به قاصدک تعمیر خوش آمدید | تمایز را با ما تجربه کنید

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیر ظرفشویی

قاصدک تعمیر، نماینده مرکزی و رسمی تعمیرات ظرفشویی در سراسر ایران، به شما اطمینان میدهد که در کمترین زمان ممکن، دستگاه ظرفشویی شمارا تعمیر کند.

نمایندگی مجاز تعمیر ظرفشویی، قاصدک تعمیر آمادگی خود را بصورت شبانه روزی بدون تعطیلی در کل ایام هفته اعلام می نماید، پس در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی رو میزی، تعمیر ظرفشویی توکار و.. در هر محدوده‌ای کافی است با شماره های مندرج در سایت یا 09358101607 تماس حاصل نموده تا در اسرع وقت کارشناسان ما مراجعه نمایند تا ظرفشویی شمارا در منزل، تعمیر نمایند.

در ادامه این مقاله شامل اطلاعاتی در رابطه با مشکلات شایع که ممکن است برای ظرفشویی شما رخ بدهد میباشد. این اطلاعات به شما کمک میکند که ابتدا مشکل ظرفشویی خود را شناسایی کرده و سپس برای حل آن اقدام نمایید یا دلیل مشکل ظرفشوییی خود را بیابید. درصورت رفع نشدن یا تشدید شدن مشکل، با قاصدک تعمیر – نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت و در منزل خودتان، دستگاهتان تعمیر شود.

چرا باید قاصدک تعمیر را برای ارائه خدمات به خود، انتخاب کنیم؟

 • تعمیر محصول شما در کوتاه ترین زمان نسب به سایر مراکز خدماتی
 • گارانتی دستگاه شما تا شش الی سی و شش ماه پس از تعمیر
 • تعمیر دستگاه شما تا حد امکان در منزل
 • دارای تیم فنی دوره دیده و حرفه ای با تجربه چندین ساله در این زمینه
 • کمترین و منصافانه ترین قیمت نسبت به سایر مراکز خدماتی همچنین ارائه فاکتور رسمی شرکتی
 • تعویض قطعات خراب دستگاه شما با قطعات اصل از شرکت مرکزی دستگاه شما در صورت نیاز
 • پیگیری رضایتمندی مشتری توسط شرکت پس از حضور تکنسین

کی با نمایندگی مجاز تعمیرات ظرفشویی تماس بگیریم؟

در صورت داشتن هرگونه سوالی و جهت دریافت مشاوره رایگان، شما میتوانید با خیال راحت با ما تماس بگیرید. سیستم پشتیبانی ما، تا حد امکان به شما کمک میکند که ایراد سیستم خود را در خانه خودتان برطرف کنید و درصورت نیاز به تکنسین متخصص، ما شمارا تنها نخواهیم گذاشت. فراموش نکنید که برای جلوگیری از به بار آوردن هزینه ها و خسارت های بیشتر، ابتدا جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.
قاصدک تعمیر
نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

برخی از تعمیر کارانی که دانش و تسلط کافی برای کار بر روی تعمیر ظرفشویی را ندارند، با تعویض قطعات دستگاه تنها برای شما هزینه تراشی خواهند کرد. متخصصین مجرب قاصدک تعمیر با تکیه بر تجربه سالها تعمیرات خود و نیز دانش به روز و تجهیزات کامل، تعمیر قطعات ظرفشویی شما را در اولویت قرار داده و به فکر کاهش هزینه های شما نیز می باشند. تنها در صورتی که قطعه مورد نظر ظرفشویی شما غیر قابل تعمیر باشد، متخصصین ما با استفاده از قطعات یدکی اوریجینال از شرکت مقصد دستگاه شما را تعمیر و قطعه ی مورد نظر را تعویض خواهند کرد.

زمینه ارائه خدمات قاصدک تعمیر
 1. تعمیر ظرفشویی بوش
 2. تعمیر ظرفشویی سامسونگ
 3. تعمیر ظرفشویی الجی
 4. تعمیر ظرفشویی مابه
 5. تعمیر ظرفشویی وستینگهاوس
 6. تعمیر ظرفشویی فریجیدر
 7. تعمیر ظرفشویی جنرال الکتریک
 8. تعمیر ظرفشویی بکو
 9. تعمیر ظرفشویی آاگ
 10. تعمیر ظرفشویی ویرپول

خدمات قاصدک تعمیر ارائه می‌کند، برای کدامین برندهاست؟

تعمیر ظرفشویی، تعمیر ظرفشویی بوش، تعمیر ظرفشویی سامسونگ، تعمیر ظرفشویی الجی، تعمیر ظرفشویی ویرپول، تعمیر ظرفشویی آ ا گ، تعمیر ظرفشویی ویرپول، تعمیر ظرفشویی آریستون، تعمیر ظرفشویی پاکوشما، تعمیر ظرفشویی دوو، تعمیر ظرفشویی ایندزیت

 

دلیل بازگشت آب کثیف به دستگاه چیست؟

این ایراد یکی از پرگذارش ترین ایرادها در ظرفشویی‌ها میباشد که برای مشتریان، بسیار زننده بوده است.

دلایل مختلفی میتواند سبب بروز این مشکل شود ولی بهترین اقدام این است که ابتدا شیر چک دستگاه را بررسی کنید که مبادا خراب نشده باشد. شیر چک آب را فقط از یک سمت عبور میدهد و اجازه برگشت آب کثیف را نمیدهد پس اگر شیرچک خراب شود، آب کثیف باز خواهد گشت که در اینصورت باید شیر چک دستگاه تعویض شود. برای عوض کردن این قطعه، قسمت قفسه پایین ظرفشویی را باز نموده و در قدم بعدی، با برداشتن بازوی آب پاش و فیلتر، درپوش را بلند کرده و شیر چک را باز کنید و آن را عوض کنید.

چرا ظرفشویی هنگام کار کردن، صدا میدهد؟

نه فقط ظرفشویی بلکه تمامی ظرفشویی ها هنگام کارکردن از خود صدا تولید میکنند اما اگر این صدا بلندر یا بیشتر از حد واسط باشد باید این مسئله را جدی بگیرید زیرا که ایجاد صدا در دستگاه نشان دهنده اختلال در عملکرد دستگاه است.

در اولین قدم به نحوه چیدمان ظروف دقت کنید که عموما این مضوع سبب سر و صدای زیادی در دستگاه شما میشود اما اگر ایرادی در نحوه چیدمان ظروف وجود نداشت، ممکن است ایراد از بازوهای آب‌پاش یا خارج شدن آن‌ها از جای خود باشد که برای تعمیر این مضوع بهتر است تعمیرات را به یک نیروی متخصص بسپارید.

چرا ظرفشویی، نشتی آب دارد؟

نشتی آب از ظرفشویی باعث کثیفی زیادی میشود که این کثیفی برای مشتریان بسیار دلنچسب بوده است و میتواند سبب آسیب رسیدن به دستگاه های مجاور نیز شود. این مشکل عموما ناشی از پاره شدن شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه یا ترک خوردن واشرهای دور در دستگاه رخ میدهد.

برای رفع این مشکل ابتدا پمپ تخلیه را چک کنید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید اگر خرابی از پمپ تخلیه بود، تعمیرات را به ما بسپارید زیرا که ممکن است باعث خرابی بیششتر شود ولی اگر پمپ تخلیه سالم بود، واشرهارا چک کنید و در صورت خرابی آنهارا تعویض کنید.

شلنگ پمپ تخلیه گذینه ی بعدی برای چک کردن است. رفع انسداد شلنگ یا تعویض شلنگ، صد در صد مشکل نشتی آب را برطرف میکند.

چرا آلارم نمک ظرفشویی خاموش نمی شود؟

دلایل گوناگونی وجود دارد که سبب خاموش نشدن آلارم نمک ظرفشویی میشود ولی این مشکل عموما به دلیل عدم تشخیص درست سطح نمک در مخزن نمک، رخ میدهد. ممکن است نمکی درون مخزن خالی شده باشد یا سطح نمک کافی مباشد ولی اگر از سطح نمک درون مخزن مطمئن هستید، ممکن است ظرفشویی شما دارای مشکل فنی ای باشد. فراموش نکنید ابتدا چک کنید که آیا خطایی در سیستم وجود دارد یا خیر و درصورت نیاز با قاصدک تعمیر­ – نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تماس حاصل فرمایید.

چگونه ایرادات سیستم الکترونیکی ظرفشویی را برطرف کنیم؟

مشکلات سیستم الکترونیکی ظرفشویی میتواند ناشی از دلایل متعددی باشد. از جمله این مشکلات میتوان به کنترل دستگاه، خرابی قطعات الکترونیکی و یا نقص در سیم‌کشی اشاره کرد. در ادامه به چند موارد از این مشکلات و نحوه حل آنها میپردازیم.

مورد اول؛ بازنشانی دستگاه: بازنشانی دستگاه شیوه ای است که تمامی تنظیمات دستگاه به حالت فکتوری یا کارخانه بازگردانده می‌شود. این طریقه می‌تواند به عنوان یک راه حل ساده برای رفع بعضی از مشکلات سیستم الکترونیکی باشد. برای انجام این کار، باید دکمه‌های مورد نظر را برای چند ثانیه فشار دهید تا دستگاه ریست شود.

مورد دوم؛ بروزرسانی نرم‌افزار: در صورتی که ایراد ناشی از نرم افزار بوده باشد، باید به سایت شرکت مراجعه کنید و سپس آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار را دانلود و نصب کنید.

مورد سوم؛ تعمیر قطعات الکترونیکی: در صورت خرابی یا نقص در قطعات الکترونیکی دستگاه، بهتر است به کمک یک تعمیرکار مجاز مراجعه کنید تا اوضاع را ارزیابی و قطعاتی که نیاز به تعمیر دارند را تعمیر کند.

مورد چهارم؛ در صورت لزوم، می‌توانید قطعاتی مانند ماژول‌های الکترونیکی، سیم‌کش‌ها و غیره را با قطعات جدید و سالم جایگزین کنید.

مورد پنجم؛ از یک متخصص کمک بگیرید.

مواد شوینده ظرفشویی چیست و چگونه آنهارا تهیه کنیم؟

انواع متفاوتی از مواد شوینده ظرفشویی وجود دارد که در ادامه تمامی آنهارا به علاوه بهترین برند و نحوه تهیه آنهاخواهیم شناخت.

 1. قرص ماشین ظرفشویی
 2. ژل ماشین ظرفشویی
 3. جلادهنده ماشین ظرفشویی
 4. بوگیر ماشین ظرفشویی
 5. نمک ماشین ظرفشویی
 6. جرمگیر ماشین ظرفشویی

چرا ظرفشویی، ظرف هارا خشک نمیکند؟

خشک کردن ظروف در بیشتر ماشین‌های ظرفشویی بر عهده المنت حرارتی فلزی و نعل اسبی شکل دستگاه است که در پایین و در حوضچه آن قرار دارد. خراب شدن المنت باعث می‌شود ظرفشویی ظرف‌ها را خوب خشک نکند. البته لازم به ذکر است، موارد دیگر همچون بعضی از ظرفشویی‌ها، سیستم خشک کن متفاوتی دارند که در راهنمای خرید ماشین ظرفشویی به آن پرداخته‌ایم.

 1. المنت گرمایشی را جدا کنید

دستگاه را خاموش کرده و آن را از برق و لوله‌های آبرسانی و تخلیه جدا کنید. سپس دستگاه را از جایگاه خود خارج کنید تا بتوانید به پشت آن دسترسی داشته باشید.

در پشت دستگاه، دو سیمی را که به پایانه‌های المنت گرمایش متصل ‌می‌شوند، خواهید دید. با یک پیچ گوشتی سر صاف یا دو سو، این سیم‌ها را به آرامی شل کنید. سپس سیم‌ها را روی زمین بگذارید. به موقعیت آن‌ها (سمت چپ یا راست بودن‌شان) توجه کنید.

دو مهره نگهدارنده پلاستیکی را با یک آچار باز کنید. اندازه‌ها ممکن است متفاوت باشد، اما معمولا باید از آچار 3/4 اینچی استفاده کرد.

2. المنت گرمایشی را بردارید

به جلوی دستگاه بروید و آن را تا نیمه به داخل جایگاه یا محفظه خود فشار دهید. درِ آن را باز کنید و قفسه پایینی را بردارید. المنت گرمایشی را از جای خود خارج کنید. چون قبلاً آن را از پشت دستگاه شل کرده‌اید، برداشتن آن راحت است و تنها باید آن را بیرون بیاورید.

2. المنت گرمایشی را تعویض کنید

المنت حرارتی سالم را به آرامی در جای مناسب خود قرار دهید و مراحل پیش را به شکل وارونه انجام دهید. یعنی دوباره به پشت دستگاه بروید. مهره‌های نگهدارنده را محکم و سپس سیم‌هایی را که جهت آن‌ها را گم نکرده‌اید در جای خود وصل کنید. توجه داشته باشید که حتماً مهره‌های نگهدارنده را با دقت و احتیاط سفت کنید تا مبادا ترک بخورند.

تعرفه تعمیرات ظرفشویی، به چه صورت است؟

 

قطعات ماشین ظرفشویی

هزینه تعمیرات ظرفشویی

موتور

 • تعمیر موتور: 900/000 الی 1/650/000 تومان
 • تعویض موتور: با توجه به قیمت روز موتور محاسبه می گردد.

المنت

 • تعویض المنت و پمپ: 3/000/000 الی 5/000/000 تومان
 • تعویض المنت: 800/000 الی 1/900/000 تومان

چاهک

 • تعویض چاهک: 1/000/000 الی 2/400/000 تومان

پمپ تخلیه

 • پمپ تخلیه ظرفشویی اس ام اس: 1/200/000 الی 2/350/000 تومان
 • پمپ تخلیه ظرفشویی اس جی اس: 690/000 الی 1/030/000 تومان
 • قیمت پمپ تخلیه ظرفشویی معمولی: 530/000 الی 945/000 تومان

آکوا استاپ

 • تعویض آکوا استاپ: 590/000 تومان الی 890/000 تومان

شیر برقی

 • تعویض شیربرقی: 440/000 تومان الی 930/000 تومان

برد الکترونیکی

 • تعمیر برد: 590/000 الی 1/290/000 تومان
 • در شرایط و مشکلات خاص هزینه متفاوت می باشد

سنسور آب

 • تعمیر یا تعویض سنسور آب: 490/000 الی 845/000 تومان

موتور ساعت

 • تعویض موتور ساعت: 695/000 الی 930/000 تومان
 • در شرایط و مشکلات خاص هزینه متفاوت می باشد

هیتر

 • تعویض یا تعمیر هیتر: 850/000 الی 1/430/000 تومان

ترمیستور

 • تعمیر یا تعویض ترمیستور: 3000000 الی 7400000 تومان

جت پمپ

 • تعمیر یا تعویض جت پمپ: 3/000/000 الی 5/000/000 تومان

دیسپنسر

 • تعمیر یا تعویض دیسپنسر: 780/000 الی 1/200/000 تومان

موتور مقسم

 • موتور مقسم: 730/000 الی 1/040/000 تومان

ترموستات

 • تعمیر یا تعویض ترموستات: 430/000 الی 710/000 تومان

هیدروستات

 • تعمیر یا تعویض هیدروستات: 445/000 الی 830/000 تومان

نصب

 • نصب ظرفشویی و آموزش: 350/000 تومان

رفع آبریزی

 • رفع آبریزی و نشت یابی: 200/000 الی 390/000 تومان

جرم گیری

 • جرم گیری: 240/000 الی 430/000 تومان

تعمیر ماشین ظرفشویی رومیزی

 • تعویض موتور: با توجه به قیمت روزموتور محاسبه می گردد
 • تعویض پمپ تخلیه: 430/000 الی 740/000 تومان
 • المنت: 600/000 الی 800/000 تومان
 • تعمیر برد: 595/000 الی 930/000 تومان
 • در شرایط و مشکلات خاص هزینه متفاوت می باشد
 • تعویض برد: با توجه به قیمت روز برد محاسبه می گردد

ایاب و ذهاب و کارشناسی

 • 120/000 الی 160/000 تومان

چرا ظرفشویی، ظرف هارا خشک نمیکند؟

خشک کردن ظروف در بیشتر ماشین‌های ظرفشویی بر عهده المنت حرارتی فلزی و نعل اسبی شکل دستگاه است که در پایین و در حوضچه آن قرار دارد. خراب شدن المنت باعث می‌شود ظرفشویی ظرف‌ها را خوب خشک نکند. البته لازم به ذکر است، موارد دیگر همچون بعضی از ظرفشویی‌های ، سیستم خشک کن متفاوتی دارند که در راهنمای خرید ماشین ظرفشویی به آن پرداخته‌ایم.

 1. المنت گرمایشی را جدا کنید

دستگاه را خاموش کرده و آن را از برق و لوله‌های آبرسانی و تخلیه جدا کنید. سپس دستگاه را از جایگاه خود خارج کنید تا بتوانید به پشت آن دسترسی داشته باشید.

در پشت دستگاه، دو سیمی را که به پایانه‌های المنت گرمایش متصل ‌می‌شوند، خواهید دید. با یک پیچ گوشتی سر صاف یا دو سو، این سیم‌ها را به آرامی شل کنید. سپس سیم‌ها را روی زمین بگذارید. به موقعیت آن‌ها (سمت چپ یا راست بودن‌شان) توجه کنید.

دو مهره نگهدارنده پلاستیکی را با یک آچار باز کنید. اندازه‌ها ممکن است متفاوت باشد، اما معمولا باید از آچار 3/4 اینچی استفاده کرد.

2. المنت گرمایشی را بردارید

به جلوی دستگاه بروید و آن را تا نیمه به داخل جایگاه یا محفظه خود فشار دهید. درِ آن را باز کنید و قفسه پایینی را بردارید. المنت گرمایشی را از جای خود خارج کنید. چون قبلاً آن را از پشت دستگاه شل کرده‌اید، برداشتن آن راحت است و تنها باید آن را بیرون بیاورید.

2. المنت گرمایشی را تعویض کنید

المنت حرارتی سالم را به آرامی در جای مناسب خود قرار دهید و مراحل پیش را به شکل وارونه انجام دهید. یعنی دوباره به پشت دستگاه بروید. مهره‌های نگهدارنده را محکم و سپس سیم‌هایی را که جهت آن‌ها را گم نکرده‌اید در جای خود وصل کنید. توجه داشته باشید که حتماً مهره‌های نگهدارنده را با دقت و احتیاط سفت کنید تا مبادا ترک بخورند.

 

ارور ماشین ظرفشویی ال جی (LG)

OE: شلنگ و پمپ تخلیه، موتور و سوئیچ تخلیه مورد بررسی قرار گیرد.

AE: برای نبودن وجود نشتی، باید  لوله‌کشی، پمپ تخلیه و شناور باید بررسی شود.

NE: احتمالا باید میکروسوئیچ مورد تعویض قرار گیرد.

E1: این ارور می‌تواند به چند دلیل به وجود آمده باشد مثلا اینکه ماشین ظرفشویی خوب نصب نشده است یا اینکه از مایع ظرفشویی غیر استاندارد استفاده کرده‌اید. اگر ظرف را مرتب نچینید یا در ماشین باز بماند هم ارور E1 روی صفحه نمایش داده می‌شود. همچنین اگر آب به درستی خالی نشود چنین اروری خواهید دید.

PF: هنگام نوسان برق این اتفاق می‌افتد و بعد از ۱۰ ثانیه به‌طور اتومات قطع می‌شود. یا دستگاه را ریستارت کنید.

CD: خشک‌کن خراب است و برای تعمیر آن باید اقدام گردد.

IE: ورودی آب و سنسور آن بررسی شود.

ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ (Samsung):

4E: عدم وجود آبدر چنین شرایطی که این ارور را مشاهده کردید، شیر آب ماشین، دریچه ورودی آب، قطع کن شیر آب و اتصالات سیم‌کشی شیر ورودی ظرفشویی را چک نماییدو در صورت مشاهده هرگونه خرابی تعویض برای تعویض آن، اقدام کنید.

4E1: دمای آب ورودیدمای شیر را مورد بررسی قرار دهید. اگر دما، از پنجاه درجه سانتی گراد بیشتر بوود، آن را کم کنید. اگر ترموستات معیوب باشد باید با تعمیرکار ماهر تماس بگیرید.

tE1: ترموستاتترموستات و سیم‌ها بررسی شود.

5E یا SE: عدم تخلیه و یا سرعت پایین تخلیه – لوله‌ها و شلنگ‌ها و پمپ تخلیه باید بررسی شوند. در صورت وجود مشکل باید به فکر تعمیر ماشین ظرفشویی و یا تعویض قطعه باشید.

OE : سرریز شدن آبشیر آب ماشین ظرفشویی را ببندید. دریچه شیر ورودی آب و برد اصلی چک شود.

LE: نشت آببررسی شلنگ  و لوله‌ و پمپ تخلیه. برای این مورد خوب است با یک کارشناس، در ارتباط باشید.

HE: خرابی المنت هیترماشین ظرفشویی را از پریز برق جدا کنید و اتصالات سیم‌کشی هیتر را بررسی کنید و در صورتی خرابی تعمیر یا تعوض شود. اگر  ایراد از هیتر نباشد باید برد board را چک کنید.

9E: پایین بودن سطح آباز تراز بودن ماشین ظرفشویی خود مطمئن شوید. سنسور سطح آب را بررسی کنید.

bE2: دکمه‌ها را چک کنید و دکمه گیرکرده را آزاد کنید.

ارور ماشین ظرفشویی پاکشوما (Pakshoma)

E1: سوکت موتور را بررسی نمایید.

E2: برد الکترونیک و سیم‌کشی هیدرواستات چک شود.

E3: این ارور نشان دهنده این است که ترموستات شما، مشکل دارد.

E4: پمپ تخلیه و مقاومت آن و برد الکترونیک

E6: موارد سیم‌کشی و پمپ تخلیه و مدار برد الکترونیک و مقاومت پمپ تخلیه حتما چک شود یا با کارشناس، تماس حاصل فرمایید.

 

ارور ماشین ظرفشویی بوش (BOSCH):

E03 / F03: سیستم آب‌رسانی، شلنگ ورودی، فیلتر ورودی، سنسور سطح آب و پمپ تخلیه را بررسی کنید.

E04 / F04: سنسور فشار آب را بررسی کنید و همین‌طور سوراخ آب‌پاش‌ها را چک کنید تا دچار گرفتگی نشده باشند.

E05 / F05: سنسور سطح آب مخزن و اتصالات و سیم‌کشی سنسور و شیر برقی را بررسی کنید.

E07 / F07: بررسی کنید ظروف را درست چیده باشید. همچنین از مواد شوینده باکیفیت استفاده کنید.

E08 / F08: بررسی شیر آب و فشار آب

E10 / F10: ممکن است المنت، دچار گرفتگی رسوبات آهکی یا … داشته باشد.

E13 / F13: مطمئن شوید که شیر ورودی به شیر آب گرم وصل نباشد و دما زیاد نباشد.

E15 / F15: بررسی آب و شناور و شیر ورودی آب

E16 / F16: چک کنید که شیر برقی با جسم خارجی مسدود نشده باشد و یا سنسور سطح آب مشکلی نداشته باشد.

E22 / F22: فیلتر نیازمند تعمیر و رفع گرفتگی است.

E24 / F24: فیلتر تخلیه را بررسی کنید و اگر کثیف بود آن را تمیز نمایید.

E27 / F27: احتمالا به دلیل متصل کردن دستگاه به برق بدون پریز، رخ می‌دهد.

ارور ماشین ظرفشویی آ ا گ (AEG)

i30: نشتی آبموارد مقابل، بررسی گردد: شیر آب ورودی، قفل درب، پمپ تخلیه، سنسور آب ورودی و برد الکترونیکی

BIO: فعال شدن قفل کودکاین ارور یک خطا نیست و نشان دهنده قفل کودک شماست

C3: نشتی آبهمانند ارور i30 عمل گردد

AL4: نشتی آبابتدا چیدمان ظروف را چک نمایید و اگر مشکل حل نشد، برد اصلی میبایستی چک شود.

C1: عدم ورود آببررسی برد مدار اصلی و تمیز نمودن فیلتر آب

C2: عدم خروج آببررسی پمپ تخلیه، برد اصلی، فیلترهای خروجی و سنسور خروج آب

C0: اشکال در اجزای فنیبررسی کابل‌های مربوط به هر قطعه و کابل اصلی و اتصال کامل به پریز برق

C3: اشکال در آکوامیکروسوئیچ شناور و برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود

I20: اشکال در سیستم خروجی آبپمپ تخلیه چک شود

I30: نشتی یا خرابی هیدرواستاتبررسی هیدرواستات و مطمئن شدن از سوراخ نبودن بدنه دستگاه

 

ارور ماشین ظرفشویی آ ا گ (AEG)

i30: نشتی آبموارد مقابل، بررسی گردد: شیر آب ورودی، قفل درب، پمپ تخلیه، سنسور آب ورودی و برد الکترونیکی

BIO: فعال شدن قفل کودکاین ارور یک خطا نیست و نشان دهنده قفل کودک شماست

C3: نشتی آبهمانند ارور i30 عمل گردد

AL4: نشتی آبابتدا چیدمان ظروف را چک نمایید و اگر مشکل حل نشد، برد اصلی میبایستی چک شود.

C1: عدم ورود آببررسی برد مدار اصلی و تمیز نمودن فیلتر آب

C2: عدم خروج آببررسی پمپ تخلیه، برد اصلی، فیلترهای خروجی و سنسور خروج آب

C0: اشکال در اجزای فنیبررسی کابل‌های مربوط به هر قطعه و کابل اصلی و اتصال کامل به پریز برق

C3: اشکال در آکوامیکروسوئیچ شناور و برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود

I20: اشکال در سیستم خروجی آبپمپ تخلیه چک شود

I30: نشتی یا خرابی هیدرواستاتبررسی هیدرواستات و مطمئن شدن از سوراخ نبودن بدنه دستگاه

 

09358101607

باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟