به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

امتیاز دهید

نمایندگی رسمی پکیج و آبگرمن بوتان در تهران

کد مجاز نمایندگی بوتان در تهران BSH2213 | محصول خود را به دستان امن ما، بسپارید
نمایندگی بوتان در تهران

قاصدک تعمیر، با بیش از 15 سال تجربه در عرصه تعمیر پکیج و آبگرمکن بوتان و با برعهده گرفتن نمایندگی پکیج بوتان در تهران، نمایندگی آبگرمکن بوتان در تهران، نمایندگی پکیج بوتان در تهران و حتی نمایندگی حوله خشک کن بوتان در تهران تصمیم دارد تا خانه های شما را در زمستان، گرم نگه دارد. در صورت نیاز به هرگونه خدماتی از محصولات بوتان، با شماره تلفن 09358101607 در هرساعتی از روز، تماس حاصل فرمایید زیرا که ما 24 ساعته، پاسخگوی شما خواهیم بود.

پکیج بوتان، یکی از بهترین برندهای پکیج کشور، در دهه اخیر میباشد و ما در این مقاله، قرار است به بررسی این دستگاه، بپردازیم و چندین مسئله مانند نکات ایمنی، ابعاد مناسب، ایرادات رایج و.. را نیز مورد بررسی قرار دهیم در این صورت، شما قبل از اعزام تکنسین میتوانید خود به تعمیر دستگاه خود بپردازید و در صورت رفع نشدن مشکلتان، میتوانید از نمایندگی پکیج بوتان در تهران، درخواست اعزام تکنسین کنید. در صورت نیاز به هرگونه قطعه، لوازم یدکی پکیج بوتان و… میتوانید با گرفتن شماره تلفن 09358101607، درخواست کمک کنید.

چرا باید قاصدک تعمیر را برای ارائه خدمات به خود، انتخاب کنیم؟

 • تعمیر محصول شما در کوتاه ترین زمان نسب به سایر مراکز خدماتی
 • گارانتی دستگاه شما تا شش ماه پس از تعمیر
 • تعمیر دستگاه شما تا حد امکان در منزل
 • دارای تیم فنی دوره دیده و حرفه ای با تجربه چندین ساله در این زمینه
 • کمترین و منصافانه ترین قیمت نسبت به سایر مراکز خدماتی همچنین ارائه فاکتور رسمی شرکتی
 • تعویض قطعات خراب دستگاه شما با قطعات اصل از شرکت مرکزی بوتان در صورت نیاز
 • پیگیری رضایتمندی مشتری توسط شرکت پس از حضور تکنسین

کی با نمایندگی بوتان در تهران تماس بگیریم؟

در صورت داشتن هرگونه سوالی و جهت دریافت مشاوره رایگان، شما میتوانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید. سیستم پشتیبانی ما، تا حد امکان به شما کمک میکند که ایراد سیستم خود را در خانه خودتان برطرف کنید و درصورت نیاز به تکنسین متخصص، ما شمارا تنها نخواهیم گذاشت. فراموش نکنید که برای جلوگیری از به بار آوردن هزینه ها و خسارت های بیشتر، ابتدا جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.
قاصدک تعمیر
نمایندگی بوتان

برخی از تعمیر کارانی که دانش و تسلط کافی برای کار بر روی پکیج های بوتان را ندارند، با تعویض قطعات دستگاه تنها برای شما هزینه تراشی خواهند کرد. متخصصین مجرب قاصدک سنتر با تکیه بر تجربه سالها تعمیرات خود و نیز دانش به روز و تجهیزات کامل، تعمیر قطعات پکیج های بوتان شما را در اولویت قرار داده و به فکر کاهش هزینه های شما نیز می باشند. تنها در صورتی که قطعه مورد نظر پکیج بوتان شما غیر قابل تعمیر باشد، متخصصین ما با استفاده از قطعات یدکی اوریجینال بوتان دستگاه شما را تعمیر و قطعه ی مورد نظر را تعویض خواهند کرد.

نمایندگی بوتان در بومهن
آبگرمکن و پکیج

چرا پکیج بوتان، نشتی آب دارد؟

نشتی آب از پکیج دلایل زیادی دارد. شکستگی لوله ها و اتصالات، آب بندی نادرست اتصالات پکیج، سوراخ شدن مبدل، خراب شدن شیر تخلیه پکیج، پاره شدن اتصالات، نصب نامناسب پکیج برخی از رایج ترین دلایل بروز این مشکل در پکیج است. برای رفع این مشکل توصیه می کنیم کلیه اتصالات پکیج را بررسی کنید، در صورت خرابی و فرسوده شدن شیر تخلیه آن را تعویض کنید. پمپ پکیج را بررسی و در صورت ترک یا سوراخ شدن آن را تعویض یا تعمیر کنید.

چرا آب پکیج، گرم نمیشود؟

افت و نوسان فشار گاز، پایین بودن فشار آب ورودی به پکیج، رسوب گرفتن مبدل، هوا داشتن لوله های پکیج، خراب شدن شیر سه طرفه، سوختن برد پکیج برخی از رایج ترین دلایل گرم نکردن آب پکیج است.

برای رفع این مشکل ابتدا توصیه می کنیم فشار گاز و آب ورودی را بررسی نمایید زیرا در بسیاری از موارد علت خوب گرم نکردن پکیج به دلیل پایین بودن فشار گاز و آب می باشد. در صورت رفع نشدن این مشکل فشار بار را بررسی نمایید. رسوب گیری، هواگیری و بررسی دیگر قطعات پکیج از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

چرا پکیج، انفجاری روشن می شود؟

تنظیم نبودن فشار گاز، خراب شدن دودکش، ضعیف شدن جرقه کولر، نشتی برق، اکسید شدن الکترود جرقه زن، کثیف شدن جرقه زن، کافی نبودن اکسیژن کافی جهت عمل احتراق برخی از عواملی است که باعث انفجاری روشن شدن پکیج دیواری می شود. برای رفع این مشکل فشار گاز ، دود کش، برق دستگاه را بررسی نمایید. سر الکترود جرقه زن را تمیز کنید، فاصله الکترود تا سر مشعل را بررسی نمایید، این فاصله بایستی بین ۳ تا ۵ میلی متر باشد.

چرا مشعل پکیج روشن نمی شود؟

روشن نشدن مشعل پکیج بنا به دلایل گوناگونی رخ می دهد، خراب شدن جرقه زن، میله یون پکیج، خراب شدن برد پکیج، گرفتگی در شیر کنترل گاز پکیج، نبودن برق داخل پکیج، همگی از عوامل تاثیر گذار بر روشن نشدن شعله پکیج هستند.

سرویس پکیج بوتان در رباط کریم

چرا پکیج خود به خود خاموش می شود؟

خراب شدن ترموستات پکیج، رسوب گرفتن پکیج و مسدود شدن شیر ورودی آب، خراب شدن پمپ، هوا داشتن پکیج برخی از دلایلی است که باعث خاموش شدن خود به خود پکیج می شود. برای رفع این مشکل رسوب گیری و هواگیری از بهترین راه حل ها می باشد.

چرا پکیج روشن نمی شود؟

پایین بودن سطح فشار پکیج، رسوب گرفتن پکیج و مسدود شدن مسیر حرکت آب، مسدود شدن مسیر دود، خراب شدن شمعک و جرقه زن برخی از دلایلی است که باعث روشن نشدن پکیج می شود. برای رفع این مشکل ابتدا فشار بار پکیج را بررسی نمایید، بررسی مسیر دود کش و اطمینان از مسدود نبودن آن از دیگر نکاتی است که در این رابطه باید مورد توجه قرار گیرد. در صورت خراب شدن شمعک آن را تعویض کنید.

علت سرد شدن رادیاتورهای پکیج بوتان، چیست؟

اگر با سرد شدن رادیاتورهای پکیج مواجه شدید باید رادیاتور را بررسی کنید، زیرا ممکن است رادیاتور هوا گرفته باشد و این مشکل را به وجود آورده باشد. برای عیب‌یابی خرابی پکیج باید شیر ورودی گاز و بررسی کنید تا اندازه شیر با فشار گاز تناسب داشته باشد. البته خرابی در سنسورهای گرمایشی هم می‌تواند دلیل رخ‌داده این حادثه باشد. اگر سنسورهای گرمایشی نیاز به تعویض و تعمیر دارند در اسرع وقت این کار را انجام دهید.

اگر قطعه موردنظر را تعمیر کردید اما بازهم متوجه شدید عملکرد پمپ مشکل دارد، باید برد الکترونیک دستگاه را چک کنید تا اگر ایراد دربرد الکترونیک دستگاه باشد آن را تعویض یا تعمیر کنید. اگر شما می‌خواهید از خدمات تکنسین‌های باتجربه و ماهر استفاده کنید ما به شما تهران سرویسکاران را معرفی می‌کنیم.

افت فشار در دستگاه‌های بوتان، در مدل پارما، به چه دلیل رخ میدهد؟

یکی از مشکلات رایجی که در اکثر مدل‌های دستگاه بوتان یافت می‌شود، افت فشار است. عوامل متعددی می‌توانند باعث بروز افت فشار در دستگاه‌های بوتان شوند. خرابی منبع انبساط از عواملی است که می‌تواند باعث کاهش فشار در پکیج بوتان مدل پارما شود.

البته این را هم در نظر بگیرید اگر پکیج شما بیش از سه سال عمر دارد، هفته یک بار دچار افت فشار می‌شود. منبع انبساط وظیفه ثابت نگه‌داشتن و بالانس آب گرم را بر عهده دارد و اگر منبع انبساط سوراخ شود پکیج با افت فشار مواجه می‌شود، زیرا تعادل فشار دستگاه به هم می‌ریزد.

نشتی آب از دیگر عواملی است که می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. اگر رادیاتورها سوراخ شوند نشتی آب روی می‌دهد و همین عامل می‌تواند فشار دستگاه بوتان را کاهش دهد. البته اگر در دستگاه هوا وجود داشته باشد پکیج دچار افت فشار می‌شود.

چرا فن پکیج بوتان کار می کند ولی جرقه زن از کار افتاده؟

خرابی پرشر سویٔیچ هوا از رایج ترین دلیل این مشکل می باشد. از دیگر دلایل این ایراد مشکل در الکترود بوده که با تعویض آن مشکل برطرف می شود. در صورت از بین نرفتن این مشکل، بهتر است با یک متخصص مشکل را در میان بگذارید.

چرا جرقه زن کار کرده ولی شعله ای تشکیل نمی شود؟

از اصلی ترین عامل عدم تشکیل شعله نرسیدن گاز به مشعل می باشد و برای رفع آن باید از باز بودن شیر ورودی دستگاه و شیر ساختمان مطمیٔن شوید. وجود هوا در لوله ها از دیگر دلایل بروز این مشکل می باشد و باید هواگیری شود.

چرا دستگاه پی در پی خاموش و روشن می شود؟

کافی نبودن آب در مدار گرمایش یکی از دلایل بروز این مشکل می باشد. در غیر این صورت مشکل جدی تر بوده و باید برای رفع آن از یک متخصص کمک بگیرید.

نمایندگی بوتان در ورامین

چگونه پکیج بوتان را ریست کنیم؟

دکمه ریست محل مشخصی نداشته و پس از پیدا کردن آن دکمه را فشار داده و نگه داشته تا چراغ سبز بالای دکمه خاموش شود و سپس دستگاه راه اندازی می گردد.

تعمیر مشعل پکیج بوتان به چه صورت است؟

مشعل قطعه ای است که در پکیج نصب می گردد و با مخلوط کردن گاز و هوا، یک اشتعال مناسب را برای گرم کردن آب داخل مبدل به وجود می آورد.

مشعل شامل تعدادی پره می باشد که با فاصله معین از یکدیگر قرار می گیرند. جریان گاز وارد چند راهه می گردد که اصطالحا به آن مانیفولد می گویند.

از آنجا توسط نازل (ژیگلور) وارد لوله ونتوری پره مشعل می شود و در حین ورود به آن با هوای اولیه مخلوط می گردد. گاز و هوا پس از مخلوط شدن به سر مشعل می رسد و آنگاه توسط الکترود جرقه زن، شعله تشکیل می گردد و با کمک هوای ثانویه که به داخل ومحفظه احتراق مکیده می شود، عمل احتراق تقریبا بطور کامل انجام می پذیرد.هرجه قدرت حرارت پکیج باالتر باشد، تعداد نازل مشعل آن نیز، بیشتر می باشد.

به عنوان مثال ، تعداد نازل مشعل در آرتاو آریان24، 11 عدد و در آریان22،12 عدد و در آریان22، 15عدد می باشد.

جنس این قطعه از استیل و سازنده آن کشور ایتالیا می باشد. توان ایجاد حرارتی معادل 1155 درجه را دارا است.به دلیل نوع سوراخکاری که برروی این قطعه وجود دارد از هرنوع گرفتگی ویا آلودگی برحذر میباشد.

تعمیر مجموعه چند راهه پکیج بوتان به چه صورت است؟

مجموعه چند راهه ، گاز را به داخل برنر متصاعد نموده ،گاز متصاعد شده ازطریق برنر به فضای داخل محفظه احتراق وارد و بوسیله دستگاه جرقه زن اتوماتیک، احتراق و شعله تشکیل می گردد.از خصوصیات بخش چند راهه تقسیم مساوی گاز در بین شیارهای موجود برروی برنر می باشد.این امرباعث میشود،شعله گاز در تمام نقاط برنر یکسان بوده و حرارت یکنواختی در تمام قسمتهای مبدل اولیه وجود داشته باشد

تعمیر فن پکیج بوتان به چه صورت است؟

محصولات احتراق را از داخل محفظه احتراق به خارج هدایت میکندوبا توجه به عایق بندی محفظه نسبت به محیط خارج، هوای الزم جهت احتراق بداخل محفظه مکش می شود. چند ثانیه قبل از هنگامی که سیستم احتراق یعنی برنر و جرقه زن اتوماتیک فرمان شروع کار را از برد دریافت نمایند، فن، عمل خارج کردن گازهای انباشته شده احتمالی در محفظه احتراق را شروع می کند.

به طور اتوماتیک 15 ثانیه پس از خاموش شدن برنر فن به کار خود ادامه می دهد وسپس قطع خواهدشد.این امر باعث تخلیه کامل محفظه احتراق از محصوالت احتراق می شود. برد دستگاه قابلیت برنامه ریزی برای فعالیت فن پس از خاموش شدن برنر را از صفر تا 99 ثانیه دارا میباشد. تکیه گاه محورفن دستگاه بوتان  از نوع بلبرینگی است و باتوجه به اینکه توان آن 52وات می باشد و از قدرت مکش و دهش باالئی برخوردار است، کم صدا خواهد بود.

تعمیر ونتوری فن پکیج بوتان به چه صورت است؟

اصطالع ونتوری یکی از قوانین فیزیک است. یعنی با عبور محصوالت احتراق از زیر این قطعه در داخل آن مکش ایجاد می گردد و این مکش یا فشار منفی بوسیله شیلنگ به پرشرسوئیچ هوا انتقال داده می شود و باعملکرد این پرشر و گزارش به برد، خروج صحیح محصوالت احتراق تایید و دستگاه به کار خود ادامه میدهد. البته در پکیج های بوتان، به جای ونتوری از لوله پیتوت بهره گرفته شده است که باعبور جریان محصوالت احتراق از قسمت پایین آن فشار منفی ایجاد می گردد.

چگونه حالت زمستانه و تابستانه پکیج بوتان را فعال کنیم؟

برای تبدیل حالت تابستانی به زمستانی در پکیج بوتان مراحل زیر را انجام دهید:

 1. پکیج بوتان را خاموش کرده و پس از چند ثانیه مجدد راه اندازی کنید.
 2. سپس درجه فشار پکیج را کنترل و تنظیم کنید.
 3. از مسدود نبودن دودکش و باز بودن فلکه‌های زیر پکیج مطمئن شوید.
 4. سپس شیر ورودی و خروجی رادیاتورها را باز کنید.
 5. حالت زمستانه پکیج را فعال کرده و دمای پکیج را افزایش دهید.
 6. در این مرحله پکیج داغ شده و رادیاتورها گرم می‌شوند.
 7. در انتها از مناسب بودن فشار پکیج مطمئن شوید.
 8. پس از انجام مراحل فوق، بررسی کنید که رادیاتورها به طور کامل گرم شده باشند سپس پکیج را از نظر هرگونه نشتی چک کنید.
تعمیر پکیج بوتان در رباط کریم

دلیل ارورهای پکیج بوتان چیست؟

ابتدا باید بدانید ارورها در هرمدل از پکیج ها مختلف است پس برای اینکه بدانید دلیل ارور پکیج شما چیست، ابتدا باید مدل پکیج خود را شناسایی کنید.

 1. بانک ارورهای پکیج بوتان
 2. ارورهای پکیج بوتان – مدل ورونا Verona
 3. ارورهای پکیج بوتان – مدل پرلا Perla
 4. ارورهای پکیج بوتان مدل کالداونیزیا – CALDA VENISIA و پکیج بوتان مدل اپتیما – OPTIMA
 5. رفع چراغ قرمز پکیج بوتان

بانک ارورهای پکیج بوتان

کد خطادلیل

 E01

مشکل از شعله پکیج بوتان است در این حالت شما با مشکل روشن نشدن شعله پکیج بوتان مواجه می شوید

E02

کلید حرارتی مبدل پکیج دچار مشکل شده است

E03

پرشر سوئیچ دچار مشکل شده است

E04

فشار آب کم است

E06

قطع شدن ان تی سی (سنسوری که دمای آب گرم مصرفی را تشخیص می دهد)

E07

ان تی سی پکیج قطع شده است

E11

برد دستگاه و یا مشعل آن با مشکل روبرو شده است

ارورهای پکیج بوتان – مدل ورونا Verona

کد خطادلیل
E01وجود اشکال در روشن شدن مشعل پس از طی شدن پروسه جرقه زنی (عدم تشکیل شعله)
E02عمل نمودن کلید حرارتی در اثر بالا رفتن بیش از حد دمای آب مدار گرمایش یا قطعی کابل متصل به آن
E03عمل نمودن کلید حرارتی کلاهک تعدیل
E04پایین بودن فشار آب مدار گرمایش
E06خرابی سنسور دمای آب گرم بهداشتی یا به اصطلاح خرابی NTC بهداشتی
E07خرابی سنسور دمای آب مدار گرمایش یا قطعی سیم آن یا به اصطلاح خرابی NTC بهداشتی
E09عدم گردش آب در مدار، باید مثل پمپ، برد، تاخیر در عملکرد بردیم را چک کرد
E11پارازیت شعله (تداخل امواج مغناطیسی اطراف شعله)
E12قطعی سیم مدولاتور شیرگاز
E28تکرار متوالی یک خطا بیش از 5 بار

ارورهای پکیج بوتان – مدل پرلا Perla

E01

عدم تشکیل شعله، سه دلیل عمده: دارد مشکل شیر گاز، جرقه زن خوب عمل نمیکند، یا حسگر شعله ایراد دارد

E02قطعی یا خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی، در مدار قطعی وجود دارد یا کلید حرارتی مبدل عمل کرده است و ایراد دارد
E03

اشکل در پرشر سوییچ، مجموعه دود و فن، ترموستات دود

پرشر خروجی دود مشکل دارد یا ترموستات دود ایراد پیدا کرده یا کل مجموعه فن به درستی کار نمی­کند

E04

عدم وجود فشار آب در مدار گرمایش

فشار مدار گرمایش به کمتر از 5/0 رسیده است و باید آن را افزایش داد

E06

قطعی NTC آب مصرفی

سنسور تشخیص دمای آب گرم مصرفی دچار مشکل شده است

E07

قطعی NTC گرمایش

سنسور تشخیص دمای گرمایش مشکل پیدا کرده است

E11

حس شدن شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیرگاز

شیرگاز مشکل پیدا کرده یا برد مشکل دارد

دما + چشمک زن

عمل نمودن کلید فشار

ترموستات ایمنی دود یا قطعی کابل متصل به آن

کافی نبودن فشار آب مدار گرمایش

ارورهای پکیج بوتان مدل کالداونیزیا – CALDA VENISIA و پکیج بوتان مدل اپتیما – OPTIMA

سبز ثابتدر این حالت مشعل دستگاه به طور دائم روشن مانده و خاموش نمی شود
سبز چشمک زن 0.5 ثانیه – 0.5 ثانیه

این ارور شامل یکی از موارد ذیل است:

خرابی پرشر دود یا مجموعه فن، خرابی پمپ سیرکولاتور، ایجاد اشکال در کلید فشار چگالیده یا کلید حداقل فشار و …

سبز چشمک زن 1-5 ثانیهدر این حالت سیستم آماده به کار است ولی دستوری جهت گرمایش دریافت نمی کند
زرد ثابتسنسور آب مصرفی (NTC) دچار ایراد شده و یا قطع گردیده است
سبز چشمک زن سریع

این ارور شامل یکی از موارد ذیل است:

گریپاژ پمپ، کمبود آب، خرابی NTC، خرابی برد و …

زرد چشمک زنسیستم در حال کار با حداکثر توان خود می باشد
قرمز ثابت

این ارور شامل یکی از موارد ذیل است:

وجود مشکل در سنسور گرمایش، قطعی ترموستات دود، عدم تشکیل شعله، خرابی برد الکترونیک، ایراد در کلید حداقل فشار

قرمز چشمک زن 0.5  ثانیه – 0.5 ثانیهکلید حرارتی دستگاه دچار مشکل شده است

رفع چراغ قرمز پکیج بوتان

شرح خطا

کدهای خطا

ثابت شدن چراغ سبز

روشن بودن مشعل

چراغ سبز چشمک زن یک ثانیه روشن ۵ ثانیه خاموش

دستگاه در حالت آماده به کار قرار دارد

چراغ قرمز چشمک زن

ترموستات قطع است

ثابت شدن چراغ قرمز

ان تی سی گرمایش قطع است

چراغ زرد چشمک زن

حالت حداکثر توان گرمایشی در کلید دستگاه فعال شده است

چراغ زرد ثابت

ان تی سی مصرف قطع است

چراغ سبز چشمک زن 5/0 روشن و 5/0 ثانیه خاموش

اشکال در پرشر آب

حوله خشک کن
تعمیر پکیج بوتان در پرند

دلیل نشتی حوله خشک کن بوتان، چیست؟

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است باعث شود به تعمیر حوله خشک کن نیاز داشته باشید، نشتی شیرهای آن است. این مشکل علاوه بر اینکه باعث هدر رفتن آب و کاهش کارایی حوله خشک کن می‌شود، ممکن است پس از مدتی باعث خوردگی یا حتی سوراخ شدن حوله خشک کن نیز شود. به همین خاطر اگر شیرهای حوله خشک کن شما نیز دچار نشتی شده‌اند، باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر حوله خشک کن خودتان اقدام کنید و مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید.

این مشکل برخی اوقات ممکن است به دلیل شل شدن شیر رخ دهد که با استفاده از کمی نوار تفلون و سفت کردن شیر موردنظر قابل حل است اما برخی اوقات ممکن است شیر حوله خشک کن دچار خوردگی شده باشد که باید آن را تعویض نمایید.

نمایندگی بوتان در اسلامشهر و نمایندگی بوتان در گلستان

چرا حوله خشک کن گرم نمیشود؟

اولین و بارزترین دلیل، کارکرد نادرست سیستم گرمایش مرکزی است یا تنظیم نبودن سیستک گرمایش مرکزی نیز میتواند سبب رخداد این اتفاق شود. در برخی از شرایط خاص، عدم تناسب ظرفیت سیستم گرمایش مرکزی با تعداد رادیاتورها نیز میتواند باعث شود این اتفاق رخ دهد. البته حوله خشک کن نیز ممکن است نیاز به هواگیری داشته باشد و یا مشکلتان میتواند با حل ایرادات شیرهای ورودی و خروجی نیز، برطرف شود.

از کجا بدانیم که نیاز به هواگیری حوله خشک کن وجود دارد؟

اگر در زمان عیب‌یابی حوله خشک کن متوجه شدید که نرده‌های آن به خوبی گرم نمی‌شوند، مخصوصاً ردیف‌های بالایی نسبت به ردیف‌های پایینی سردتر هستند، یعنی نیاز به هواگیری حوله خشک کن وجود دارد. همچنین اگر متوجه شوید که از حوله خشک کن صدایی شبیه به کوبیدن شنیده می‌شود، نیاز به هواگیری حوله خشک کن وجود دارد؛ زیرا چنین صدایی در اثر احتباس هوا درون لوله‌ها ایجاد می‌شود و برای رفع آن نیاز به هواگیری است.

سوالات متداول

شروع هزینه تعمیر پکیج بوتان حدود 250،000 تومان میباشد ولی عواملی مانند نوع تعمیر، نیازمندی دستگاه شما به قطعه دیگر و… روی قیمت تاثیر دارد که سبب افزایش یا کاهش قیمت شما، میشود.

جهت اعزام تکنسین از قاصدک تعمیر، با شماره تلفن ما 09358101607 تماس حاصل فرمایید.

زمینه های فعالیت قاصدک تعمیر - نمایندگی رسمی بوتان

نمایندگی بوتان در تهران

نمایندگی پکیج بوتان در تهران

نمایندگی آبگرمکن بوتان در تهران

تعمیر رادیاتور بوتان در تهران

تعمیر حوله خشک کن بوتان در تهران

تعمیر پکیج بوتان در تهران

سرویس پکیج بوتان در تهران

تعمیر آبگرمکن بوتان در تهران

سرویس آبگرمکن بوتان در تهران

نمایندگی بوتان تهران

رسوب گیری پکیج بوتان

رسوب گیری پکیج بوتان در تهران

نمایندگی فروش بوتان

نمایندگی بوتان در تهران | نمایندگی پکیج بوتان در تهران | نمایندگی آبگرمکن بوتان در تهران | تعمیر رادیاتور بوتان در تهران | تعمیر حوله خشک کن بوتان در تهران | تعمیر پکیج بوتان در تهران | تعمیر پکیج بوتان در تهران | سرویس پکیج بوتان در تهران | تعمیر آبگرمکن بوتان در تهران | سرویس آبگرمکن بوتان در تهران | نمایندگی بوتان امیریه | رسوب گیری پکیج بوتان | رسوب گیری پکیج بوتان در تهران

نمایندگی بوتان سرویس، نمایندگی بوتان، نمایندگی بوتان در ستارخان، نمایندگی بوتان در اکباتان، نمایندگی بوتان در شریعتی، نمایندگی بوتان در قلهک، نمایندگی بوتان در اندرزگو، نمایندگی بوتان در ظفر، نمایندگی بوتان در نیاوران، نمایندگی بوتان در گیشا، نمایندگی بوتان در سعادت آباد، نمایندگی بوتان در صادقیه، نمایندگی بوتان در آریاشهر، نمایندگی بوتان در الهیه، نمایندگی بوتان در نارمک، نمایندگی بوتان در زعفرانیه، نمایندگی بوتان در ونک، نمایندگی بوتان در زعفرانیه، نمایندگی بوتان در ایوانک، نمایندگی بوتان در ولیعصر، نمایندگی بوتان در پاسدارن، نمایندگی بوتان در دولت، دیباجی، نمایندگی بوتان در دروس، نمایندگی بوتان در ولنجک، چیذر، سوهانک، نمایندگی بوتان در آجودانیه، نمایندگی بوتان در مرزداران

 نمایندگی بوتان در سازمان آب، نمایندگی بوتان در چیتگر، نمایندگی بوتان در باغ فیض، نمایندگی بوتان در جیحون، نمایندگی بوتان در آیت الله کاشانی، نمایندگی بوتان در جنت آباد، نمایندگی بوتان در اشرفی اصفهانی، نمایندگی بوتان در جردن، نمایندگی بوتان در آرژانتین، نمایندگی بوتان در چهاردیواری، نمایندگی بوتان در حکیمیه، نمایندگی بوتان در نواب، نمایندگی بوتان در پاستور، نمایندگی بوتان در ملارد، نمایندگی بوتان در مارلیک، نمایندگی بوتان در رباط کریم، نمایندگی بوتان در پرند، نمایندگی بوتان در اندیشه، نمایندگی بوتان در اسلامشهر، نمایندگی بوتان در ساعی

نمایندگی بوتان در تهرانپارس، نمایندگی بوتان در ازگل، نمایندگی بوتان در لواسان، تعمیر لباسشویی بوتان، تعمیر ظرفشویی بوتان، تعمیر یخچال بوتان، تعمیر جاروبرقی بوتان، نمایندگی بوتان سرویس در پرند، نمایندگی بوتان سرویس در نیاوران، نمایندگی بوتان سرویس در شریعتی

09358101607

error: Content is protected !!
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟