به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید

نمایندگی لباسشویی سامسونگ | نمایندگی مجاز سامسونگ

نمایندگی لباسشویی سامسونگ

قاصدک تعمیر، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در سراسر تهران، با ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل، اعلام آمادگی برای تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر خشک کن سامسونگ، تعمیر لباسشویی دوقلو سامسونگ و… می‌کند. اگر شما یکی از مشتریان سامسونگ هستید که نیاز به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود دارید، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان تعمیر قاصدک تعمیر برای تعمیر لباسشویی سامسونگ شما در هرکجایی از تهران که باشید، اقدام نمایند.

قاصدک تعمیر، نمایندگی رسمی سامسونگ از سال 1387 تا کنون می‌باشد که دارای یک تیم با تجربه و آموزش دیده در این زمینه است همچنین، قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران، ارائه هرگونه خدمات سامسونگ را بر عهده می‌گیرد. این خدمات، شامل خدماتی مانند خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر، خدمات سرویس، خدمات نصب با ارائه گارانتی 18 ماهه و… می‌باشد.

چرا باید قاصدک تعمیر را برای تعمیر محصولات سامسونگ خود، انتخاب نمود؟

شاید برایتان سوال پیش بیاید چرا باید تعمیر محصول سامسونگ خود را به دست قاصدک تعمیر، بسپارید و چگونه قاصدک تعمیر باید اعتبار خود را به عنوان نمایندگی مجاز سامسونگ، برای شما، ثابت کند که در ادامه به بررسی تمام این موارد خواهیم پرداخت تا اعتماد شمارا بتوانیم کسب کنیم.

 1. ارائه‌ی 18 ماه گارانتی – گارانتی کردن دستگاه‌ها، کار هر شرکتی نمی‌باشد و فقط نمایندگان مجاز و معتبر، می‌توانند این کار را انجام دهند زیرا این کار برای نمایندگان غیر مجاز، ممکن است هزینه بر باشد.
 2. تعویض قطعات محصولات سامسونگ با قطعات اصل – تهیه‌ی قطعات اورجینال برای نمایندگی سامسونگ، بسیار راحت است زیرا برخلاف نمایندگان غیر مجاز، ما از شرکت مجاز سامسونگ برای تهیه‌ی قطعه، اقدام می‌نماییم.
 3. تماس گرفتن با مشتری – قاصدک تعمیر قبل از مراجعه به خانه مشتریان، ابتدا با آنها تماس می‌گیرند و هزینه‌ای تقریبی را به آنها اعلام می‌کنند همچنین ساعت مراجعه را نیز مطابق با سلیقه‌ی مشتریان، هماهنگ می‌کنند.
 4. مشاوره – شما می‌توانید قبل از دریافت خدمات و یا ثبت سفارش با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان در رابطه با تعمیر محصول خود دریافت نمایید.
 5. کادر مجرب – داشتن کادری مجرب با بیش از 15 سال سابقه تعمیرات محصولات سامسونگ و کادری آموزش دیده مطابق با تکنولوژی و متودهای بروز تعمیرات.
 6. خدمات در منزل – تمامی خدمات تعمیر، سرویس و… در خانه‌ی شما انجام می‌شود.
ایرادات رایج لباسشویی سامسونگ
چرا لباسشویی سامسونگ روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن لباسشویی سامسونگ، یکی از رایج ترین مشکلاتی است که معمولا کاربران سامسونگ، آن را گزارش می‌کنند. برخی از این مشکل‌ها با بررسی مسائلی مانند چک کردن فیوز، چک کردن اتصالات برقی، چک کردن دوشاخه و… برطرف گردیده است پس حتما قبل از اقدام برای تعمیر، از وصل بودن برق خود، اطمینان حاصل کنید.

مورد بعدی، برد الکترونیکی است. برق‌های خانگی، معمولا دچار نوساناتی می‌شود که طی این نوسانات، ممکن است ولتاژ برق تا حد قابل توجهی بالا برود که به برد آسیب برساند. جهت جلوگیری از این مورد، سعی کنید یک محافظ برق استاندارد و با کفیت برای لباسشویی خود تهیه نمایید و از آن استفاده کنید زیرا محافظ برق، سعی می‌کند تا ولتاژ برق را کنترل کند و در چنین شرایطی، ولتاژ برق به برد الکترونیکی شما، آسیب نخواهد زد.

مورد سوم، مسائلی هستند که مربوط به قطعات داخلی لباسشویی سامسونگ می‌باشد و برای عیب یابی دقیق، باید آنهارا مورد بررسی قرار دهید برای مثال، ممکن است برد سالم باشد و به جای برد، قطعاتی مانند فیوز برق، فیلتر برق ورودی، سیم کشی برق و.. دچار نقض فنی شده باشند. برای عیب یابی لباسشویی سامسونگ می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید.

چرا لباسشویی سامسونگ، آبگیری نمی‌کند؟

عدم آبگیری لباسشویی سامسونگ، یکی دیگر از ایراداتی است که به قاصدک تعمیر، بسیار زیاد گزارش می‌شود. اگر لباسشویی شما، آبگیری را به درستی انجام ندهد، سبب ایجاد اختلال‌هایی در لباسشویی می‌شود که بعدا می‌تواند نتایج ناخوشایندی داشته باشد. اولین نشانه عدم آبگیری لباسشویی سامسونگ، تمیز نشستن لباسشویی است زیرا آبگیری باعث تخلیه‌ی آب کثیف لباسشویی می‌شود. دومین نشانه، می‌تواند نشتی آب در بخش‌های مختلف باشد.

برای رفع این مشکل، خوب است یک سری موارد را چک کنید تا سعی کنید مشکلتان را تا حد امکان، در خانه برطرف کنید. اولین قدم، بررسی شیر آب ورودی لباسشویی است که در پشت لباسشویی است. مطمئن شوید شلنگ پیچ نخورده و سالم است. همچنین علاوه بر شیر آب ورودی لباسشویی باید موارد دیگری مانند شلنگ آب ورودی به لباسشویی، بررسی شیر برقی دستگاه، بررسی جا پودری و… را مورد بررسی قرار دهید. همچنین شلنگ‌های مخصوص انتقال آب در لباسشویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و چک کردن آن، یکی از الزامات برای عیب یابی عدم آبگیری لباسشویی سامسونگ است.

درصورتی که هیچ پیشینه و سابقه‌ای در زمینه تعمرات لباسشویی سامسونگ ندارید، خودتان برای تعمیر آن اقدام نفرمایید زیرا کمبود تجربه، سبب گسترش یافتن مشکل شما و هزینه‌برتر شدن آن می‌شود. جهت تعمیر عدم آبگیری لباسشویی سامسونگ، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان با سابقه و با تجربه قاصدک تعمیر جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ شما، اقدام نمایند.

چرا لباسشویی سامسونگ، سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟

یکی دیگر از ایرادات متداولی که برای لباسشویی سامسونگ رخ می‌دهد، ایجاد سر و صدای زیاد است. لباسشویی‌ها عموما صدایی در حد 50 دسیبل تولید می‌کنند و صداهای بلند، می‌تواند برای شما، بسیار ترسناک و ناخوشایند باشد. برای عیب یابی لباسشویی خود، ابتدا از مسائلی مانند تراز بودن لباسشویی خود، اطمینان حاصل کنید زیرا اگر لباسشویی شما هنگام نصب، تراز نبوده باشد، ایجاد نویز و سر وصدا توسط لباسشویی، عادی است.همچنین مسائل دیگری از قبیل پایه‌های لباسشویی، حجم لباس‌ها و… اطمینان حاصل کنید.

اگر هنوز مشکلتان تداوم داشت، بهتر است مسائل دیگری مانند شکستگی قطعات داخلی، سالم بودن تسمه دیگ، بلبرینگ‌های لباسشویی سامسونگ و… مورد بررسی قرار دهید.

چرا دیگ لباسشویی سامسونگ، نمی‌چرخد؟

چندین دلایل وجود دارد که از چرخیدن دیگ لباسشویی سامسونگ، جلوگیری می‌کند. برای جلوگیری از خرابی دیگ لباسشویی‌تان، بهتر است حجم زیادی لباس در آن نریزید که از ظرفیت لباسشویی خارج باشد.

 1. خرابی موتور لباسشویی باعث نچرخیدن دیگ لباسشویی می‌گردد.
 2. در لباسشویی‌های قدیمی، ممکن است شدن تسمه یا پاره شدن آن، موجب نچرخیدن دیگ لباسشویی سامسونگ، گردد.
 3. مورد سوم وابسته به پیچ فولی است. شل شدن پیچ فولی، باعث می‌شود تا دیگ لباسشویی‌تان، دیگر نچرخد.
 4. اگر در لباسشویی، بیش از ظرفیت آن لباس ریخته باشید، ممکن است شاهد چنین چیزی باشید.
 5. اگر لباسشویی را بیش از اندازه بارگیری کرده باشید، شاهد چنین اتفاقاتی خواهید بود.
چرا بدنه‌ی لباسشویی سامسونگ، برق دارد؟

اگر حس می‌کنید بدنه لباسشویی تان برق دارد، مواردی مانند سیم کشی لباسشویی را باید چک کنید. البته سیم کشی لباسشویی، تنها احتمال ممکن نیست و احمالات دیگری نیز وجود دارد که باعث این اتفاق می‌شود که در ادامه آنها را به شما معرفی خواهیم نمود.

 1. سیم کشی لباسشویی را چک نمایید.
 2. ممکن است موتور لباسشویی شما دچار نقض فنی شده باشد.
 3. لولای درب لباسشویی را چک نمایید.
 4. اگر قطعه خازن پارازیت آسیب ببینید، این اتفاق رخ خواهد داد.
چرا آب در لباسشویی سامسونگ مانده است و در دستگاه، قفل شده است؟

اگر هنوز آب درون لباسشویی سامسونگ شما مانده است و دستگاه شما، قفل شده است، خوب است بدانید یکی از مسائلی که در این مورد رایج است، خرابی پمپ تخلیه است که باعث می‌شود لباسشویی نتواند آب خود را به صورت کامل تخلیه کند. همچنین عوامل دیگری نیز روی این مورد، تاثیر گذار است برای مثال گیر کردن هر اشیائی می‌توانذ باعث اختلال در عملکرد پمپ شود و در این حالت، آب لباس‌ها کاملا گرفته نمی‌شود و لباس‌ها خیس می‌ماند.

برای تخلیه آب لباسشویی، باید به صورت دستی اقدام نمایید برای این کار، کافیست به وسیله درپوش فیلتر پمپ تخلیه، فرآیند تخلیه سازی آب را نجام دهید. در صورتی که مشکلتان دوباره تکرار شد یا در قدم اول، خودتان قادر به تعمیر لباسشویی سامسونگ خود، نبودید، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بفرمایید.

چرا لباسشویی سامسونگ نشتی آب از کف دارد؟

نشتی آب از کف لباسشویی سامسونگ، معمولا به دلایل مختلفی پدیدار می‌شود و در صورت بی اعتنایی به آن، ضربه سنگینی به لباسشویی خود، وارد خواهید کرد و حتی ممکن است بدن لباسشویی شما، زنگ بزند. باید تمامی عواملی از قبیل پمپ تخلیه لباسشویی سامسونگ، سوراخ شدن دیگ لباسشویی، مسدود شدن فاضلاب خروجی آب، سوراخ شدن یا پوسیده شدن لاستیک دور درب لباسشویی و.. را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید عملیات عیب یابی لباسشویی سامسونگ را انجام دهید. درصورتی که حین عملیات تعمیر لباسشویی سامسونگ خود نیازمند یک تعمیرکار شدید، می‌توانید از قاصدک تعمیر، درخواست کمک کنید.

 

چرا لباسشویی سامسونگ، لباس‌هارا تمیز نمی‌شوید؟

اگر لباس‌هایتان پس از شستشو تمیز نمی‌شود و یا بوی بدی می‌گیرد، بهتر است برخی از نکاتی که در ادامه قرار است گفته شود را رعایت کنید زیرا اگر لباسشویی شما کثیف می‌شوید، به این معنی نیست که دستگاه شما نقض فنی دارد.

 • سعی کنید از شوینده‌های با کیفیت‌تری استفاده کنید همچنین دقت فرمایید که تاریه انقضای شوینده‌هایتان تمام نشده باشد.
 • سعی کنید به مقدار مناسب از ماده شوینده استفاده کنید. استفاده بیش از حد از مایع شوینده یا استفاده کم از آن، منجر به چنین اتفاقاتی می‌شود.
 • لباسشویی خود را به اندازه ظرفیت آن پر کنید. اگر لباسشویی را بیش از ظرفیت آن پر کنید، ممکن است علاوه بر خراب شدن دیگ لباسشویی‌تان، با این پدیده نیز برخورد کنید.
 • لباسشویی را به مدت حداقل هر شیش ماه یک بار با مایع مخصوص آن بشویید تا جرمگیری شود و حتما هر چندماه یک بار، جا پودری خود را نیز بشویید.
بررسی ارورهای لباسشویی سامسونگ

ارورهای لباسشویی، بهترین راه و آسان ترین راه برای عیب یابی لباسشویی شما است. ارورهای خطا معمولا به شما می‌گویند که لباسشویی شما چه مشکلی دارد و شما می‌توانید به کمک آن، تا حدودی برای تعمیر لباسشویی خود، اقدام نمایید. در ادامه به بررسی ارورهای لباسشویی سامسونگ پرداخته ایم که با کمک آن، شما می‌توانید تا حدی لباسشویی خود را تعمیر و آن را عیب یابی نمایید.

 

ارور E1 لباسشویی سامسونگ: این ارور نشان دهنده مشکل لباسشویی در عملکرد آبگیری است.

ارور E2 لباسشویی سامسونگ: این ارور نشان دهنده اختلال در سیستم تخلیه است.

ارور E3 لباسشویی سامسونگ: این ارور نشان دهنده سرازیر شدن آب، است. برای رفع ارور E3 لباسشویی سامسونگ، باید از سلامت هیدروستات خود، اطمینان حاصل کنید زیرا هیدروستات، وظیفه تشخیص سطح آب را برعهده دارد اگر این قطعه خراب شود، دستگاه شما سطح آب را تشخیص نخواهد داد و برد شما، دیگر قادر به فرمان قطع آب نخواهد داد.

ارور E4 لباسشویی سامسونگ: این ارور نشان دهنده عدم تعاددل در لباسشویی شماست و برای مثال در شرایطی رخ می‌دهد که لباس‌هایتان گرده خورده باشد و لباسشویی نتواند آن را برای شستشو از هم جدا کند. برای رفع ارور E4 کافیست درب لباسشویی را باز کنید و لباس‌هارا از هم باز نمایید.

ارور E5 لباسشویی سامسونگ: این ارور زمانی رخ می‌دهد که دمای داخل آب مخزن، بیش از اندازه استاندارد یا کمتر از اندازه استاندارد باشد. معمولا این ارور نشان دهنده عدم عملکرد صحیح در المنت دستگاه یا همان سنسور حرارتی است.

ارور E6 لباسشویی سامسونگ: این ارور نیز مشابه ارور E5 بوده است و نشان دهنده همان مشکلات و اختلال در عملکرد المنت است. برای رفع این ارور می‌بایست سنسور و المنت را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E7 لباسشویی سامسونگ: این ارور زمانی نمایش داده می‌شود که سنسور فشار آب و هیدروستات لباسشویی شما دچار مشکل شده باشد. همانطور که در بالاتر دریافتید، وظیفه هیدروستات، تشخیص سطح آب است و این ارور، اگر ادامه پیدا کند، لباسشویی شما فرمان قطع آب نمی‌گیرد. برای رفع این ارور، هیدروستات را چک نمایید.

ارور E8 لباسشویی سامسونگ: این ارور، جدی ترین ارور لباسشویی سامسونگ است و نشان دهنده عدم عملکرد صحیح در برد الکترونیکی یا موتور لباسشویی سامسونگ است. البته چک کردن المنت و پمپ تخلیه نیز می‌تواند باعث رخدادن این ارور شود.

ارور E9 لباسشویی سامسونگ: این ارور، نشان دهنده نشتی در لباسشویی شماست و همجنین نشان دهنده چندین اختلال در قطعات مختلفی است و برای از بین بردن آن، باید چندین قطعه را مورد بررسی قرار دهید.

1.      پمپ تخلیه – افزایش احتمال نشتی

2.      شلنگ ورودی آب به لباسشویی دچار پوسیدگی، ترک، شکستگی، پیچ خوردگی یا انسداد شده است.

3.      جا پودری – آب قبل از اینکه وارد لباسشویی شود، اول وارد جا پودری می‌شود0 ممکن است جا پودری مشکلی برای لباسشویی شما به وجود آورده باشد.

4.      لاستیک دور درب لباسشویی – اگر لاستیک دور درب لباسشویی دچار مشکل شده باشد، آب از آن به بیرون درز خواهد پیدا کرد. چک کنید لاستیک لباسشویی سامسونگتان پاره، پوسیده و سوراخ نشده باشد.

ارور EA لباسشویی سامسونگ: اگر برد لباسشویی یا سنسور دور موتور دچار مشکل شده باشد، این ارور، پدیدار می‌شود. جهت رفع این ارور، خوب است با یک کارشناس کار بلد، در رابطه باشید.

ارور EB لباسشویی سامسونگ: زمانی که ارتباط موتور لباسشویی سامسونگ با آی سی قطع شده باشد، این ارور نمایش داده می‌شود و در صورتی که فنی کار نیستید، به لباسشویی دست نزنید زیرا باعث منجر شدن این مشکل به یک مشکل بزرگتر خواهید شد.

ارور EC لباسشویی سامسونگ: این ارور نشان دهنده اختلال در عملکرد ترمیستور است. ترمیستور قطعه‌ای است که وظیفه تشخیص دمای آب را دارد. زمانی که دمای آب شما به درستی نشان داده  نشود، این ارور نمایش داده می‌شود.

ارور ED لباسشویی سامسونگ: زمانی که لباسشویی سامسونگ شما، درب لباسشویی را باز تشخیص دهد، این ارور نمایش داده می‌شود و خوب است مواردی مانند میکروسوئیچ‌های درب، زبانه قفل درب و برد الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهید.

سوالات متداول

همانطور که در جریانید، لباسشویی‌ها هرکدام مشکلات متفاوتی دارد که مشکلات آنها پس از کارشناسی و عیب یابی آن، مشخص می‌شود همچنین علاوه بر آن، دلایل دیگری نیز روی هزینه‌ها تاثیر دارد برای مثال، اینکه دستگاه شما در هنگام تعمیر، نیازمند چه قطعه‌ای می‌شود یا آیا دستگاهتان مشکل دیگری دارد یا خیر. برای دریافت هزینه‌های تقریبی می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید یا به جدول زیر مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که جدول زیر، صرفا یک جدول تقریبی است و ممکن است تغییر کند.

قطعات لباسشویی

هزینه تعمیرات لباسشویی

المنت

440/000 الی 735/000 تومان

پمپ تخلیه

490/000 الی 1/000/000 تومان

تایمر

120/000 الی 1/850/000 تومان

کمک فنر

485/000 الی 880/000 تومان

لاستیک درب

485/000 الی 1/490/000 تومان

هیدرواستات

300/000 الی 800/000 تومان

شیربرقی

395/000 الی 730/000 تومان

میکروسوئیچ

300/000 الی 800/000 تومان

بلبرینگ

1/200/000 الی 2/350/000 تومان

سه نظام

900/000 الی 1/500/000 تومان

گارانتی‌ای که قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی سامسونگ در تهران ارائه می‌کند، به مدت یک و نیم سال یا 18 ماه است. این گارانتی زمانی فعال می‌گردد که کارشناس قاصدک تعمیر، دستگاه سامسونگ شمارا نصب و یا تعمیر گردیده باشند. در صورت تمایل به دریافت خدمات قاصدک تعمیر، می‌توانید با 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما برای نصب یا تعمیر دستگاه شما اقدام نمایند.

برخلاف خیلی از مراکز خدماتی، قاصدک تعمیر، محصولات سامسونگ را در خانه تعمیر می‌کنند و فقط در شرایطی که وضع دستگاه شما بسیار حاد باشد، فقط قطعه معیوب به تعمیرگاه مرکزی فرستاده می‌شود و پس از تعمیر آن، به خانه شما باز می‌گردد.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در غرب تهران: نمایندگی لباسشویی سامسونگ در سعادت آباد، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در گیشا، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شهرک غرب، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مرزداران، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در پونک، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در ستارخان، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در صادقیه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شهر زیبا، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در یوسف آباد، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در کاشانی، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اکباتان، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در چیتگر، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در درکه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در آیت الله کاشانی، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در بلوار تعاون، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اوین، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در درکه

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شمال تهران: نمایندگی لباسشویی سامسونگ در الهیه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در ولیعصر، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در فرشته، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در ونک، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شریعتی، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در قلهک، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اندرزگو، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در جردن، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در پاسداران، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در فرمانیه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اقدسیه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در قیطریه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در دربند، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در دروس، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در آجودانیه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در کامرانیه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در میرداماد، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در دیباجی، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تجریش

نمایندگی لباسشویی سامسونگ در تهران: نمایندگی لباسشویی سامسونگ درشرق تهران، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در غرب تهران، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در پرند، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در رباط کریم، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شهریار، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اندیشه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اسلامشهر، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در شهر قدس، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در پردیس، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در نارمک، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در پیروزی، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در آرژانتین، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در سهروردی، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در نیروی هوایی، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در منیریه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در دزاشیب، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در مطهری، خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ، نمایندگی سامسونگ

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟