات کولر آبی مانند شیر شناور
 • ببرسی برزنت و تعویض آن در صورت پارگی یا پوسیدگی
 • عایق بندی کف کولر آبی جهت سوراخ نشدن آن در صورت درخواست شما
 • و….
قاصدک تعمیر برای چه برندهایی خدمات سرویس کولر آبی در قرچک را ارائه می‌کند؟

سرویس کولر آبی آبسال در قرچک، سرویس کولر آبی آسا الکتریک در قرچک، سرویس کولر آبی برفاب در قرچک، سرویس کولر آبی توان در قرچک، سرویس کولر آبی الکتروسان در قرچک، سرویس کولر آبی آزمایش در قرچک، سرویس کولر آبی انرژی در قرچک، سرویس کولر آبی مشهد دوام در قرچک، سرویس کولر آبی آدنیس در قرچک، سرویس کولر آبی جنرال در قرچک، سرویس کولر آبی کویر در قرچک، سرویس کولر آبی پلار در قرچک، سرویس کولر آبی کاوه در قرچک، سرویس کولر آبی لورچ در قرچک، سرویس کولر آبی پارس در قرچک، سرویس کولرآبی سپهر الکتریک در قرچک، سرویس کولر آبی آذر درخشان در قرچک، سرویس کولر آبی در قرچک

در صورتی که نیاز به سرویس کولر آبی در قرچک دارید می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست سرویس خود را ثبت نمایید.

چگونه برای افزایش باد کولر آبی خود اقدام نماییم؟

برای افزایش باد کولر آبی خود باید یک سری از نکات را هم قبل از خرید و هم بعد از خرید مورد بررسی قرار دهید که در ادامه آن را برای شما لیست نموده ایم.

 • کولر آبی‌ای تهیه نمایید که ظرفیت آن متناسب با محیط محلی که می‌خواهید کولر آبی را نصب نمایید باشد.
 • کولر آبی را در معرض نور آفتاب نصب نکنید زیرا علاوه بر اینکه سبب کاهش دمای خنک کولر آبی می‌شود، سبب افزایش در مصرف برق نیز می‌گردد.
 • کولر آبی را به صورت دوره‌ای سرویس نمایید، پوشال‌هارا بشویید، تسمه را تعوض نمایید، شلنگ آب ورودی و خروجی کولر آبی را نیز مورد بررسی قرار دهید.
 • محل نصب کولر آبی را دقیق انتخاب نمایید. عدم انتخاب محل نصب صحیح سبب لرزش کولر آبی، کاهش باد کولر آبی، سر و صدای زیاد و… می‌گردد.
چگونه برای نگهداری از کولر آبی خود اقدام نماییم؟

برای افزایش طول عمر کولر آبی خود، چندین راه متعدد وجود دارد که می‌توانید با انجام آنها از خراب شدن زود به زود کولر آبی خود دوری کنید و طول عمر مفید کولر آبی خود را افزایش دهید.

 • مهمترین راه برای افزایش طول عمر یک دستگاه، سرویس دوره‌ای و به موقع آن است. همانطور که تا به حال متوجه شدید، این عمل علاوه بر اینکه طول عمر کولر آبی شمارا افزایش می‌دهد سبب بهبود کارکرد کولر آبی و افزایش طول عمر قطعات کولر آبی نیز می‌شود.
 • نصب استاندارد کولر آبی نیز یکی دیگر از مسائل مهمی است که باید آن را در نظر داشته باشید. محل نصب باید مناسب باشد تا هم کولر آبی و دینام دچار لرزش نشده باشند و هم شاهد کاهش خنکی کولر آبی نباشیم. محل نصب کولر آبی حتما باید تراز باشد.

در صورت نیاز به یک تعمیر کار خبره در زمینه‌ی تعمیر کولر آبی در قرچک، سرویس کولر آبی در قرچک، نصب کولر آبی در قرچک و… می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای تعمیر کولر آبی شما اقدام نمایند.

ظرفیت مناسب کولر آبی، چیست؟

ظرفیت مناسب یک کولر آبی، میزانی است که آن کولر هوادهی می‌کند و این هوادهی متناسب با هر مساحتی میباشد و هر ظرفیتیی نمی‌تواند هر مساحتی را سرد کند. زمانی که این ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر شما نباشد، مشکلاتی از قبیل سرد نشدن و خنک نشدن محیط پیش می‌آید. در ادامه به معرفی ظرفیت کولر آبی با مساحت‌های آنها به شما معرفی شده است.

 

ظرفیت کولر آبی

طول

عرض

ارتفاع

2800

500

500

500

2900

620

450

550

3500

730

730

860

4000

730

730

857

4500

730

730

857

5000

870

870

1000

5500

870

870

1000

6000

900

900

990

6500

865

865

1150

7000

865

865

1150

7500

900

900

1110

8000

865

865

1050

10000

1060

1060

1210

11000

1060

1060

1210

12000

1090

1090

975

14000

1290

1290

1450

15000

1090

1090

975

16000

1090

1090

975

18000

1090

1090

975

20000

1090

1090

975

25000

1500

1500

1680

سوالات متداول

جهت ثبت سفارش در سامانه‌ی پیامکی قاصدک تنها کافیست با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا درخواست ما ثبت و کارشناس مورد نظر برای شما اعزام گردد.

هزینه‌ی خدماتی که قاصدک تعمیر اررائه می‌کند، وابسته به فاکتورهای مختلفی است که باعث می‌شود نتوانیم یک قیمت واحد مشخص نماییم از این رو شما می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را مانند هزینه‌ها و… بپرسید.

آبسال، برفاب، آدنیس، جنرال، سپهر الکتریک، توان، انرژی، کاوه، مشهد دوام، کویر، لورچ، آدنیس، آزمایش، آسا الکتریک، انرژی، پارس، پلار، آذر درخشان

قاصدک تعمیر به عنوان یک نماینده‌ی مجاز موظف است که پس از  ارائه‌ی خدماتی مانند نصب و تعمیر کولر آبی، کولر شما و یا قطعه‌ی مورد نظر را گارانتی کند که مدت زمان این گارانتی وابسته به محصول شما یا نوع خدماتی که دریافت می‌کنید، متفاوت است.

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟