به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید
نمایندگی تعمیر سامسونگ در اندیشه

نمایندگی تعمیر سامسونگ در اندیشه

نمایندگی سامسونگ در اندیشه با بیش از 15 سال فعالیت در زمینه‌ی تعمیرات و نصب محصولات سامسونگ در تهران، آمادگی خود را جهت ارائه‌ی خدمات به مشتریان سامسونگ به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل، اعلام می‌دارد. شما می‌توانید جهت ثبت سفارش با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید. نمایندگی سامسونگ در اندیشه

نمایندگی سامسونگ در بخش تعمیرات لوازم خانگی مانند تعمیر یخچال سامسونگ، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ، تعمیر جاروبرقی سامسونگ، تعمیر کولرگازی سامسونگ وسایر لوازم خانگی فعالیت دارد که یکی از بهترین مزایای این نمایندگی تعمیرات لوازم شما در محل شما میباشد. قاصدک تعمیر به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل جهت کسب رضایت مشتریان سامسونگ فعالیت می‌کند.

برای دریافت این خدمات شما میتوانید با شماره 09358101607 تماس گرفته و درخواست خود را در سامانه قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان قاصدک در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند و برای تعمیر شما اقدام نمایند.

ویژگی های خدمات تعمیرات در نمایندگی سامسونگ

تعمیرکاران  تخصصی و با تجربه: تعمیر لباسشویی سامسونگ در اندیشه

نمایندگی سامسونگ در اندیشه دارای کادر فنی با تجربه و زبده در زمینه تشخیص و رفع مشکلات فنی لوازم خانگی دارند که میتوانند به زودترین فرصت این مشکلات را رفع سازند.

تعمیر در محل سکونت: تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

از خدمات خوب و پسندیده دیگر که یک نمایندگی باید ارائه دهد تعمیرات لوازم خانگی در محل سکونت و یا منزل شما میباشد برای این کار کافی است گوشی را بردارید و با ما تماس گرفته مشکلات فنی محصول تان را شریک سازید تا تعمیرکاران ما به زودترین فرصت به منزل شما مراجعه نمایند.

استفاده از قطعات اصلی: نمایندگی تعمیر سامسونگ در اندیشه

قاصدک تعمیر به عنوان نمایندگی رسمی و مجاز سامسونگ موظف به فروش و قطعات یدکی اصل و اورجینال می‌باشد. تمامی این قطعات از شرکت رسمی سامسونگ، تهیه می‌گردد.

دارای گارانتی چند ماهه: تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه

همه خدمات که این نمایندگی ارائه میدهد دارای خدمات گارانتی پس از فروش میباشد تعمیر کاران ما پس از تعمیر دستگاه همان قسمت که تعمیر کرده اند گارانتی میدهند که  اگر بعد از تعمیر هر گونه مشکل در همان قسمت تعمیر شده ایجاد گردید خدمات بعدی رایگان برای شما ارائه میگردد.

خدمات شبانه روزی: نمایندگی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات در اندیشه خدمات زیاد دارد که یکی از آن خدمات شبانه روزی در تعمیرات لوازم خانگی در محل سکونت شما است تیم تکنسین این نمایندگی میکوشند تا مشکل فنی دستگاه محصول شما را به زودترین فرصت حل نمایند تا از محصول بتوانید دوباره استفاده نمایید.

مشاوره فنی و تخصصی: تعمیر لباسشویی سامسونگ در اندیشه

نمایندگی سامسونگ در اندیشه بعنوان نمایندگی تعمیر و خدمات پس از فروش به مشتریان مشاوره فنی ارائه میدهد این مشاوره در مورد محصولات میتواند برای رفع مشکلات معمولی و ارتقاء کارکرد محصولات مفید باشد.

 وقت شناسی: تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

تعمیرکاران قبل از این که به محل شما بیایند با شما تماس خواهند گرفت تا بر اساس ساعتی که با شما هماهنگی می نمایند جهت ارائه خدمات حاضر شوند و هیچ نوع تاخیر در کار نداشته باشند. تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه

چرا نمایندگی سامسونگ در اندیشه را برای تعمیرات لوازم خانگی انتخاب نماییم؟

اگر لوازم خانگی به تعمیر نیاز داشته باشد باید توسط تعمیرکاران با تجربه و تخصصی تعمیر گردد. اگر تعمیر لوازم خانگی توسط تعمیرکاران غیر تخصصی و بی تجربه انجام شود ممکن به دستگاه آسیب جدی و غیر قابل جبران وارد گردد که این آسیب هزینه های انگفت را در پی خواهد داشت تعمیرکاران نمایندگی ما ازتخصص و تجربه کامل برخوردار هستند و شما میتوانید با خیال راحت و اطمینان کامل لوازم خانگی تان را به تعمیرکاران نمایندگی ما بسپارید تا به صورت کامل و اصولی محصول شما تعمیر گردد. تعمیر لباسشویی سامسونگ در اندیشه نمایندگی سامسونگ

سایر مزایای نمایندگی سامسونگ در اندیشه

 • خدمات سریع و به موقع: این نمایندگی خدمات سریع را برای تعمیر لوازم خانگی انجام میدهند تا هر چه زودتر مشکلات فنی دستگاه رفع شده و قابل استفاده گردد. تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه
 • تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای: این نمایندگی از تعمیرکاران با تجربه برخوردار است که میتواند راحت دستگاه شما را تعمیر نمایند.
 • دریافت هزینه کم و منصفانه: هزینه های که توسط این نمایندگی دریافت میگردد توسط اتحادیه مشخص گردیده و دریافت میگردد.
 • ارائه گارانتی کتبی: یکی از مهمترین خدمات این نمایندگی گارانتی آن است که بعد از تعمیر دستگاه تان را 6 ماه گارانتی میدهد تا اگر محصول تان دچار مشکل شد بتوانید با هزینه کم دستگاه تان را تعمیر نمایید.نمایندگی تعمیر لباسشویی در اندیشه
 • ثبت سفارش 24 ساعت: این نمایندگی سفارشات شبانه روزی دارد که میتوانید به صورت ساده و آسان از طریق گوشی با نمایندگی ما تماس گرفته ثبت سفارش نمایید. تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اندیشه
 • رضایت مشتریان: مشتریان نمایندگی سامسونگ از ارائه خدمات خوب و فوق العاده ما رضایت کامل دارند برای همین این نمایندگی محبوبیت خاص خود را بدست آورده است.
 • اولویت تعمیر بعد تعویض قطعه: تعمیرکاران با تجربه نمایندگی سامسونگ بیشتر توجه روی تعمیر دستگاه دارند و میکوشند تا دستگاه محصول را با کمترین هزینه تعمیرنمایند تا دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه پیدا نکند.
 • وقت شناس بودن تعمیرکاران: تعمیرکاران و تکنسین های این نمایندگی به وقت ارزش بیشتر میدهند برای همین به موقع مشکلات شما را رفع میسازند.
 • قطعات و تجهیزات اصل و اورجینال: تعمیرکاران نمایندگی سامسونگ در تعمیر محصول شما از قطعات اورجینال استفاده مینمایند تا بیشتر از محصول استفاده گردد.
 • چرا لباسشویی سامسونگ تخلیه نمی‌کند؟ معمولا دلیل تخلیه نشدن آب، پارگی شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه و خرابی برد میباشد.
 • چرا لباسشویی روشن نمی‌شود؟ درست بسته نشدن درب ماشین لباس شویی، معمولا به دلیل عدم وجود جریان برق یا خراب بودن موتور لباسشویی می‌باشد.
 • چرا لباسشویی صدای بیش از حد دارد؟ این صدا های غیر طبیعی میتواند به علت خرابی بلبرینگ خرابی کاسه نمد و یا عدم بالانس شستشو باشد همچنین ممکن است هنگام نصب، کارشناس آن را به صورت تراز نصب نگردیده باشد.
 • چرا دیگ لباسشویی نمیچرخه؟ گذاشتن لباس بیشتر از ظرفیت ماشین لباس شویی، خراب بودن موتور، باز بودن درب و… می‌تواند سبب نچرخیدن دیگ لباسشویی گردد.
 • چرا موتور لباسشویی خراب میشود؟ لباس بیش از حد برای شستشو، خرابی موتور، خرابی سویچ و یا قفل درب و پمپ تخلیه از عمده دلایل بروز خرابی در موتور لباسشویی است.
 • چرا لباسشویی نشتی آب دارد؟ انسداد شیلنگ ها و فرسوده شدن لاستیک دور درب می‌تواند سبب بروز نشتی آب شود. برای رفع این مسئله بهتر است از یک کارشناس کاربلد کمک بگیرید. نمایندگی سامسونگ اندیشه
 • شوینده های مخصوص لباس شویی کدام ها اند؟ مایع لباس شویی، پودر لباس شویی، قرص لباسشویی، کپسول ژله ای لباس شویی

در صورت بروز هرگونه خرابی در لباسشویی خود یا نیاز به کارشناس جهت نصب و تعمیر آن به همراه ارائه‌ی گارانتی، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

 

ارور های لباسشویی سامسونگ

کد خطا

علت ارور

HE1 یا HE2

خرابی هیتر یا گرمکن

4C یا 4E

مشکل در ورود آب به دستگاه

UE یا E4

عدم تعادل دستگاه و بارگذاری بیش از حد لباس‌ها در لباسشویی

E2

عدم تخلیه آب لباسشویی

5E یا SE

مشکل تخلیه آب

DE

مشکل در درب لباسشویی

8E و 3E

وجود نقص فنی در موتور لباسشویی

UC

ایراد در پاور یا برق ورودی دستگاه

AE

مشکل برقراری ارتباط

CE

وجود اشکال در دمای آب

LE

نشست آب در ماشین لباسشویی

IE و 1E

مشکل در تامین آب دستگاه

SUD

استفاده از پودرهای شوینده به مقدار زیاد

OE و E3

استفاده از مایع یا پودرهای شوینده زیاد

BE2

گیرکردن یکی از دکمه‌های لباسشویی سامسونگ

3H، 2H و 4H

هنگام استفاده از برنامه‌های با شستشوی طولانی مدت نمایش داده می‌شود.

E7, 1C

وجود مشکل در تامین آب دستگاه

HOT

لباسشویی خیلی گرم شده است.

HE3

عملکرد سیستم بخار ایراد پیدا کرده است.

UB

لباسشویی بار نامتعادل دارد.

OC, OF

استفاده از شوینده زیاد

t1, t2, tSt

دستگاه در حالت تست گیر کرده است

5C

مشکل تخلیه آب

tE, EC, tE1, tE2, tE3

حسگر دما دچار مشکل شده است

LE, LE1, E9, 11E, LC, LC1

نشت آب (سطح آب پایین تشخیص داده شده است)

3E1, 3E2,3E3,3E4, EA, EB

وجود نقص در موتور لباسشویی

4E1, 4ED

مشکل دمای آب وجود دارد

6E

هیتر آب کار نمی‌کند

9E1, 9E2, PH1, Plo

مشکل برق‌رسانی وجود دارد

bE1, 12E

دکمه پاور ایراد دارد

E8

مشکل دمای آب

Ed

خطای باز بودن درب

dE1

خطای سوئیچ قفل درب

FE

خطای فن

H1

خطای نامناسب بودن دمای آب

 • چرا آب ظرفشویی سامسونگ تخلیه نمیشود؟ عدم تخلیه آب از دستگاه ظرفشویی و یا تخلیه آب با سرعت پایین یکی از مشکلات رایج این محصول است که میتواند با کد E5 روی دستگاه نمایش داده شود. اگر آب بعد از شستشوی ظرف در دستگاه مشاهده شد یعنی در مسیر تخلیه آب مشکل وجود دارد.

 

 • چرا ظرفشویی سامسونگ صدای غیر طبیعی دارد؟ لوازم خانگی سامسونگ دارای کمترین صدا درعین شستن ظرف است اگر در شروع شستن ظرف صدای غیر طبیعی شنیدید ظرف ها را منظم چیده نشده و یا موتور دستگاه خراب شده است.

 

 • چرا چراغ نمک ظرفشویی خاموش نمیشود؟ زمانیکه شما جلا دهنده و نمک را به حد کافی ریخته اید اما چراغ نمک خاموش نمیشود مشکل جدی در دستگاه وجود دارد که ممکن است ایراد از برد آن بوده باشد. جهت کارشناسی و عیب یابی ظرفشویی سامسونگ خود می‌توانید با شماره تماس 09351801607 تماس حاصل فرمایید.

 

 • برای شستشوی ظرف از کدام مواد شوینده استفاده کرد؟ برای شستشوی ظرف از مواد شوینده مخصوص شستن ظرف باید استفاده کرد که میتوان از مواد شوینده معتبر و با کیفیت به فیری (Fairy) و فینیش (Finish) اشاره نمود.شما می‌توانید جهت تهیه‌ی روغن جلا، قرص شستشو، نمک شستشو، بوگیر و… با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و برای تهیه این شوینده‌ها از بهترین برندها، اقدام نمایید.

 

در صورت بروز هرگونه خرابی در ظرفشویی خود یا نیاز به کارشناس جهت نصب و تعمیر آن به همراه ارائه‌ی گارانتی، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

 

 

ارورهای ظرفشویی سامسونگ:

خطا/ارور

 علت احتمالی

E 01

 معیوب شدن هیتر المنت

E 02

خرابی المنت/رله برد/سنسور دما

E 03

ایراد در سیستم آبرسانی

E 04

هیتر زئولیت/ سنسور فشار اب

E 05

پر شدن مخزن اب

E 06

خرابی سنسور کیفیت آب

E 07

چیدمان اشتباه ظروف

E 08

ایراد در سیستم آبرسانی

E 09

 المنت

E 10

المنت زئولیت

E 11

سنسورNTC/برد

E 12

سنسورNTC/ جرم گرفتن المنت

E 13

دمای بالای اب ورودی

E 14

 سنسور آب شمار

E 15

 نشتی آب در کف دستگاه

E 16

ایراد در شیر برقی/سنسور آب شمار

E 17

خرابی هیدروسات/شیر برقی

E 18

شیر ورودی آب/شیر برقی

E 19

 جا قرصی

E 20

هیت پمپ

E 21

نقص در پمپ تخلیه

E 22

نقص در سیستم تخلیه آب/گرفتگی فیلتر

E 23

 سوختن کامل پمپ تخلیه

E 24

مشکل در سیستم تخلیه

E 25

معیوب شدن پمپ تخلیه

E 26

مشکل در سویچ آب

E 27

 نوسان برق ولتاز کم

E 28

کثیفی آکوا سنسور/خرابی آکوا سنسور

E 29

نوسان برق ولتاز کم

E 30

نوسان برق ولتاژ زیاد

E 31

هیتر/المنت زئولیت

 • چرا فریزر یخچال یخ نمیزند؟ مسدود شدن فلتر یخچال، خرابی موتور یخ ساز می‌تواند باعث بروز یخ نزدن داخل یخچال فریزر شود. جهت عیب یابی، فیلترهای یخچال خود را حتما بررسی نمایید.
 • چرا داخل یخچال برفک میزنه؟ سیستم دیفراست، وظیفه یخ زدایی در فریزر را دارد و زمانی که اختلالی در فرآیند سیستم دیفراست به وجود آید، شما شاهد وجود برفک در فریزر خود خواهید شد.
 • جرا یخچال خنک نمیکند؟ کثیف شدن کویل های کندانسور، خرابی موتور حرارتی، خرابی برد، خرابی پنل کنترل دما و خرابی کمپرسور سبب خنک نکردن یخچال و یا حتی بالا رفتن دمای یخچال گردد.
 • چرا یخچال بوی بد دارد؟ فاسد شدن مواد غذایی و خراب شدن ذغال بوگیر از دلایل عمده بو گرفتن یخچال است. می‌توانید جهت عیب یابی از یک بو گیر استفاده نمایید.
 • چرا موتور یخچال داغ میشود؟ دمای طبیعی موتور یخچال 80 درجه سانتی گراد است. با یک دما سنج دمای موتور را اندازه گیری کنید و درصورتیکه بیشتر یا کمتر از 80 درجه سانتی گراد بود، جهت تعمیر آن یا عیب یابی آن اقدام نمایید.

در صورت بروز هرگونه خرابی در یخچال خود یا نیاز به کارشناس جهت نصب و تعمیر آن به همراه ارائه‌ی گارانتی، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

 

ارور های یخچال سامسونگ:

کد خطای یخچال سامسونگ

علت احتمالی

 1E یا SE 

وصل نبودن جریان برق یخچال

4E

معیوب شدن سنسور دیفراست فریزر

 5 و 5E

قطع شدن جریان برق یا وجود مشکل در سنسور فریزر

6E

خراب شدن سنسور دمای محیط

8E

معیوب شدن سنسور یخساز

 23E

وجود مشکل در فن کندانسور

 25E

معیوب شدن سنسور دیفراست

33E 

عملکرد نادرست لوله پرکن آب

39E

ایراد در سنسور یخساز

40E

خراب شدن فن فریزر

84E یا 84C

قفل شدگی روتور

85E

قطع بودن جریان برق و بی ثباتی جریان در مبدل PDA             

 • چرا کولر گازی خنک نمیکند؟ دلایل مختلفی وجود دارد که طی آن، کولر گازی خنک نمی‌کند و عمومی ترین آنها، کثیفی فیلترها، نصب شدن کندانسور زیر نور آفتاب، کاهش سطح گاز مبرد در کولرگازی و… اشاره نمود.
 • چرا کولر گازی نشت آب دارد؟ کاهش سطح گاز مبرد، شکستگی یا پوسیدگی حوضچه، سوراخ بودن حوضچه و یا شلنگ از دلایل بروز نشتی آب در کولر گازی است. نمایندگی سامسونگ | نمایندگی تعمیر سامسونگ در اندیشه
 • چرا کولر گازی صدا دارد؟ خرابی فن، خرابی پروانه فن، خرابی بلیور فن، تراز نبودن مکان نصب و… سبب بروز سر و صدا در کولر گازی می‌گردد. جهت عیب یابی مکان نصب و فن‌هارا مورد بررسی قرار دهید.

در صورت بروز هرگونه خرابی در کولر گازی خود یا نیاز به کارشناس جهت نصب و تعمیر آن به همراه ارائه‌ی گارانتی، می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را در سامانه‌ی قاصدک ثبت فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در اندیشه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

ارور های کولر گازی سامسونگ:

کد خطای کولر گازی سامسونگ

علت کد خطای کولر گازی سامسونگ

ch

کمپرسور شروع تاخیری دارد. گرمکن را مجدد راه اندازی کنید.

E3

خطای سوئیچ شناور واحد داخلی

E5

خطای تنظیم سوئیچ انتخاب (آپشن) در واحد داخلی

Ax

خطای سنسور فشار بالا (باز / کوتاه)

bx

خطای سنسور فشار بالا (باز / کوتاه)

Cx

خطای دریچه گسترش الکتریکی باز

dx

اشتباه بستن سوپاپ الکترونیکی

fx

جداسازی همزمان سنسور داخلی EVAP IN و EVAP OUT

G2

نشت کلی مبرد در واحد فضای باز / نقص بارگذاری

G3

سوئیچ سنسور COND MID در واحد فضای باز

G6

خنثی کردن سنسور دمای روغن (تشخیص یک بار یا بیشتر)

G7

قطع سنسور مکش

GC

نقص در سنسور تخلیه کمپرسور بار

9x

خطای باز / کوتاه سنسور اتاق در واحد داخلی

rx

نشت کلی مبرد در واحد فضای باز / نقص بارگذار

yx

باز / کوتاه سنسور EVAP OUT در واحد داخلی

ux

خطای تنظیم کننده فن

tU

درجه حرارت در فضای باز هنگامی که حالت خنک کننده فعال است، کمتر از 5 درجه می باشد.

to

دمای هوای فصلی هنگامی که در حالت گرمایش قرار دارد، بیش از 30 درجه است.

E101

خطای ارتباط بین واحد داخلی و پنل

E121

دمای اتاق واحد داخلی – خطای سنسور باز / کوتاه

E122

خطای باز / کوتاه سنسور واحد داخلی EVAP IN

E123

خطای باز / کوتاه واحد داخلی EVAP OUT

E128

سنسور واحد داخلی EVAP In جدا شده است.

E129

واحد داخلی EVAP Out از سنسور جدا شده است.

E130

جداشدن همزمان سنسور EVAP IN / OUT واحد داخلی

E131

خطای سنسور کمکی 1 هیتر (الکتریکی)

E132

خطای سنسور کمکی 2 هیتر (الکتریکی)

E133

خطای سنسور کمکی 3 هیتر (الکتریکی)

E134

خطای سنسور دیافراگم

E135

خطای سنسور فن مکمل

E140

خطای دمای MCU –  سنسور باز / کوتاه

E151

واحد داخلی EEV با شکست مواجه شده است.

E152

واحد داخلی EEV مسدود شده است.

E153

بازیابی شناور S/W واحد داخلی

E154

خطای فن داخلی

E161

خطای عملیاتی ترکیبی (حالت گرمادهی و خنک کنندگی همان زمان)

E162

خطای EPROM

E163

خطای تنظیم گزینه

E165

ارور محافظ درجه حرارت تخلیه هیتر الکتریکی

E166

ارور شماره فن مربوط به هیتر الکتریکی

E167

خطای راه‌اندازی S / W کنترل خارجی با استفاده از گزینه (آپشن)

E180

باز شدن همزمان سیستم گرمایشی خنک کننده اول MCU SOL V/V

E181

باز شدن همزمان سیستم گرمایشی خنک کننده دوم MCU SOL V/V

E182

خطای دوم MCU SOL V / V

E190

هیچ تغییری در دما در طول کنترل لوله‌کشی وجود ندارد.

E192

خطای دما در هنگام بررسی لوله‌کشی

E193

خطای درجه‌ حرارت در حین بررسی لوله‌کشی

E201

خطای تنظیم شماره واحد داخلی نصب شده

هزینه تعمیرات لوازم خانگی به مشکل فنی دستگاه وابسته است میتواند هر شرایط این هزینه ها را تغییر دهد .

فاکتورهای که به این هزینه ها تغییر به وجود می آورد استفاده قطعات خاص، نوع خرابی در تعمیرات، خرابی قسمت از دستگاه …. میباشد. جهت استعلام قیمت می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات لوازم به چگونگی مشکل فنی که به دستگاه بوجود آمده ارتباط دارد باید تعمیر کاران با تجربه این مشکلات فنی را از نزدیک بیبینند و تعمیرات لازم را انجام دهند.تعمیرات لوازم به چگونگی مشکل فنی که به دستگاه بوجود آمده ارتباط دارد باید تعمیر کاران با تجربه این مشکلات فنی را از نزدیک بیبینند و تعمیرات لازم را انجام دهند.

جهت ثبت هرگونه سفارش می‌توانید با شماره تماس 09358101607 تماس حاصل فرمایید.

کلمات کلیدی مرتبط

نمایندگی سامسونگ در اندیشه، نمایندگی یخچال سامسونگ در اندیشه، نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در اندیشه، نمایندگی لباسشویی سامسونگ در اندیشه، نمایندگی کولر گازی سامسونگ در اندیشه

نصب سامسونگ در اندیشه، نصب یخچال سامسونگ در اندیشه، نصب ظرفشویی سامسونگ در اندیشه، نصب لباسشویی سامسونگ در اندیشه، نصب کولر گازی سامسونگ در اندیشه، نصب تلویزیون سامسونگ در اندیشه

تعمیر سامسونگ در اندیشه، تعمیر یخچال سامسونگ در اندیشه، تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اندیشه، تعمیر لباسشویی سامسونگ در اندیشه، تعمیر کولر گازی سامسونگ در اندیشه

سرویس سامسونگ در اندیشه، سرویس یخچال سامسونگ در اندیشه، سرویس ظرفشویی سامسونگ در اندیشه، سرویس لباسشویی سامسونگ در اندیشه، سرویس کولر گازی سامسونگ در اندیشه

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟