به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر لباسشویی

قاصدک تعمیر، نماینده مرکزی و رسمی تعمیرات لباسشویی در تمام نقاط ایران، به شما اطمینان میدهد که در کمترین زمان ممکن، دستگاه لباسشویی و یا خشک کن شمارا تعمیر کند.

نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی، قاصدک تعمیر آمادگی خود را بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی در کل ایام هفته اعلام می نماید، پس در صورت نیاز به تعمیر لباسشویی، تعمیر خشک کن و.. در هر محدوده‌ای کافی است با شماره های مندرج در سایت یا 09358101607 تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت کارشناسان ما مراجعه نمایند تا لباسشویی شمارا در منزل، تعمیر نمایند.

در ادامه این مقاله شامل اطلاعاتی در رابطه با مشکلات شایع که ممکن است برای لباسشویی شما رخ بدهد میباشد. این اطلاعات به شما کمک میکند که ابتدا مشکل لباسشویی خود را شناسایی کرده و سپس برای حل آن اقدام نمایید یا دلیل مشکل لباسشویی خود را بیابید. درصورت رفع نشدن یا تشدید شدن مشکل، با قاصدک تعمیر – نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت و در منزل خودتان، دستگاهتان تعمیر شود.

تعمیر لباسشویی

چرا باید قاصدک تعمیر را برای ارائه خدمات به خود، انتخاب کنیم؟

 • تعمیر محصول شما در کوتاه ترین زمان نسب به سایر مراکز خدماتی
 • گارانتی دستگاه شما تا شش الی سی و شش ماه پس از تعمیر
 • تعمیر دستگاه شما تا حد امکان در منزل
 • دارای تیم فنی دوره دیده و حرفه ای با تجربه چندین ساله در این زمینه
 • کمترین و منصافانه ترین قیمت نسبت به سایر مراکز خدماتی همچنین ارائه فاکتور رسمی شرکتی
 • تعویض قطعات خراب دستگاه شما با قطعات اصل از شرکت مرکزی دستگاه شما در صورت نیاز
 • پیگیری رضایتمندی مشتری توسط شرکت پس از حضور تکنسین

کی با نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی تماس بگیریم؟

در صورت داشتن هرگونه سوالی و جهت دریافت مشاوره رایگان، شما میتوانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید. سیستم پشتیبانی ما، تا حد امکان به شما کمک میکند که ایراد سیستم خود را در خانه خودتان برطرف کنید و درصورت نیاز به تکنسین متخصص، ما شمارا تنها نخواهیم گذاشت. فراموش نکنید که برای جلوگیری از به بار آوردن هزینه ها و خسارت های بیشتر، ابتدا جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.
قاصدک تعمیر
نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

برخی از تعمیر کارانی که دانش و تسلط کافی برای کار بر روی تعمیر لباسشویی را ندارند، با تعویض قطعات دستگاه تنها برای شما هزینه تراشی خواهند کرد. متخصصین مجرب قاصدک تعمیر با تکیه بر تجربه سالها تعمیرات خود و نیز دانش به روز و تجهیزات کامل، تعمیر قطعات لباسشویی شما را در اولویت قرار داده و به فکر کاهش هزینه های شما نیز می باشند. تنها در صورتی که قطعه مورد نظر لباسشویی شما غیر قابل تعمیر باشد، متخصصین ما با استفاده از قطعات یدکی اوریجینال از شرکت مقصد دستگاه شما را تعمیر و قطعه ی مورد نظر را تعویض خواهند کرد.

زمینه ارائه خدمات قاصدک تعمیر
 1. تعمیر لباسشویی بوش
 2. تعمیر لباسشویی سامسونگ
 3. تعمیر لباسشویی الجی
 4. تعمیر لباسشویی مابه
 5. تعمیر لباسشویی وستینگهاوس
 6. تعمیر لباسشویی فریجیدر
 7. تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک
 8. تعمیر لباسشویی بکو
 9. تعمیر لباسشویی آاگ
 10. تعمیر لباسشویی ویرپول

لباسشویی تمیز نمیشوید، دلیل آن چیست؟

اگر لباسشوییتان تمیز نمیشوید، نگران نباشید زیرا به احتمال زیاد این یک سهل انگاری کوچک است که با دقت، برطرف میشود.

در ابتدا مطمئن شوید حجم محدودی را در لباسشویی خود قرار دهید زیرا زیاد بودن لباس ها، سبب میشود تا دستگاه نتواند آن را به درستی بشوید. اگر مشکل از حجم لباس ها نبود، چک کنید که ایا برنامه درستی را انتخاب کرده اید یا خیر زیرا هر شستشو، برنامه منحصر به فردی دارد که ممن است تنتخاب اشتباه برنامه، باعث بروز مشکلاتی شود.

همچنین چک کنید که مواد شوینده را به اندازه کافی ریخته باشید. کم ریختن مواد شوینده سبب میشود تا دستگاه نتواند لباس هارا به تمیزی بشوید و زیاد ریختن مواد شوینده هم باعث بروز همین مشکل میشود. در آخر اگر مشکلتان برطرف نشد، از تمیز بودن دیگ ماشین لباسشویی، اطمینان حاصل کنید.

چرا ماشین لباسشویی نمی چرخد؟

دلایل مختفی وجود دارد که باعث نچرخیدن کیس میشود که عمدتا برای عیب یابی مشکل باید کیس لباسشویی باز شود.

حجم زیاد لباس؛ اگر تعداد زیادی لباس در یک چرخه شسته شود، ماشین لباسشویی نامتعادل می شود در ادامه ماشینی که بیش از حد بارگذاری می شود نامتعادل می شود و به درستی نمی چرخد. اگر لباس ها به طور مساوی در سبد توزیع نشده باشند نیز این اتفاق می افتد. اگر مشکل شما این است، باید بار را در طول چرخه تنظیم کنید تا به تعادل واشر کمک کند.

سوئیچ ها و تنظیمات؛ کلید در در داخل و نزدیک چارچوب در قرار دارد و به عنوان یک اقدام ایمنی برای جلوگیری از صدمات شخصی طراحی شده است. کلید معیوب از کارکرد ماشین لباسشویی جلوگیری می کند. اگر سوئیچ آسیب دیده باشد، باید تعویض شود. همچنین می توانید تنظیمات را بررسی کنید تا مطمئن شوید انتخابگر سرعت به درستی قرار گرفته است.

ایراد در پمپ تخلیه؛ این امکان وجود دارد که یک جسم خارجی در پمپ تخلیه گیر کرده باشد. اگر مشکل این باشد، اغلب وقتی ماشین لباسشویی پر از آب است صدای ناهنجاری به گوش میرسد.

مشکل در تسمه؛ اگر متوجه شدید که تسمه دچار پارگی و شل شدگی شده است، آن را تعویض کنید. همچنین ممکن است مشکل از قرقره تسمه باشد و دچار شکستگی شده باشد.

ایراد در موتور؛ موتور وظیفه چرخش و هم زدن سبد را بر عهده دارد. موتور لباسشویی به طور مستقیم مسئول چرخش است. در صورت آسیب دیدگی موتور، دستگاه نمیچرد.

چرا برنامه های ماشین لباسشویی شروع نمیشوند؟

آیا تا به ‌حال برای شما پیش آمده است که متوجه شوید برنامه‌های شستشو در لباسشویی شروع نمی‌شوند؟ آیا می‌دانید دلیل این بروز این اتفاق چیست و در چنین شرایطی چه اقدامی انجام می‌دهید؟

شروع نشدن برنامه‌های شستشو یکی از مشکلات لباسشویی است که علل مختلفی دارد. چنان که از جمله این علل باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • بسته نشدن درب دستگاه به صورت صحیح و کامل به دلیل زیاد بودن حجم لباس‌ها یا فشار ندادن کافی درب برای بسته شدن.
 • فشردن کلید استارت کم‌تر از یک ثانیه و بیشتر از دو ثانیه.
 • فعال بودن قفل کودک.

اگر متوجه شدید که برنامه‌های لباسشویی شما به دلیل فعال بودن قفل کودک شروع نمی‌شوند، باید نسبت به غیرفعال کردن آن اقدام کنید. توجه داشته باشید که طریقه غیرفعال کردن قفل کودک در مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی متفاوت است و باید بر اساس دفترچه راهنما عمل کنید.

چرا لباسشویی نشتی آب دارد؟

اگر دستگاه شما دچار نشتی شده است، باید ابتدا بررسی کنید که از کدام قسمت نشتی دارد و سپس متناسب با آن دلیل را تشخیص دهید و نسبت به رفع مشکل اقدام کنید:

 • نشتی از پشت: در صورتی که دستگاه شما از قسمت پشت نشتی آب داشته باشد، به این معنا است که شیلنگ ورودی یا خروجی آب دچار مشکل شده است. بنابراین باید از اتصال درست این شیلنگ‌ها به شیر آب، دستگاه و فاضلاب اطمینان حاصل کنید. در صورت مشاهده هر گونه مشکل پیشنهاد می‌دهیم که شیلنگ‌ها تعویض شوند.
 • نشتی از قسمت جلو: نشت آب از قسمت جلوی لباسشویی به دلیل بروز مشکل در قسمت درب، فیلتر دستگاه یا محفظه جاپودری است. بنابراین در صورت مشاهده این عیب باید این سه بخش را به‌خوبی بررسی کنید.
 • نشتی از زیر: آبریزش از بخش زیر دستگاه یکی از مشکلات لباسشویی است که به دلیل نشتی از قسمت پشت و جلو ایجاد می‌شود. بنابراین ابتدا حتما موارد گفته شده باید بررسی شود. سپس اگر نشتی از جلو یا پشت دستگاه نبود، ممکن است از داخل آن باشد که تعمیرکار حرفه‌ای باید آن را بررسی کند.

چرا لباسشویی سر و صدای زیادی ایجاد میکند؟

امروزه یکی از مشکلات لباسشویی‌ها که باعث اعتراض بسیاری از افراد می‌شود، ایجاد سروصدای زیاد است. چنان که این مشکل تنها مختص برند خاصی نیست. با توجه به این موضوع اگر دستگاه شما نیز سروصدای زیادی تولید می‌کند و آزاردهنده است، ابتدا باید بدانید برخی از این صداها عادی هستند.

زیرا ممکن است تحت تاثیر برخورد زیپ، دکمه یا دیگر بخش‌های لباس‌ها به درب و بدنه لباسشویی این صداها ایجاد شوند. اما اگر صدا غیر عادی است، دلایل بسیاری باعث بروز این مشکل می‌شود که عبارت هستند از:

 • دستگاه شما به‌خوبی تراز نشده است.
 • احتمال دارد که پیچ‌های مخصوص حمل‌و‌نقل دستگاه در زمان نصب باز نشده باشند.
 • بروز مشکل در پولی، یاتاقان، کلاچ، کوپلینگ موتور، پمپ تخلیه و تسمه.

بنابراین در صورتی که دلایل بالا موجب بروز صدا شده‌اند، بهتر است بررسی و رفع این نوع از مشکلات لباسشویی را به متخصص آن بسپارید.

سوالات متداول

سوال: هزینه تعمیر لباسشویی، چگونه محاسبه می‌شود؟

پاسخ: قیمت تعمیر لباسشویی به عوامل مختلفی مانند عوامل زیر بستگی دارد؛

 • نوع خرابی و عیب
 • نیاز یا عدم نیاز قطعه به تعویض
 • استفاده از قطعه اورجینال و یا غیر اورجینال
 • مدت گارانتی خدمت

بنابراین تعیین هزینه واحد برای تعمیر لباسشویی ممکن نیست و باید پس از بررسی خرابی و قطعات مورد نیاز، هزینه نهایی توسط واحد نمایندگی تعیین شود.

 

سوال: لباسشویی من، در کجا تعمیر می‌گردد؟ آیا پس از تعمیر، لباسشویی من مشمول گارانتی می‌شود؟

پاسخ: فرآیند تعمیر تمام محصولات عم از تعمیر یخچال، تعمیر ساید بای ساید، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی، تعمیر جاروبرقی و…. در منزل صاحب دستگاه، رخ می‌دهد و فقط در صورت نیاز، قطعه معیوب به تعمیرگاه فرستاده می‌شود و پس از اتمام تعمیرات، قطعه با توجه به نوع تعمیرات به مدت 36 ماه، گارانتی می‌گردد.

 

سوال: هزینه و تعرفه تعمیر لباسشویی، چگونه است؟

پاسخ: هزینه‌ها و تعرفه‌های تعمیرات لباسشویی وابسته به فاکتورهای مختلفی، متغییر است. این فاکتورها می‌تواند به عواملی مانند نوع تعمیرات شما، حالت گارانتی دستگاه شما، هزینه تعمیر دستگاه شما، نرخ اتحادیه و… وابسته باشد. جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 09123585814 تماس بگیرید تا مشاوران ما شمارا راهنمایی کنند.

 

سوال: در صورت تعویض قطعه، از چه قطعه‌ای استفاده خواهد شد؟

پاسخ: در وهله اول، همکاران ما تلاش می‌کنند تا قطعه معیوب دستگاه شمارا تعمیر کند تا هزینه‌های شما تا حد امکان کاهش بیابد ولی اگر قطعه معیوب قابل تعمیر نبود، کارشناسان ما برای تعویض آن اقدام می‌کنند. قطعه‌هایی که کارشناسان ما استفاده می‌کنند همگی دارای 6 الی 18 ماه گارانتی بی قید و شرط هستند. برخلاف باقی مراکز خدماتی که ادعای دروغین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی را دارند، قطعات ما از شرکت رسمی مقصد، تامین می‌گردند و صد در صد زمانت می‌شوند.

 

سوال: قاصدک تعمیر، چه مناطقی را برای تعمیرات انواع لباسشویی ها، پوشش می‌دهد؟

پاسخ: قاصدک تعمیر به عنوان تنها نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی در ایران، موظف به خدمات رسانی در تمام مناطق ایران می‌باشد. این خدمات از استانها شروع می‌شوند و تمام مناطق تهران اعم از شمال تهران تا حومه تهران را پوشش می‌دهد. ضمن کسب اطمینان شما، خدمات ما در تمام ایران می‌باشد پس با خیال راحت در هرکجای ایران که هستید، با ما تماس بگیرید و تعمیر دستگاه خود را به دستان امنی بسپارید.

 

سوال: چگونه برای ثبت سفارش تعمیر لباسشوییخود، باید اقدام کنم؟

پاسخ: جهت اقدام برای تعمیرات محصولات خود مانند تعمیر یخچال ، تعمیر لباسشویی، تعمیر ظرفشویی، تعمیر جاروبرقی و… شنا می‌توانید با شماره تلفن 09123585814 تماس بگیرید و تا کمتر از 24 ساعت برایتان کارشناس، اعزام شود.

کلمات کلیدی مرتبط

تعمیر لباسشویی بوش، تعمیر لباسشویی سامسونگ، تعمیر لباسشویی الجی، تعمیر لباسشویی دوو، تعمیر لباسشویی پاکشوما، تعمیر لباسشویی آریستون، تعمیر لباسشویی ویرپول، تعمیر لباسشویی آاگ، تعمیر لباسشویی ایندزیت، تعمیر لباسشویی بکو

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟