به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید

تعمیر پکیج بوش | سرویس پکیج بوش

ارائه خدمات پکیج بوش با کد 000606 | محصول خود را به دستان امن ما، بسپارید.
تعمیر پکیج بوش

قاصدک تعمیر، معتبر ترین مرکز تعمیرات محصولات گرمایشی و سرمایشی پکیج بوش در تهران می‌باشد. خدماتی که قاصدک تعمیر برای تعمیر پکیج بوش و سرویس پکیج بوش ارائه می‌دهد، سراسر تهران را در بر می‌گیرد. تعمیرات پکیج در دسته فعالیت‌های گرمایشی میباشد و از آنجا که پکیج، وسیله ای بسیار حساس است، تکنسین‌های ما در این زمینه، کادری با تجربه و با دقت هستند که می‌توانند دستگاه شمارا در سریع ترین زمان ممکن، تعمیر و سرویس کند.

پکیج، سیستمی برای تامین آب گرم خانه‌ها، مراکز تجاری، اداری و… می‌باشد که بدون دردسر و کثیفی زیادی، آب گرم تولید می‌کند. همچنین پکیج‌ها علاوه بر گرم کردن آب، کاربردهای دیگری نیز دارد برای مثل بالا بردن دمای یک محیط مسکونی، اداری و… همچنین این وسیله ارزشمند، نیازمند مراقبت های دوره ای و منظم می‌باشد و این دوره زمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که با کارشناسی پکیج شما، زماان به شما اعلام خواهد شد.

پکیج ها ابتدایی ترین نیاز های انسان را فراهیم میکند برای مثال آب گرم برای استحمام و… همچنین این دستگاه بسیار بهینه تر و کم هزینه تر از سوخت‎های فسیلی و موتور خانه‌ها میباشد. هم به اندازه سوخت های فسیلی به محیط زیست، صدمه نمی‌زنند و هم به اندازه‌ی موتورخانه‌ها، جا گیر نیستند.

09358101607

چرا باید قاصدک تعمیر را برای ارائه خدمات بوش به خود، انتخاب کنیم؟

  • تعمیر محصول شما در کوتاه ترین زمان نسب به سایر مراکز خدماتی
  • گارانتی دستگاه شما تا شش ماه پس از تعمیر
  • تعمیر دستگاه شما تا حد امکان در منزل
  • دارای تیم فنی دوره دیده و حرفه ای با تجربه چندین ساله در این زمینه
  • کمترین و منصافانه ترین قیمت نسبت به سایر مراکز خدماتی همچنین ارائه فاکتور رسمی شرکتی
  • تعویض قطعات خراب دستگاه شما با قطعات اصل از شرکت بوش در صورت نیاز
  • پیگیری رضایتمندی مشتری توسط شرکت پس از حضور تکنسین
09358101607

کی با نمایندگی تعمیر پکیج بوش تماس بگیریم؟

در صورت داشتن هرگونه سوالی و جهت دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تعمیر پکیج بوش، شما میتوانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید. سیستم پشتیبانی ما، تا حد امکان به شما کمک میکند که ایراد سیستم خود را در خانه خودتان برطرف کنید و درصورت نیاز به تکنسین متخصص، ما شمارا تنها نخواهیم گذاشت. فراموش نکنید که برای جلوگیری از به بار آوردن هزینه ها و خسارت های بیشتر، ابتدا جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.
قاصدک تعمیر
تعمیرات پکیج بوش

برخی از تعمیر کارانی که دانش و تسلط کافی برای کار بر روی پکیج بوش را ندارند، با تعویض قطعات دستگاه تنها برای شما هزینه تراشی خواهند کرد. متخصصین مجرب قاصدک سنتر با تکیه بر تجربه سالها تعمیرات خود و نیز دانش به روز و تجهیزات کامل، تعمیر قطعات پکیج بوش شما را در اولویت قرار داده و به فکر کاهش هزینه های شما نیز می باشند. تنها در صورتی که قطعه مورد نظر پکیج شما غیر قابل تعمیر باشد، متخصصین ما با استفاده از قطعات یدکی اوریجینال دستگاه شما را تعمیر و قطعه ی مورد نظر را تعویض خواهند کرد.

09358101607

چرا پکیج بوش، روشن نمی‌شود؟

روشن نشدن پکیج بوش به دلایل مختلفی رخ می‌دهد که جهت عیب یابی پکیج خود، ابتدا گاز ورودی را چک نمایید زیرا که عموما در این حالت، مشکل اصلی قطعی یا خرابی ششیر گاز پکیج است. جهت رفع مشکل، ابتدا از وصل بودن شلنگ گاز اطمینان حاصل نمایید اگر مشکل شما رفع نگردید یعنی مشکل از فشار گاز پکیج است که برای رفع این مشکل، باید فشار گاز را تنظیم نمایید. تنظیم فشار باید توسط یک تیم فنی انجام شود زیرا فشار پکیج دارای خواصی‌ست که فقط کارشناسان تعمیر در جریان آن، هستند. جهت ثبت سفارش برای تعمیر پکیج خود، می‌توانید با شماره تلفن 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت برای تعمیر پکیج شما، اقدام نمایند.

چرا پکیج بوش، انفجاری روشن می‌شود؟

انفجاری روشن شدن پکیج دلایل متعددی دارد که در ادامه آنهارا به شما معرفی خواهیم کرد. تنظیم نبودن میزان گاز ورودی به پکیج، مسدود بودن دودکش، خرابی سوراخ‌های اطراف جرقه زن، الکترولود جرقه زن الکتریکی و تنظیم نبودن فاصلع بین مشعل از جمله دلایل متعددی است که می‌تواند باعث رخداد انفجاری روشن شدن پکیج، گردد. جهت تعمیر پکیج در چنین شرایطی، اقدام به تنظیم کردن مشکلات نمایید.

09358101607

سر و صدای بیش از حد پکیج بوش، به چه دلیل است؟

مواردی مانند هوا و یا رسوب گرفتن پکیج، می‌تواند باعث سر و صدای بیش از حد پکیج گردد. برای رفع این مشکل، توصیه می‌شود تا برای رسوب گیری و هوا گیری پکیج، اقدام گردد. جهت رسوب گیری پکیج بوش یا هواگیری پکیج بوش توسط ما، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت برای تعمیر پکیج شما، اقدام گردد.

چرا دمای آب خروجی در پکیج بوش، بالا رفته است؟

در صورتی که دمای آب پکیجتان بالا می‌رود، باید به چندین نکته توجه فرمایید. اولین نکته حائز اهمیت، میزان گاز ورودی به پکیج می‌باشد که باید بررسی گردد تا میزان گاز ورودی، بیش از حد یا کمتر از مقدار تعریف شده، نباشد. دومین دلیلی که باید آن را مورد توجه قرار دهید، گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب پکیج است زیرا اگر مسیر خروجی آب بسته باشد، سبب بالا رفتن آب خروجی در پکیج، می‌گردد. دلیل آخری که جهت عیب یابی می‌بایستی آن را چک نمایید، فشار آب است. کم بودن فشار آب سبب بالا رفتن فشار آب، می‌شود.

09358101607

چرا رادیاتورهای بوش، با وجود روشن بودن، گرم نمی‌شود؟

زمانی که رادیاتورهای شما گرم نمی‌شود، سه اتفاق ممکن است برای پکیج شما افتاده باشد ولی قبل از ادامه دادن به خواندن، اول از وصل بودن گاز، برق، روشن بودن پکیج، حالت زمستانه و… را چک کنید، اگر مشکل حل نشدد، ادامه مطلب را بخوانید.

اولین احتمال، بسته بودن شیر رفت و برگشت پکیج ها و رادیاتورهاست که ممکن است آن را به هر دلیلی بسته باشید، اگر مشکل حل نشد به سراغ دومین احتمال یعنی خرابی شیر موتوری در شوفاژ دیواری دو مبدل، بروید و در نهایت، آخرین احتمال را مورد بررسی قرار دهید یعنی خرابی ان تی سی گرمایش. در صورتی که نتوانستید پکیج خود را تعمیر کنید، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان قاصدک، برای تعمیر پکیج بوش شما در هر کجای تهران، اقدام نمایند.

09358101607

چرا فشار بار پکیج بوش کم شده است؟

زمانی که شوفاژ دیواری، رادیاتورهایتان و یا سیستم لوله کشی شما دچار نشتی شده باشد، فشار بار پکجج بوش، کاهش می‌یابد و همچنین وجود هوا در مدار سیستم و هواگیری اشتباه در زمان روشن بودن پمپ باعث ورود برعکس هوا به دلیل چرخش مکش پمپ می‌باشد. در نهایت اگر نیازمند پکیج برای تنظیم فشار بار پکیج خود شدید، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان، برای تنظیم دستگاه شما اقدام نمایند.

امروزه بسیاری از افراد هستند که به جای استفاده از سوخت های فسیلی یا موتورخانه‌ها از پکیج دیواری یا پکیج زمینی استفاده می‌کنند زیرا فضای بسیار ناچیزی را اشغال می‌کنند و دردسترس تر از باقی روش‌ها برای گرم کردن یک مکان می‌باشد. برای افزایش طول عمر مفید پکیج بوش خود باید پکیج هارا بصورت دوره‌ای و مرتب سرویس کرد در غیر اینصورت ممکن است پکیج شما کمتر از آنچه که فکر می‌کنید با مشکل مواجه شود.

جهت تعمیر پکیج بوش، سرویس پکیج بوش، مشاوره رایگان، خرید قطعات یدکی و… پکیج یا آبگرمکن میتوانید با شماره تماس 09358101607 تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا از فوری ترین سیستم خدماتی تعمیرات در ایران، بهره مند شوید..

چرا فشار بار پکیج بوش، افزایش یافته است؟

زمانی که دمای پکیج شما افزایش یابد، فشار پکیج خود به خود بالا می‎رود که این ایراد به دلیل عدم عملکرد درست منبع انبساط پکیج بوش است که در ادامه دلایل عدم عملکرد درست منبع انبساط پکیج بوش را بررسی خواهیم کرد.

  1. اولین دلیل تنظیم نبودن فشار باد روی یک است. اگر فشار باد بیشتر و یا کمتر از یک باشد، این اتفاق رخ خواهد داد.
  2. دومین دلیل، سوراخ شدن دیافراگم منبع انبساط است. زمانی که دیافراگم سوراخ شده باشد، پکیج باد را نگه نمی‌دارد و سبب رخداد این اتفاق می‌گردد.
  3. آرین احتمال، رسوب گرفتن لوله رابط یا شلنگ اتصال است که در چنین شرایطی شما باید برای رسوب گیری پکیج بوش، اقدام نمایید.
09358101607
سوالات متداول

شروع هزینه تعمیر پکیج حدود 400،000 تومان میباشد ولی عواملی مانند نوع تعمیر، نیازمندی دستگاه شما به قطعه دیگر و… روی قیمت تاثیر دارد که سبب افزایش یا کاهش قیمت شما، میشود.

جهت اعزام تکنسین از قاصدک تعمیر، با شماره تلفن ما 09358101607 تماس حاصل فرمایید.

زمینه های فعالیت قاصدک تعمیر - نمایندگی رسمی تعمیرات پکیج در تهران

تعمیر پکیج بوش در تهران، تعمیر پکیج بوش در شمال تهران، تعمیر پکیج بوش در غرب تهران، تعمیر پکیج بوش در جنوب تهران، تعمیر پکیج بوش در شرق تهران، تعمیر پکیج بوش در تجریش، پکیج بوش در مینی سیتی، تعمیر پکیج بوش در اقدسیه، تعمیر پکیج بوش در فرمانیه، تعمیر پکیج بوش در جردن، تعمیر پکیج بوش در نیاوران، تعمیر پکیج بوش در جماران، تعمیر پکیج بوش در سوهانک، تعمیر پکیج بوش در زعفرانیه، تعمیر پکیج بوش در کامرانیه، تعمیر پکیج بوش در کامرانیه، تعمیر پکیج بوش در الهیه، تعمیر پکیج بوش در ونک، تعمیر پکیج بوش در قلهک، تعمیر پکیج بوش در ازگل، تعمیر پکیج بوش در حسین آباد، تعمیر پکیج بوش در آجودانیه، تعمیر پکیج بوش در اوین، تعمیر پکیج بوش در دروس، تعمیر پکیج بوش در لویزان، تعمیر پکیج بوش در مبارک آباد، تعمیر پکیج بوش در محمودیه، تعمیر پکیج بوش در دزاشیب، تعمیر پکیج بوش در ظفر، تعمیر پکیج بوش در شریعتی، تعمیر پکیج بوش در قلهک، تعمیر پکیج بوش در  خراسان، تعمیر پکیج بوش در فلاح، تعمیر پکیج بوش در صالح آباد، تعمیر پکیج بوش در اتابک، تعمیر پکیج بوش در جوادیه، تعمیر پکیج بوش در شهر ری، تعمیر پکیج بوش در یاخچی آباد، تعمیر پکیج بوش در یافت آباد، تعمیر پکیج بوش در منیریه، تعمیر پکیج بوش در خزانه، تعمیر پکیج بوش در نعمت آباد، تعمیر پکیج بوش در شهرک ولیعصر، تعمیر پکیج بوش در شهرک غرب، تعمیر پکیج بوش در سعادت آباد، تعمیر پکیج بوش در تهران ویلا، تعمیر پکیج بوش در پونک، تعمیر پکیج بوش در صادقیه، تعمیر پکیج بوش در شهرک گلستان، تعمیر پکیج بوش در شهرک راه آهن، تعمیر پکیج بوش در اکباتان، تعمیر پکیج بوش در جنت آباد، تعمیر پکیج بوش در وردآورد، تعمیر پکیج بوش در تهرانسر، تعمیر پکیج بوش در چیتگر، تعمیر پکیج بوش در گیشا، تعمیر پکیج بوش در مرزداران، تعمیر پکیج بوش در دهکده المپیک، تعمیر پکیج بوش در ستارخان، تعمیر پکیج بوش در شهر زیبا، تعمیر پکیج بوش در بلوار فردوس، تعمیر پکیج بوش در نارمک، تعمیر پکیج بوش در  هنگام، تعمیر پکیج بوش در تهرانپارس، تعمیر پکیج بوش در حکیمیه، تعمیر پکیج بوش در تهران نو، تعمیر پکیج بوش در شمیران نو، تعمیر پکیج بوش در پیروزی، تعمیر پکیج بوش در دماوند، تعمیر پکیج بوش در پاسداران، تعمیر پکیج بوش در شمس آباد، سرویس پکیج بوش در تهران

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟